Kan me heel goed voorstellen dat je daardoor moest huilen! Je hebt het al een keer meegemaakt en nu weer. Wel fijn natuurlijk dat hij met zijn hoofd naar beneden ligt maar snap heel goed dat je er spanning door krijgt. Wanneer komt je man weer thuis? Op naar de laatste loodjes.
Mijn man heeft vanmiddag het bed op de verhogers gezet. Kreeg een appje, dat ik maar ff langs de winkel moest voor een lift. Kom net thuis, tering wat is dat ding hoog. Bed is nu op 87 cm, dus denk dat ik morgen maar ff langs de Medipoint ga voor de lagere versie. Is bijna gevaarlijk als ik nu uit bed moet stappen. Had gevraagd om de 14cm, de hogere meegekregen, maar denk dat kan wel, maar dit is wel een beetje teveel van het goede xd
Mijn bed is nu 82 cm. Ik had ook de grootste waardoor het bed op 87 uit kwam idd maar was volgens de kraamzorg te hoog. Helaas kon ik niet ruilen want 14 cm was te laat voor de verloskundige en kraamzorg. Heb ze retour moeten doen en via een andere instantie moeten bestellen wat helaas niet vergoed werd Hopelijk kun je ze ruilen zodat je veilig in en uit bed kunt komen
@Humbly89 Mijn man komt donderdag weer thuis! Komende week schoolvakantie en dan gaat mijn zoon 2 keer een nachtje logeren bij opa en oma. Ik merk wel dat ik toch ook minder graag naar buiten ga nu. Gisteren ben ik nog een uur met het openbaar vervoer gereisd en ik merkte dat ik me toch niet echt prettig voelde. @EMMB dat is wel erg hoog ja! Hopelijk kun je het snel oplossen met een maar kleiner! vanaf vandaag loop ik voor mijn gevoel overtijd. De oudste kwam met 37 weken en vandaag ben ik 38 weken zwanger van deze haha! Ik ben benieuwd hoe lang het duurt.
Bijna weer thuis! Heerlijk logeren. Zoonlief heeft nu vakantie en komende week tentamenweek, ben al aan het aftellen tot hij weer normaal naar school mag voor een paar weken tot de oefenexamens. Kan me goed voorstellen dat je liever thuis bent. Je bent er bijna!
Hoii zo lang ben ik nog niet eerder weggeweest geloof ik Dat had een goede reden, want op dinsdag 11 februari, iets over half negen smorgens, zijn wij met 37 weken, trotse ouders geworden van onze tweeling. 20 vingertjes, 20 teentjes, alles er op en er aan. Ze maken het goed. Het jongetje had wat kleine opstart problemen maar herstelde snel. Donderdag middag mochten we het ziekenhuis verlaten. Hij woog 2970 en zij 2650, echt super netjes voor een tweeling van 37 weken, ze doen niet af op een gemiddelde eenling op die termijn. En ze zijn alweer 10 dagen oud, time flies! en nu.. nu zijn we druk. Rete druk. Elke 3 uur voeden, zorgen dat ze weer terug op gewicht komen. Omdat ze toch nog best klein zijn gaat daar best veel tijd in zitten. Dus tegen de tijd dat we klaar zijn, hebben we een uurtje ‘rust’ en dan weer van voor af aan haha. Maar oh wat zijn ze mooi en oh wat zijn ze lief. Weer twee tevreden babies. Ze slapen goed, gaan steeds beter drinken en huilen eigenlijk maar weinig. En oh wat zijn we trots. Grote broer en zus ook dol verliefd We kunnen ons geluk niet op. En mn vriend is nog nooit zo moe geweest geloof ik ik was wel al wat gewend natuurlijk oh ja en wat we zó enorm bijzonder vinden. Ze delen de geboortedag met ons kindje dat vorig jaar met 14weken geboren werd en niet kon zijn. Een jaar verder en kijk waar we staan. Het was allemaal niet voor niets en ik heb sterk het gevoel dat het zo had moeten zijn.
De hele zwangerschap geen extra controle nodig gehad, geen echte complicaties of andere gekkigheid en nu ben ik 38 weken zwanger. En je raad het niet.. Ik blijk toch weer te veel vruchtwater te hebben. Omdat ik heel graag thuis wil bevallen hebben ze me dinsdag een extra controle ingepland, even dubbel checken of het vruchtwater nog steeds te veel is en dan toch overleg met de gynaecoloog. Toevallig weet ik nog van de vorige keer dat de gynaecoloog die de zwangerschappen begeleid het liefste inleid in deze situatie. Dus ik hoop, hoop, hoop echt dat de kleine voor dinsdag geboren is. Dan vermijd ik dat hele feest. Duimen jullie voor me dat ik dus dit weekend beval?
Gefeliciteerd!!! Heel mooi gewicht van beiden Wat fijn dat (ondanks de vele uren voeden) alles super gaat! Twee tevreden kindjes Heerlijk genieten van jullie gezinnetje De datum is wel super bijzonder, net of het zo moest zijn
Och jemig op het laatste moment nog Ik ga heel hard voor je duimen dat je voor het weekend bevalt!! Hier vannacht een hel van een nacht gehad. Hele buik deed zeer, vooral bovenin de buik. Kon op geen manier liggen, geen krampen of harde buiken maar echt pijn. Vanmorgen en nu geen enkele last meer..
Door je lange radiostilte had ik al een vermoeden dat je je handen vol had, haha. Ban harte gefeliciteerd! Super fijn dat ze het beide goed doen! En wat bijzonder dat ze die geboortedag delen! Lekker genieten van en met elkaar!
@Humbly89 @MiniPoepiebeertje Gister even contact gehad met de verloskundige en de kraamzorg, en die paar cm 'te laag' was voor hun geen probleem. Dus gister gelijk nog lagere bedverhogers opgehaald en eronder gezet! Stukken beter, voel me nu geen prinses op de erwt meer haha!
Uitgerekend maart 2025 4 maart Aluy - 35 jaar - 3e en 4e kindje 5 maart JeB94 - 30 jaar- 1e kindje EMMB - 31 jaar - 1e kindje 7 maart MiniPoepiebeertje - 27 jaar - 2e kindje 9 maart Meisjeeigenwijsje- 30 jaar- 3e kindje 16 maart Danielledkx - 28 jaar - 1e kindje 21 maart Ientje89 - 34jaar - 3e kindje (ex. Bbz) 24 maart Humbly89 - 35 jaar - 2e kindje 25 maart Lily30 - 32 jaar - 2e kindje 30 maart Rxll - 32 jaar - 2e kindje ----------------------------------------- Afspraken: Februari: 26 - Humbly89 - vk controle 36+2 Maart: 5 - MiniPoepiebeertje - controle 39+5 6 - EMMB - controle 40+1 ----------------------------------------- jongen | meisje | verrassing | onbekend HOE KOM IK OP DE LIJST/PAS IK DE LIJST AAN? - Zoek de post met de laatste versie van deze lijst - Druk op de link 'Reageer' onder die post - Haal de [.QUOTE.] tags 2x weg, zowel boven als onder de lijst, dus 2x van de [ tot en met de ] - Werk je gegevens bij - Druk op de knop 'Plaats reactie'
Vandaag op extra controle geweest voor vruchtwater. Het was nog steeds veel. Wonder boven wonder is de kleine wel half ingedaald nu! Maar hij kan nog wel terug dus het blijft opletten. Voor nu mag ik het godzijdank nog afwachten. Had wel een fundushoogte van 42 cm. De verloskundige zei wel dat dat wel een beetje de max is voor een normale zwangerschap. Ik ben benieuwd, laat de kleine man maar komen wat mij betreft.
Jaa goed nieuws! Fundushoogte is de baarmoeder? Ik ga duimen dat hij niet lang meer op zich laat wachten
Uitgerekend maart 2025 4 maart Aluy - 35 jaar - 3e en 4e kindje 5 maart JeB94 - 30 jaar- 1e kindje EMMB - 31 jaar - 1e kindje 7 maart MiniPoepiebeertje - 27 jaar - 2e kindje 9 maart Meisjeeigenwijsje- 30 jaar- 3e kindje 16 maart Danielledkx - 28 jaar - 1e kindje 21 maart Ientje89 - 34jaar - 3e kindje (ex. Bbz) 24 maart Humbly89 - 35 jaar - 2e kindje 25 maart Lily30 - 32 jaar - 2e kindje 30 maart Rxll - 32 jaar - 2e kindje ----------------------------------------- Afspraken: Maart: 4 - Humbly89 - controle vk 37+1 5 - MiniPoepiebeertje - controle 39+5 6 - EMMB - controle 40+1 ----------------------------------------- jongen | meisje | verrassing | onbekend HOE KOM IK OP DE LIJST/PAS IK DE LIJST AAN? - Zoek de post met de laatste versie van deze lijst - Druk op de link 'Reageer' onder die post - Haal de [.QUOTE.] tags 2x weg, zowel boven als onder de lijst, dus 2x van de [ tot en met de ] - Werk je gegevens bij - Druk op de knop 'Plaats reactie'