Leuk!! Lijkt me een fijn gevoel..! Hier weer last van obstipatie, na lange tijd. En krijg een tandvlees behandeling vandaag! Pff vind het maar spannend met plaatselijke verdoving en al.
Ai succes, geen feestje! Plaatselijke verdoving is echt veilig, heb er laatst ook een paar gehad in mn been, 100x gechecked en nagevraagd
Ik vind deze weken een beetje 'mwah', hebben jullie dat ook? Je gelooft nu wel dat je zwanger bent, alle echo's zijn goed, je voelt hem elke dag, en dan is het meest spannende er af. Er lijkt geen vooruitgang in die weken te komen ofzo Over 7 weken ben ik pas 28 weken zwanger! Ineens gaat het zo traag na de 20 weken. De buik is dik maar ook nog niet die toeter die je op het eind hebt. Het voelt een beetje als uitzingen nu.
@Gliss fijn om dat ook van een ander te horen dan alleen vd specialisten. Ik 100 x gechecked! Mijn browser kan het denk ik geen eens meer aan. Hij maakt sws overuren. @M061987 ik heb dat pas gevoel ook!! Het gaat niet snel genoeg.. vandaag wel 16 weken aangetikt (dansje)
Ja dit herken ik wel een beetje. Hoewel met wel al best een toeter. T wordt fysiek best ongemakkelijk en nog een week of 14 te gaan (even uitgaande van 37 weken). Merk dat ik een beetje aan t aftellen ben naar mn verlof over 7 weken, dan is t weer de helft dichterbij. Ben zo nieuwsgierig naar onze kindjes! En t slechte weer helpt ook niet mee, veel meer binnen dan normaal, terwijl ik juist zo graag buiten ben.
Ik geloof nogsteeds niet dat ik zwanger ben, maar komt omdat ik hem nogsteeds amper voel.. stom buikvet en stomme placenta Ook vind ik mezelf weer alleen maar dik worden, voel me niet zwanger, ben er wel weer klaar mee eigelijk, en dan moet ik nog 17 weken
Ik voel me wel zwanger en de tijd gaat ook wel redelijk snel, maar ik heb het natuurlijk ook druk met de kinderen, al hun sporten en afspraken, reïntegratie erbij nu.... Ondanks de placenta voor voel ik de baby echt elke dag meerdere keren, daar geniet ik ook echt van. Hier heeft alleen de oudste het al echt duidelijk gevoeld aan de buitenkant. M'n man heeft er ook geen geduld voor
Ik merk dat ik naast het werken niet super veel afleiding heb. Dit met name doordeweeks. In de weekenden vermaak ik me stuk beter. Ben ook wel voorzichtig met corona, dus probeer de drukte beetje te vermijden. Baby winkelen, hebben we nog niet gedaan. Al wel wat gratis spulletjes gekregen. @team blauw; inspiratie voor de babykamer?
Ik vind het nu wel prima eigenlijk juist in deze periode. Ik voel me fysiek heel goed, mentaal ook. Onzekerheid is redelijk voorbij juist door wat je zegt, dus dat is prettig. Ben gewend aan idee om zwanger te zijn. En zijn nog lang niet klaar voor komst voor baby dus mooi als dat nog even duurt
Ik zal binnenkort onze kinderkamer delen! Hij is zo leuk ❤ wel helemaal gestyled, dwz geen witte muren meer etc. We hebben in geen een kamer witte muren meer, dus vonden we dit ook wel passend! Wij hebben donkergroen gekozen als hoofdkleur. Zó mooi! Man is nog het ledikantje aan het beitsen. Dan de schommelstoel en commode schilderen en dan is het klaar!
Tof ben benieuwd! Wij hebben ook donkergroen gekozen . Laten wel 1 of 2 muren wit (maar dan off white waarschijnlijk) omdat t niet zo'n grote kamer is en vol met 2 bedjes enz. Duurt alleen nog ff ivm verbouwen voor ik kan delen
Even een juichmoment. Sinds het weekend amper nog misselijk! En kan nu 3-4 uren iets doen voordat mijn lijf stop zegt. Hopelijk blijft het nu zo.
Ik trek me voorlopig even terug.. Merk dat ik nogsteeds heel onzeker ben of t wel goed gaat, en word een beetje verdrietig van alle berichtjes dat de baby's zo goed te voelen zijn, terwijl dat hier nog totaal niet is.. begrijp me niet verkeerd, ik ben blij voor iedereen hoor! Heerlijk die geruststelling, alleen heb ik dat niet. Ook heb ik telkens nachtmerries dat of t kindje overlijd in mn buik, of dat ie zo vroeg komt dat ie t niet haalt, ik word onderhand echt even gek van mn eigen onzekerheid, en dan komt er ook nog bij dat ik overal dik word en mn buik nu achter blijft.. komt vanzelf wel denk ik weer, maar t word me nu even allemaal teveel merk ik.. En dan duurt 3 maart nog erg lang om te kijken of t nog wel goed gaat. Ik meld me vanzelf wel weer! Geniet vooral van t getrappel in de buik dames!
Oh lieve Kim, ik wist niet dat je zo onzeker was! Kan je niet komen voor een echo? Vind het hartverscheurend om te lezen.
@Kimmetjuh90 wat rot dat je je zo voelt kun je idd bellen voor overleg / echo?Zo is t ook niks tot 3 maart nog helemaal