Wij houden van stoere zeldzame jongensnamen. Onze twee zoons heten Boet en Mack. Hier krijgen wij hele leuke reacties op. Nu krijgen we weer een jongen en het lijstje wordt moeilijker. We hebben dit keer geen originele naam maar wel zeldzaam in deze generatie. Je hoort het eigenlijk alleen nog boven de 65 jarige. Wat vinden jullie van Toon ?,samen met zijn broers Boet en Mack
Heel raar maar Teun en Twan/Toine vind ik heel leuk en Toon vind ik vreselijk. Heel boers en het is ook letterlijk een woord zonder echt leuke betekenis. Ik zie er geen vlotte leuke jongen bij zoals bij Boet en Mack en vind het ook niet echt bij elkaar passen.
Toon van Eneco de slimme meter??? nee joh Wat ik wel leuk vind is Fitz (dat betekend zoon van. en toevallig betekend Mac dat ook )???
Ik vind Toon leuk (Teun idd nog leuker), maar een andere categorie dan de andere twee namen. Overigens vind ik de suggestie hierboven (Fitz) echt geweldig en beter bij de andere twee namen passen....
Mwa.. Ik weet het niet zo goed. Vind het aan de ene kant wel stoer als een kindje Toon heet.. En aan de andere kant ook weer totaal niet. Ik ken een Boet en Freek. Ook boers, maar vind de combi net wat leuker. Misschien ook omdat ik daar al aan gewend ben. Hoe spreek je Mack trouwens uit? Als Mak of Mek?
Teun willen wij niet, want wij wonen in nogal een hockeybuurt en die hoor je hier veel. Wij willen juist iets anders. Net als bij de namen Boet en bij Mack moesten mensen heel erg wennen en het grappige is, dat meningen heel erg uiteen lopen. De een vind het geweldige namen en de ander vind het helemaal niets. Er zit niets tussen. Mensen hadden dat ook heel erg bij Boet. Maar als ze eraan gewend zijn en vaker horen dan veranderde de meningen vaak. Bij Mack moesten mensen ook wennen omdat ze dachten aan MC donalds of Macintosh . Maar nu vinden ze het wel stoer. Denk dat mensen net als bij Boet erg moeten wennen aan Toon, omdat ze het associeren met Eneco of met een oude oom. Bij Mack in de klas zit een jongetje Joop. Daar moest ik ook aan wennen, maar uiteindelijk vond ik het juiste een hele leuke stoere naam, omdat je het nooit meer hoort.
Ja, leuk Toon als in Toon Hermans - Deze vind ik er ook leuk bij : Phos Daaf Tuur Flip Luud Pim Steef Tip : koosvorm van Thomas (o.a Tip de Bruin Herenmode A'dam : Tip de Bruin)
Ik vind het niet zo passen bij de andere twee namen. Art, Duuk, Fos, Kick, Mauk, Riff, Tuur, Vos vind ik er leuker bij.