Jee, waarom gebeurt er steeds iets waardoor je zo onzeker blijft? Ik hoop erg voor je dat er niets aan de hand is. Als die positieve verhalen onder dit topic doen wel goed he? Houd de moed erin hoor! Laat je weten wat de echo laat zien?
Ik had in week 6 -7 gedurende 10 - 14 dagen (op het laatste soms een dag niet) bruinverlies en ben nu 14.4 weken zwanger (na drie miskramen). Dus je ziet er is altijd hoop.
Wat fijn om te lezen dat het ook goed kan aflopen, dat geeft moed! Zelf heb ik zojuist de VK gebeld, maar ik mag 19 oktober pas komen ! Voor alle wachtenden: succes!!! Ik duim voor jullie.
Vraagje nog (en meteen excuus voor de details): jullie eventuele bloedverlies, was dat bruin, rood, met propjes of roze? Ik lees zoveel verschillende dingen dat ik het niet meer weet nu. Zojuist heb ik ontdekt dat er een soort "propjes" meekomen en daar maak ik me echt heel ongerust over.
sascha, ik had echt helderrood bloed met veel stolsels en 2 dagen kramp. Het bleek een hematoom te zijn (een bloedpropje). Meike is nu 14 maanden
Ik had met deze zwangerschap ook een bloeding die van week 5 t/m 6 aanhield. Er zaten geen stolsels in en het was alleen op een wc papiertje te zien bij het afvegen. Het zag er een een beetje rozig/oranje uit .. maar dat was voor mij al genoeg om mij zorgen te maken! Ik had al eerder een MA gehad (waar ik overigens geen bloedingen bij had) dus de angst sloeg me weer om het hart! Bij een echo met 6 weken bleek alles gewoon goed te zitten! De bloeding werd veroorzaakt door een dubbele innesteling! Nu ben ik bijna 22 weken zwanger van twee gezonde jongens!!!
Dank jullie wel meiden voor jullie duidelijke uitleg, dat geeft weer een beetje moed. Dus het is mogelijk om met 6 wkn een echo te krijgen? Mijn VK gaf aan bij 8 wkn. Kan ik dit dan beter via huisarts en ziekenhuis doen ofzo? Pf, ik ben echt een leek op dit gebied...
Ik lees graag mee met dit onderwerp. Ik ben nu 6 weken en had gisteren de hele dag bloedverlies (best veel ook). Vandaag is het al een stuk minder, ik heb nog steeds de normale zwangerschapsklachten die ik vorige week ook had (zere borsten en misselijk). Ik heb geen seconde buikpijn of kramp gehad. Volgende week krijg ik een echo om te kijken hoe 'het ervoor staat'..... Ik knijp m ontzettend van de spanning vooral omdat ik al eens een mk heb gehad met 9 weken. Maar heb ook al een gezonde dochter, dus ik kan het wel! Maar die onzekerheid is echt bijna niet uit te houden.
ik ben dus ook zwanger en heb nu al 4 dagen bloed verlies eerst helder en daarna de rest van de dag roze maak me heel erg zorgen heb al 2 dagen achter me kaar een echo gehad en daaruit komt dat het hartje klopt maar mijn zenuwen gaan niet egt weg k heb 7 okt weer een echo en als k eerder me zelf zorgen maak kan ik wel weer bellen maar ja ze zeggen elke dag een echo schiet ook niet op ik ben volgens de telling van mijn laatste menstruatie 7 weken en 6 dagen en volgens de echos die k heb gehad pas 6 weken en 6 dagen dus wat moet ik nu doen heeft ieand een advies voor me aub gr krystel
@ Madelief: Spannend, zeker gezien je achtergrond kan ik me goed voorstellen dat je 'm knijpt nu. Afwachten is nooit leuk en een week kan dan lang duren. Ik hoop op een goede echo voor je! @krysteleva: positief is in elk geval dat er een kloppend hartje te zien was, probeer vast te houden aan dit positieve feit. Als jij je beter voelt als er een echo gemaakt wordt, dan gewoon bellen. Gemoedsrust voor jezel is ook belangrijk! Hebben ze je tot nu toe geen verklaring kunnen geven voor het bloedverlies? Zelf heb ik nog steeds een zeurderig gevoel, gerommel in mijn buik , maar geen ongikramp en is het nu bruin bloed maar wel met puntjes of sliertjes rood erin dus ik weet het sowieso niet meer. Succes meiden, ik duim voor jullie. En als er positieve verhalen zijn, dan zijn die nog van harte welkom!!
hier een dreumes van 14 maanden helemaal kerngezond. en een kleine in mijn buik van 21 weken, goede 20 weken echo.
hey hey bedankt voor je snelle reactie nee ze hebben niet egt een ding gegeven voor het bloedverlies ze zegt er kan iets zijn met je baarmoeder of zo maar verder niet egt gewoon afwachten en ja ik wil het liefst elke dag een echo maar de verloskundige zei dus dat dat niet opschoot om elke dag een echo te maken ze zei als je volgende week nog zoiets hebt van pfff ik vertrouw der nog niks van dan kan je altijd bellen dus ja zit niks anders op dan afwachten en ik kijk veel op internet en overal zie je andere verhalen over bloedverlies dus meer zekerheid krijg je der ni egt van xxx
hej ik heb zelf nu 3 zwangerschappen achter elkaar gehad in een paar maanden tijd. Bij alle drie heb ik bloedverlies gehad. Helaas zijn de eerste 2 wel miskramen geworden bij mij maar bij deze gaat gelukkig alles goed. Ik heb bij deze ook een paar dagen bloedverlies gehad was erg bang dat het weer verkeerd zou gaan maar gelukkig gaat alles goed. Dus bel je verloskundige en ga gelijk langs je krijgt dan gelijk onderzoeken ipv dat je moet afwachten is een gerustellender gevoel. Heel veel succes ik hoop voor jullie dat alles goed komt
ik ben al bij de verloskundige geweest als je een stukje naar boven kijkt staat daar mijn verhaal zo een beetje uitgelegd hoop op reactie terug x
Nou, ik heb zojuist de vk gebeld om evt mijn afspraken daar af te zeggen (eind oktober) omdat ik zo in de stress ben. Zij heeft aangegeven dat zij daar vooralsnog geen reden toe ziet omdat bloedverlies (rose, rood, klonters, stolsels, bruin etc) in de prille zwangerschap vaak voorkomt en niet meteen een teken is voor een mk. Ze heeft een afspraak voor me gemaakt voor een echo over 1,5 week, als er dan nog iets zit, dan zouden ze dan een hartje moeten kunnen horen/zien. Afwachten dus! @krysteleva: ik weet het, je leest je helemaal gek met allerlei verhalen die allemaal verschillend zijn maar het geeft je geen rust. Het enige wat je zekerheid kan bieden, daar moet je dan zo lang op wachten. Gelukkig zitten we niet alleen in dit vervelende schuitje!
oke ik denk dat ik daar wel aan bij kan dragen. Op het moment verlies ik elke dag bloed. het komt van buiten de baarmoeder en is dus niet gevaarlijk voor de kleine. alleen lastig voor mij. Ik heb een candida infectie en nog iets waardoor het bij mijn super doorbloed is en licht gezwollen. Ik heb medicijnen bgehad, maar nu ik last heb vanoefen weeen stopt het niet meer, maar niet erg voor de baby dus.
hey saschah ja het is egt super vervelend en me vriend die maakt zich ook wel zorgen maar hij laat het minder bijken als mij dus is er nu egt stress tussen ons ik kan der ni goed mee omgaan met het onzekere ik word helemaal gek ervan hij is nu weer werken en ik moet egt normaal gaan eoen tegen hem dit hele gedoe is niet egt geweldig voor onze relatie ik maak me veel te druk en hij vind het niet leuk om me zo te zien maar ja wat kan ik er aan doen niks gewoon afwachten en niet proberen om me druk te maken hoop voor jou dat het met jullie relatie wel wat beter zit of dat je er beter mee om kan gaan ma goed de mannen kijken dan ook niet steeds naar bloed als ze naar het toilet gaan gr krystel
Dank je voor je positieve verhaal Helene! @Krysteleva: herkenbaar, mannen zijn vaak van die binnenvetters en daarnaast hebben ze ook geen baarmoeder, bloed in hun ondergoed en hormonen die stuiteren. Hij voelt zich waarschijnlijk totaal hulpeloos omdat ie niet voelt wat jij voelt en ook niet weet wat ie kan doen om jou te helpen. Ik heb hem eergisteren gezegd dat ik even niet weet hoe ik me moet voelen en dat ie me maar even moet vergeven als ik lastig ben. Dat snapt ie gelukkig wel. Probeer er met zijn tweetjes sterk in te staan, dat maakt het toch wat makkelijker. Jij nog geen veranderingen?
Bij mij was alles ook weer goed vandaag bij de echo! Hartje klopte erg mooi. Maar bloed verlies is nog steeds niet weg. Ze denken bij mij dat mijn baarmoeder tegen mijn blaas drukt en dat dat knelling geeft waardoor er bloed loskomt. En dat ik vertelde dat ik als water verloor zondag, ze denken dat dat een blaasontsteking is. Dus daar hoor ik donderdag de uitslag van.