Jaaa ik ben zeker wel verplan om te gaan wandelen! ik heb ook een zittend beroep en ga in me pauze ff wandelen buiten.. En de dagen dat ik vrij ben ga ik me met mannetje naar buiten om te wandelen mits het weer toe laat natuurlijk En ook de zolder wordt opgeknapt, me vriend en ik willen wat cardio apparaturen op zolder hebben ik wil zeker in beweging blijven.
Heb sonja ook weleens gedaan, ben toen 11 kg afgevallen, in de 10 weken van haar eerste (dat oranje) boek. maar die kg's plus nog 10 zaten er met een jaar weer aan. Nu probeer ik structureler af te vallen, door mijn levensstijl echt aan te passen. Bij sonja eet je erg weinig en ook relatief veel koolhydraten, en die vullen gewoon niet zo goed, waardoor je vaak snel weer honger hebt. maar er zijn ook meiden bij wie het wel werkt hoor! Veel succes in iedergeval.
Het is geen crashdieet. Als je een dagmenu invult mijn een caloriemeter dan kom je erachter dat je zo'n 1300 kcal per dag eet en dat is voor een vrouw die weinig beweegt perfect om af te vallen. Ik viel er veel mee af, maar at iets meer: ik sportte erbij. Je kunt wanneer je sport een stuk fruit of een boterham extra nemen. Ik ben over SB wel te spreken, hoor Het enige nadeel is dat je niet leert om af en toe te snoepen. In het weekend mag je wel eens wat lekkers maar dat is minimaal. Juist door af en toe iets lekkers te nemen voelt het niet zo streng en als afzien.
Een dieet van 1300 kcal is wel degelijk een crashdieet hoor. Met veel meer kcal kun je ook perfect afvallen. Bij 1300 val je uiteraard ook af, maar je lichaam gaat in de spaarstand zo.
Het is misschien heel erg, maar ze is steeds op de radio met 1 of andere nieuwe app.. Alleen al om haar stem zou ik er niet aan beginnen! Vind het een vreselijk mens! En heb veel mensen gezien die flink afgevallen waren, maar het er 3 keer zo hard weer bij hadden..
Oke veel mensen zijn er niet over te spreken!! Maar goed het gaat mij niet om haar maar om de dieet zelf boeit mij wie het boek geschreven hebt!! En ik wil gewoon kijken of het bij mij werkt
Totaal geen ervaring met diëten. Mocht je iets willen proberen dan zou ik gewoon aanraden om veel groente en fruit te eten en water te drinken. Goed letten op je suikerinname. Goed naar je voedingspatroon kijken en deze geheel of gedeeltelijk definitief te wijzigen en daarnaast iedere dag bewegen (wandelen, stukje fietsen). Sonja Bakker laat je niet gezonde voeding eten. Ik zie in haar recepten vaak vette en kant en klare etenswaren en je mag suiker of zoetstof gebruiken. Kijk eens bij bijv. Amber Albarda boeken in de bieb. Succes!
het is zeker wel een crashdieet. 1300 kcal is veel te weinig ook al heb je een rustig leven. ik zit op 1600-1700 kcal per dag heb een redelijk rustig leven en sport 3x per week. hiermee val ik zon anderhalve kilo per week af
Moet je altijd proberen haha.. Ik ken niemand met goede ervaringen.. Wel in het begin, maar zodra ze ermee stopten hadden ze het er zo weer bij.. Ik zat me gewoon ff te irriteren aan die stomme reclame, kan het boek ook niks aan doen
Ik denk dat als TS (en de anderen) zich goed voelt bij Sonja Bakker ze dat vooral moet doen. Mocht ze van haar stokje gaan, dan kan ze altijd wat extra's eten. Neem dan lekker een extra stuk fruit, groenten of brood.
Ik heb wel goede ervaring met de Sonja Bakker boeken, maaar dan wel in combinatie met Weight Watchers. Ik heb weight watchers een hele tijd gedaan en daarmee viel ik elke week zo'n 0,5 kilo mee af. Perfect. Alleen ik vind het van de SB boeken zo handig dat er dagmenu's instaan. Dus zo gebruikte ik de dagmenu's uit de SB boeken met de punten van WW. (En als ik indd precies zou eten wat Sonja voorschrijft, kwam ik lang niet op de punten die ik mag!!) Ben er in een half jaar zo'n 10 kilo mee kwijt geraakt en is er ook niet meer bijgekomen. Ja, nu wel, maar dat is omdat ik zwanger ben Na de bevalling ga ik het weer zo doen. Iig succes!!
Ik heb het een paar jaar geleden gedaan, 17kg eraf in 6 maanden. Maar 1200 kcl is NIET gezond,hoe je het ook bekijkt. Bewegen en eten moet in balans staan. De kunst is om meer kcl te verliezen dan naar binnen te krijgen. Door sporten krijg je meer spieren en zal je eerst aankomen omdat spieren zwaarder wegen dan vet. Mijn tip: Goed gevarieerd eten 2x per week sporten (wandelen en hardlopen = gratis!) Sla eten met yoghurt dressing, tomaat en komkommer Schaaltje volle yoghurt met appelstukjes er in Magere producten (zoals Sonja bij zweert) bevatten veel sacharose en andere stoffen waardoor je weer aan de dunne poep gaat. Je kan via een app bijhouden wat je eet (eerlijk invullen duurt het langst!)
Ik ben er nu voor de tweede keer mee begonnen. Na de zwangerschap van de oudste heb ik er zo blijvend 10 kg vanaf gekregen (tot ik weer zwanger raakte) en nu na de jongste is dat weer de bedoeling. Mij beviel het erg goed, ik heb alleen nog nooit iets afgewogen. Ik neem bij het avondeten gewoon een normale portie en schep niet nog een keer extra op. Vooral de afwisseling vind ik fijn en de dagmenu's. Zo fijn dat je nooit hoeft te verzinnen wat je vanavond weer moet eten En het is in mijn optiek logisch dat je daarna niet gewoon moet terugvallen op je oude eetpatroon. Blijf die afwisseling vasthouden!
Ik heb het boek gekregen van mijn werk. Krijg hem elk jaar. Wil er nu wel naar kijken icm sporten, moet nodig wat vanaf. Voor mijn lengte (1.56) vind ik 1200 calorieën helemaal niet te weinig om mee af te vallen. Maar misschien heb ik het mis Voor mijn werkzaamheden wel, want heb lichamelijk wel zwaar(der) werk.
Dat je daarna alle kilo's er zo weer aan hebt, is toch echt je eigen schuld. Het gaat niet zozeer om het dieet alleen, maar om een nieuw eetpatroon aanwennen. Minder grote porties en gevarieerd eten. En je eet de ene dag 1200 kc en de andere weer 1400. Juist dat plus het gevarieerd eten maakt dat je afvalt. Ik vind het grote voordeel van sb dat je normaal eet ipv shakes of rare repen. En natuurlijk voel je je in het begin hongerig: je lichaam is gewend meer voedsel te krijgen. En je mag soms lekkere dingen als taartjes, ovenfriet, een stuk zelfgemaakte pizza, pannenkoeken. Hierdoor is het goed vol te houden en voelt het veel minder streng. In juli 2007 ben ik begonnen, uiteindelijk 23 kg afgevallen en van maat 46 naar 38 en heb altijd maat 38 behouden. Succes!!
Het is een ongezond dieet dat niet werkt... Dus zoek maar iets anders...past niet bij je Ik ken je niet persoonlijk maar ik gun je een beter en goed dieet.