1: Philips airfryer XXL, 2: Philips Robot Stofzuiger 3: de Philips Hue lamp (gloeidraad) ..en onze Philips TV ambilight van 55 inch..
Wij hebben dit jaar ook een 65" gekocht. Eerlijk gezegd ban ik er niet zo van onder de indruk maar mijn man wilde groot. Ik ben dan weer heel blij met mijn kenwood kitchen chef. Maar ook met een zomerjurkje van £5. VR voor de playstation (eigenlijk voor mijn oudste zijn verjaardag) verdient ook wel een plaats in het lijstje. Ik speel graag Arc park, echt indrukwekkend met momenten.
gebruik je de philips hue app niet dan? Je kan ook in de app zetten hoelaat de lampen aan en uitgaat hé
Airco! Aircooooo mijn beste nieuwe vriend! Als ik moest kiezen tussen dat ding en mijn man zou het nog moeilijk worden XD
Mijn Instantpot met stipt op nummer een. Op nummer twee mijn Keto kookboeken, wat een wereld van verschil Keto nu al voor mij heeft gemaakt, dat had ik nooit kunnen bedenken.
Onze nieuwe bank. We hebben gekozen voor een iets andere opstelling (2,5 + 1,5 + hocker). Zo fijn! Die 1,5 is een echt lekkere hangbank. De hocker kan overal naar toe worden geschoven. Zo is het een bankje voor de jongens als ze op de Switch zitten en een loungebank als ik hem tegen de bank aan zet. We zijn ook eindelijk van de grote salontafel af. En op nr 2: mijn cakevorm van Le Creuset. Heerlijk een cake die zo uit de vorm valt én knapperig is.
Mijn wenkbrauwen Mijn eigen zijn compleet uitgevallen, en na een jaar lang frustratie en onzekerheid daardoor toch de knoop doorgehakt om ze dmv pmu te laten zetten. Echt, je weet pas wat wenkbrauwen voor je gezicht doen als je ze niet meer hebt. Het was best wel en investering maar nu hoef je niet eerst meer een gezicht op te tekenen. Niet bang meer te zijn dat je per ongeluk je potlood uitveegt. Of vlekt oid. Absoluut de beste investering geweest van afgelopen jaar
Die gebruik ik ook maar dan heb je altijd je telefoon nodig. Nu hoef ik alleen maar mijn stem te gebruiken en de jongens kunnen makkelijker de lampen aan zetten. De lampen gaan aan een uur voor de zon onder gaat. De hele combi maakt het echt ideaal
Een tweedehandscaravan en seizoensplaats! heerlijk vakantie gevoel gehad ieder weekend afgelopen kampeer seizoen.
Onze bakfiets. Via marktplaats en ook geen electrische, maar ik ben er super blij mee! Groot gezin en geen auto dus dit is wel heel praktisch
ja mijn man heeft alles zo ingesteld als de zon ondergaat dat de lampen aangaan en zo ingesteld dat we gaan slapen dat de lampen uitgaan
Onze smart tv. Wel gek om na 12 jaar ineens een tv in de woonkamer te hebben staan, maar gelukkig is het niet hinderlijk ofzo. We hebben geen tv-aansluiting maar wordt meer als 2e computer gebruikt. Wat een stuk fijner is dat geluid zeg, vooral met mijn tinnitus. Verder kan ik me geen "grote" aankopen bedenken afgelopen jaar.
Ik weet nog hoe handig wij dit vonden in Nederland! Konden we echt in een keer grote weekboodschappen mee doen.
Niet zelf gekocht maar van m'n man voor mijn verjaardag gehad; een E-reader! Ik lees echt zoveel meer.