Ik weet dat ik alle zwangerschappen weeiig was vanaf het begin maar soms ook een dag niet. Ik was vanaf halverwege week 5 wel altijd misselijk. Toen begon het. Dus ja… kan echt 2 kanten opgaan. Maar ik herinner mij vooral de miskraam waar ik ook ineens geen misselijkheid meer voelde (ook niet met 5.5 week) en ik er onzeker over was. Dat vergeet ik niet zo snel en ik bleek toen gelijk te hebben… Dus even afwachten wat er gebeurt denk ik.
Zwangerschap blijft altijd onzeker. Je bent pas zeker na 9 maanden als je je baby in je armen draagt. En dan heb je nog andere zorgen hahah.
hier ook hetzelfde qua onzekerheid. Vandaag 14DPO en gisteren was mijn HCG49. Dat vind het ziekenhuis vandaag dus te laag en ik heb op vermoeidheid na nu geen klachten. Paarse vlekken zijn ook weg op tepels en licht bruin bloedverlies. (druppels) Voelt eerder alsof ik toch weer ongesteld ga worden. Ik ben er niet zo gerust op, maar afwachten maar.
wel om aan vast te houden: mijn arts vertelde mij dat als je lichaam gewend is aan de hoeveelheid HCG dat je dan dus ook veel minder klachten ervaart. Zodra het dan weer dubbelt per twee/drie dagen dan voel je de klachten weer. Dat was bij mijn zoontje toen handig omdat ik het patroon ook ging herkennen. Als ik dan een kruisje in mijn agenda zette met misselijk, dan was het idd vaak elke twee/drie dagen.
Zo'n ervaring laat je niet zomaar los natuurlijk.. Spannende tijd zo. Ik hoop dat je je snel weer lekker zwanger mag voelen!
Even een hele dikke digitale knuffel voor jullie! Zo rot om je zo onzeker te voelen en ook heel herkenbaar. @maestro ik hoop dat je hcg mooi stijgt, misschien heb je een iets latere innesteling gehad. Op 14 dpo 49 was op 12 dpo ongeveer 25 en op 10 dpo ongeveer 12. Dan is het waarschijnlijk rond 9 dpo ingenesteld en dat is echt prima! Maar ik snap je onzekerheid heel goed. Je wil gewoon horen dat het goed is. Edit: ik zie nu net dat je hcg op 13 dpo is geprikt dus dan lijkt het me echt wel prima. Mag je nog eens prikken? Ik moet maandag weer. @SNB je bent nu 11 dpo ongeveer toch? Dan zien de testen er echt prima uit! @Veertje22 ik was gisteren ook ineens niet misselijk en vandaag weer wel in vlagen. Hoop dat je gauw weer de bevestiging krijgt!
Ik denk dat je gelijk hebt. De tp was 1 november ( morula) en ik had zaterdag hele dag en zondagochtend flinke krampen (en steek). Daarna was het over. Maandag was ik echt stik misselijk, daarna niet veel bijzonders meer. Dan zou het idd 13 DPO zijn en dus wel heel netjes. Toch raar dat het ziekenhuis het gisteren wel erg laag vond. Ik moet idd volgende week weer ergens prikken, wacht nog op de verwijzing. Heb er wel een goed gevoel bij, dat houd ik maar vast.
Houd dat vast @maestro! ❤️ Klinkt helemaal niet gek. Ons gevoel zegt ook vaak al veel dus heel fijn dat het goed voelt.
Vandaag alweer 7 weken!! Ik heb zo weinig kwalen. Met mijn eerste zwangerschap was ik elke avond misselijk etc. Nu alleen soms vlaagjes en voor de rest vermoeidheid. Voor de rest voel ik me goed
@Cikaa Wat een verschil dan idd Hopelijk heb je gewoon geluk deze keer. Ik voel ook nog niet zoveel hoor, maar loop dan ook 2 weken op je achter.
Ik vind het wel raar hoor. Alleen vermoeidheid en soms spierpijn zijkant borsten gevoelige tepels. Voor de rest voel ik me niet zwanger. Moet alleen wel savonds op tijd naar bed
Hier ook zo @Cikaa ! Vooral ook omdat ik bij mijn dochter (maar is ook 5 jaar geleden) de hele dag en nacht super misselijk was. Ergens koppel ik daar aan dat het dan goed gaat ofzo. nu komt het misschien ook door de voorgaande miskramen maar als mijn man heel enthousiast erover doet zeg ik steeds: eerst nog maar eens zien óf ik de echo haal en zo ja of die echo dan goed is. Kan me er nog helemaal niks bij voorstellen.