Sint cadeau voor bijna 13 jarige jongen

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door Nummer4, 1 nov 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.665
    6.560
    113
    Vrouw
    Wat geef je een jongen die bijna 13 is voor sinterklaas?

    Hij heeft net een laptop gekregen dus weet dat Sint niet enorm gaat uitpakken dit jaar. Ben op zoek naar iets kleins.
    Ik heb via mp een Bosatlas gekocht omdat hij die nodig heeft voor school. Heeft nu een exemplaar van de bieb in huis maar is gek op aardrijkskunde dus dat is al 1 cadeau dat gewaardeerd gaat worden.

    Speelgoed heeft hij meer dan genoeg, daar heeft hij ook geen behoefte meer aan. Maar in welke richting moet je denken qua spullen die ze evt nodig kunnen hebben voor school of andere praktische zaken?

    Hem vragen werkt overigens niet want hij weet het gewoon ook niet.

    Tips zijn welkom :thumup:
     
  2. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.736
    1.060
    113
    Een game?
    Tegoedkaart voor game tegoed
    Bioscoop kaartjes
    Tegoedbon voor leuke activiteit (lasergamen/karten etc)
    Bepaalde kleding die hij graag draagt/wenst.
    Boek (als hij graag leest)

    Mijn zoon zou van schoolspullen niet heel blij worden en dat heeft hij allemaal al nodig bij starten 1e jaar (bosatlas had mijn 11jarige in de eerste wkn vd 1e al nodig) dus ook deze is hier al in huis.
     
  3. olleke

    olleke Fanatiek lid

    8 mrt 2012
    4.841
    4.103
    113
    Iets voor hobby of sport? Nieuw trainingsshirt of zo.
     
    Nummer4 en NiekeKris vinden dit leuk.
  4. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.491
    13.942
    113
    Vrouw
    Mijn 13 jarige zou ook niet blij worden van schoolspullen.

    Bioscoopbon
    Kaartjes voor theater/ voetbalwedstrijd/ etc
    Playstation game
    Oordopjes
    Snel lader voor zijn telefoon (hier altijd kwijt)
    Middagje weg (karten ofzo)
    Tas voor zijn laptop
    Of een andere accessoire voor zijn laptop
    Google nest speaker
    Ledlamp strip
    Nieuw dekbedovertrek
    Merkkleding die je normaal te duur vindt
    Bon van de plaatselijke snackbar.

    Mijn 13 jarige wil maar 1 ding; de Meta quest 3. Ik zag die prijs en heb hem toen direct verteld dat hij die absoluut niet krijgt. :eek:
     
  5. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.132
    8.867
    113
    Hier (meisje) spullen voor hobby inderdaad. En zo’n lekkere warme oversized trui. Vaak doe ik ook een boek, maar op dit moment weten ze er gewenste ze zouden willen. En sinds vorig jaar een wat luxere adventkalender (daarvoor altijd alleen zo’n ding met chocola).
     
  6. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.665
    6.560
    113
    Vrouw
    Sportshirt is nog wel een goede tip. Reguliere kleding heeft hij net een compete garderobe uitgezocht omdat hij (weer) een groeispurt heeft gehad dus dat is nu even niet nodig.

    Games .. in overvloed aanwezig en willen we niet te veel stimuleren ivm gebrek aan rem van zijn kant.

    Ik vind het zo lastig. Knutselen is hij niet van en ook dat is al veel aanwezig omdat dochter zo graag knutselt.
     
  7. esklessebes

    esklessebes VIP lid

    23 mrt 2014
    6.999
    3.662
    113
    Hier een neefje van die leeftijd die van Rumag een dekbedovertrek krijgt met een toffe tekst.

    Mn oudste is 7 maar geen standaard 7 jarige hij krijgt:
    Een rugtas (van zn voetbalclub)
    Nike keepershandschoenen
    En hij wilde dacht een switch spel.
    Hij speelt verder echt met niks en de dingen die ik benoem daar blijft hij bij dat hij dat wil.
    Ook begin van het jaar jarig en wel lastig om dingen op zn lijstje te zetten.
    Al las ik wel al wat ideeën.
     
  8. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.272
    2.034
    113
    Leesboek, tijdschrift, nieuwe muts/handschoenen, leuke sokken, dekbedovertrek, nieuwe rugzak/sporttas, zonnebril, dartbord
     
  9. Jessi79

    Jessi79 Fanatiek lid

    4 jan 2012
    4.814
    2.673
    113
    Boeken, bioscoopbon, pyjama, game tegoed, kaartjes voor zwembad/schaatsbaan/lasergamen, sportbenodigdheden, Axe deo.
     
  10. Manderijntje

    Manderijntje Fanatiek lid

    23 jan 2014
    1.168
    1.332
    113
    Ipv games, game acessoires? Een coole houder voor zijn controllers, een goede koptelefoon (al is dat misschien iets te duur), LED strips, figuur van z'n lievelingsspel. Zeker als hij geen rem heeft op zijn gametijd is het misschien ook wel leuk dat hij merkt dat jullie oke met het gamen zijn, minder met de hoeveelheid.
     
  11. Eenkadootje

    Eenkadootje Fanatiek lid

    5 mrt 2013
    4.611
    2.405
    113
    Doe anders een uitje:
    Bioscoop, bowlen, lasergamen, dag pretpark of karten.
     
  12. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.665
    6.560
    113
    Vrouw
    Een dagje uit doen we sowieso regelmatig en vind ik niet iets voor sinterklaas. Hij gaat binnenkort met een vriendje naar de bios en de pretparken pakken we met het hele gezin mee zodra het seizoen weer geopend is.
    Game accessoires zijn er ook al in overvloed. Lastig hoor!

    Voor zijn verjaardag (januari) krijgt hij een 2 jarig abonnement op National Geographic. Dat tijdschrift vindt hij geweldig en ik had laatst een los magazine mee over ruimtevaart (hij wil ruimtevaarttechniek gaan studeren later) en hij kwam meteen met de pagina over abonnementen aanzetten. "kijk mama, voor mijn verjaardag!" :thumup:

    Hij is heel leergierig en kantoorartikelen zouden hier juist wel gewaardeerd worden. Dingen die hij niet echt nodig heeft voor school om mee te nemen (want dat is er begin van het schooljaar allemaal al gekomen), maar thuis wel goed kan gebruiken. Opbergmappen voor zijn stapels Donald Ducks en evt multomappen (die heeft hij nog niet) met tabbladen en insteekhoezen - hij had het er laatst over om dat nog te kopen want zou wel handig zijn ipv de losse stapels op zijn bureau.

    Interesses momenteel: Donald Duck, ruimtevaart, robotica, techniek en qua boeken Warrior Cats die hij eigenlijk allemaal al heeft gekregen het afgelopen jaar, of heeft geleend van de bieb (dus zonde om nu te kopen zodat hij ze maar in huis heeft).
    Qua sportkleding: net met nieuwe garderobe ook al een nieuw trainingspak en set sportkleding gekregen dus dat zou ook weer dubbel in de kast liggen. Heb net even gezocht maar die clubshirts lopen aardig in de prijzen en het resterende budget is klein. (20-30 euro)

    Ik zat te denken aan een nieuwe gymtas maar hij zegt dan "ik heb jouw oude rugtas toch" (neutrale blauwe Puma rugzak die hier nog rondslingerde) dus ook daar kom ik weer niet verder.

    Voor dochter en jongste zoon is het stukken makkelijker, zij vragen beiden lego en wat hobby/sport dingetjes, dus een paar sets besteld en ik was klaar. Waarom zijn tieners zo lastig?? :roflmao:
     
    highenergy vindt dit leuk.
  13. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.665
    6.560
    113
    Vrouw
    Ik denk dat het probleem hier is dat hij tussendoor al te veel krijgt als hij iets nodig heeft of graag wil hebben :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
     
    Dubbelgeluk vindt dit leuk.
  14. Relax

    Relax Fanatiek lid

    26 sep 2009
    1.864
    2.057
    113
    Vrouw
    Hier ook altijd lastig. Ook 13 en ook jarig in januari. Hij kwam zelf met een horloge en verder denk ik aan een voetbalshirt, keepershandschoenen en ps5 tegoed. Misschien nieuwe led lights voor zijn kamer.

    Van national geographic heb je ook hele mooie boeken en specials over de geschiedenis etc. Misschien is dat wat?

    Elfjarige had het over iets specifieks van lego. We komen om in de lego, maar hij wil iets om in elkaar te zetten en in zijn kamer te zetten, van Marvel of Harry Potter geloof ik. Nog even vragen. Hem maak ik verder blij met basketbalspullen dus dat komt wel goed.
     
    Nummer4 vindt dit leuk.
  15. Nummer4

    Nummer4 VIP lid

    14 dec 2019
    6.665
    6.560
    113
    Vrouw

    Dank je, dat wist ik niet. Zal er vanmiddag eens naar gaan kijken, klinkt goed!
     
  16. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Kijk ook even in het Sint topic bij ‘schoolkinderen’, veel (puber)tips! :thumup:
     
    Nummer4 vindt dit leuk.
  17. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.175
    6.576
    113
    Die van mij wil een nieuw toetsenbord, een gaming mousepad en ledlichtstrips. Tijdschriften al zo vaak geprobeerd, maar die lees hij helaas niet.

    Ik heb ook theaterkaartjes (Rob en Emiel, even checken, zo'n goede illusionisten) en ze krijgen gezamenlijk ook altijd een gezelschapsspel.
     
  18. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.001
    14.664
    113
    Vrouw
    Mijn (bijna) 12 jarige zoon vind 3D puzzels erg leuk. Hij heeft inmiddels al een aantal gebouwen op zijn kamer staan. En er ligt voor hen weer een nieuwe in de kast. Dit keer de Notre Dame.
     
    Fristi2012 vindt dit leuk.
  19. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Hier een 14jarige. Doen niet aan sint dus zal kerstkado worden hier.

    Wat hier goed in de smaak valt is een uitje. Samen wokken(dat wilt hij het liefst), bios, dagje met 1 ouder weg naar keuze, enz.

    Hier ook weinig inspiratie wat anders te geven behalve fortnite tegoed
     
  20. Nataly1972

    Nataly1972 Fanatiek lid

    8 jun 2009
    4.279
    1.418
    113
    Vrouw
    consulent Wonen
    Hengelo
    kaartjes voor de voorstelling van Freek Vonk
     

Deel Deze Pagina