Wij hebben een echte stadstuin waar eigenlijk niet al te veel in past maar de kinderen willen zooo ontzettend graag een trampoline in de tuin. Nu denk ik eraan om een trampoline van zo een 2,5meter doorsnede te kopen en die in te laten graven maarja hoeveel kost het laten ingraven ongeveer? Over 1 a 2 jaar wil ik de tuin volledig vernieiwen en dan doen we de trampoline ook weer weg dus als het te suur is doen we het nieg Wie heeft er een Kleine tuin met trampoline erin? Gaat het irriteren na een tijd of jiet?
Weet niet wat het kost om een trampoline in te te graven. Maar zou je wel een trampoline aanschaffen als je hem met twee jaar al weer wilt verkopen. Als ik zie hoe populair de trampolines hier in de buurt zijn dan kan ik me niet voorstellen dat je kinderen akkoord gaan dat die weer weggaat.
Zelf de schep ter hand nemen Mijn man heeft al zoveel gegraven (uitbouw, terras, tuin, riool) en is gewoon kantoorpik.
ik wil dit jaar ook een trampoline die ingegraven wordt, gelukkig is mijn vriend hovenier en doet veel bestrating dus kan hij dit zelf, volgens mijn vriend moet je wel betonblokken oid gebruiken voor de randen en kun je niet gewoon een gat graven en de trampoline erin zetten ivm instorten van de wanden. heb geen idee wat het gaat kosten misschien als je de betonblokken via marktplaats kunt krijgen dat het helemaal niet zo duur hoeft te zijn.
Wij hebben een trampoline van 3 meter nog wat en die heb ik zelf met hulp van buurman ingegraven. Kwestie van even doorgraven en hij ziet erin,tevens gratis fitness
Kennissen van ons hebben graszaad gestrooid en dat maakt de randen ook stevig. Toen het begon te groeien waren de randen echt goed hard moet ik zeggen..
Voor een paar jaar zou ik 'm niet ingraven maar gewoon zo neerzetten. Wij hebben ook een trampoline gehad, 1 jaar maar, kinderen vonden het prima dat ie wegging en nu springen ze soms bij de buren
Wij willen hem ook in laten graven en krijgen maandag 2 hoveniers over de vloer voor de offerte. Heb al wel begrepen dat het ongeveer 400 euro kost.
Zelf gedaan, gewoon met de schep. Met twee ff flink doorgaan. Het scheppen/ graven viel mee. Het afvoeren vh zand naar de stort kostte meer energie en tijd. Op twee dagen was de klus geklaard.
Lekker zelf doen... zonde van het geld om het te laten doen. Wij hebben de trampoline va 3,66m doorsnede zelf ingegraven. De wanden hoef je niet te stutten meg betonblokken hoor. Kun je gewoon met schuttinghout doen. Hou er rekening mee.dat hij beter niet helemaal in gegraven wordt. Anders gaat de rand heel.erg klapperen tijdens het springen door de lucht verplaatsing in het gat.
Bedenk je ook even wat het kost om het gat straks weer op te vullen. Want ik neem niet aan dat je het zand bewaard in je tuin . Wij wilden hier het gat van eenvvijver opvullen, best groot was het. Kostte minimaal 100,- bij de goedkoopste leverancier in de buurt. Op weggeefhoeken wordt hier wel vaak zand weggegeven maar dan moet je dus alles zelf inladen en vervoeren.
Wij hadden ook niet zo een grote tuin en wel een grote trampoline (3,5 meter). Deze vulde gelijk de hele tuin. Dus wat deden wij, als de kinderen naar bed gingen zette ik hem rechtop tegen de schuur aan. We hadden beugels daaraan gemaakt en draden aan de trampoline. Die deden we dan om de beugels heen, kon hij ook niet omvallen. Voor 2 jaar zou ik niet eens overwegen om hem in te graven. Voor 2 tientjes ben je met de beugels al klaar!!
Hier hebben we de put ook zelf gegraven. Hoeft helemaal niet met betonblokken gewerkt te worden. De put is nl niet overal even diep, maar in een holle vorm (weet niet of het duidelijk uitgelegd is?). Maw in het midden is het diepste punt en dan loopt de rand gewoon op, tot ong 20 cm van de rand van de trampoline. We hebben een Berg. De trampoline zelf staat nog op pootjes van ong 10 à 15cm hoog...
Een inground trampoline inderdaad! Hoelang zijn jullie bezig geweest om de komvorm te scheppen? En hoeveel kruiwagens haal je daar uit?
Hier ook een trampoline zelf ingegraven. Hebben een gedeelte van de poten ertussenuit kunnen halen (was geen oorspronkelijke inground-trampoline). De wanden hoeven niet gestut te worden aangezien het een soort van grote knikkerpot is die je moet graven en geen gat recht naar beneden. Wij hebben een trampoline van ongeveer 3,60 en er gingen alsnog heel wat kruiwagens uit.
Oh, en de trampoline moet inderdaad wel wat boven het maaiveld uitsteken anders kan de lucht niet goed weg en dit springt niet fijn (en het springen maakt veel meer lawaai).