Voor mijn beide kinderen (jongen 3jr, meisje 5 jr) ben ik op zoek naar fijne tshirts voor onder de andere kleding, voor de winter. Nu hebben ze nog gewoon ondergoed aan met hemdjes maar ik vind het ook wel ideaal als ze wat met korte mouwen onder hun kleding kunnen. De meeste tshirts zijn alleen voor 'gewoon' en zijn te wijd en te kort. Dus zoek eigenlijk wat strakkere, langere tshirts in een effen kleur. Iemand enig idee? Thanks
stretch t-shirts van de Hema of de h&m, mooi strak effen van kleur (anders heb je van die prints die je nog ziet) en lang genoeg.
stretch tshirts van hema.en wanneer het echt erg koud is wol shirts van JOHA. je hebt ook long en kort wollen onderbroekjes van joha.
Bij de Aldi hebben ze af en toe setjes winterondergoed, een lange broek met tshirt. Bij de Primark hebben ze ook een soort thermo tshirts.
Dat vroeg ik me ook al af. Mooi al deze tips. Het is ook best bijzonder dat er geen hemden met lange mouwen zijn. Mijn zoon is al een paar maanden zindelijk, anders zou ik rompers met lange mouwen gebruiken. Hemden zijn zo bloot, vind ik.
Probeer anders eens merinowol. deze shirtjes kun je ook gewoon met lange mouwen kopen. Ze zijn relatief dun, maar in de winter super warm. Je gaat er echter niet van zweten als de thermometer even ergens wat te hoog staat. Het is wel wat duurder, maar je hoeft het vrijwel niet te wassen (idee is minstens twee weken achter elkaar dag en nacht dragen) en je hebt dus maar twee shirtjes nodig. Ik vind het echt super spul.
Wij hebben inderdaad ook wollen en wolzijden hemden met lange mouwen. We hebben er 3 en dat is ruim voldoende, ik lucht ze en als ze vies zijn was ik ze even op de hand.
die zijn er dus wel. iedereen hier zegt,bijvoorbeeld die van hema en wollen hemden met lange mouwen(ook korte bestaat)van joha. je hebt ook korte en lange onderbroeken van wol. met een goede boxer is zo een lange hemd is echt net zo goed als een romper. je hebt ook zijde/wol of katoen/wol of puur zijde onderhemden met lange mouwen. puur zijde gaat niet lang goed heb ik de ervaring. worden kleiner. ik ga een link geven van warme ondergoed..
Antroposofische kleding en textiel hier heb je verschillende winkels lekkere wollen zijde etc 'antroposofische' kleding...
Ik haal ze altijd bij de Zeeman, blijven super mooi, stevige shirts in wit, grijs, zwart, donker blauw, roze, licht roze, en vaak nog wat extra kleuren... helemaal om blij van te worden. (zeker van de prijs). Voor meisjes kan je er vaak ook een gelijk legginkje bij krijgen..