Mijn vorige tas was een hele lichte tas van cowboys bag,helaas zijn daar na een paar mnd al donkere vlekken in gekomen die er niet meer uitgaan. Na veel wikken en wegen heb ik The Bag besteld in het rood + bijpassend portemonnee... Ben zo blij als een klein kind,morgen word ie geleverd Maar wat doen jullie aan onderhoud/verzorging? Met die andere deed ik niks alleen een keer ingespoten. Want doen jullie om em zo lang mogelijk mooi te houden,en dan bedoel ik voornamelijk te beschermen tegen vlekken want dat hij er geleefd uit gaat zien vind ik juist mooi <3 Cowboysbag The Bag Red | Checkyourbag.nl Cowboysbag The Purse Red | Checkyourbag.nl
Ik heb geen cowboysbag geloof ik Wel heb ik een lichtbruine tas die ik al 23 jaar heb en die vet ik eens in het jaar in. Hij is nog steeds mooi. Inderdaad doorleeft, maar dat mag ook wel na 23 jaar. Maar hij ziet er nog steeds netjes uit.
Zodra ik een tas moet gaan "onderhouden" is het vrij snel afgelopen bij mij hoor. En ik ben GEK op tassen, heb er een heleboel. Maar misschien ben ik gewoon een lui varken.
Echt? Ik ben een poetser, ik poets iedere avond de schoenen van de kinderen, en af en toe die van mij mee. zo gedaan hahahah Tassen doe ik ook maar af en toe.
Ik spuit mijn leren tassen regelmatig in met een vuil afstotende spray en bescherming. Werkt als een tierelier. Maar als nieuw blijft is toch niet..
Ik gebruik mijne al een jaar elke dag en heb hem 1x ingespoten. Daarna niks meer. Maar ik heb een donker bruine, die vlekt niet snel denk ik.
Ik heb de cognac kleur en de elephant grey en er nog nooit iets aan gedaan. Ze zijn nog steeds super mooi!
Ben ook een lui varken hoor met dat soort dingen,maar het is een goed voornemen aangezien ik nu een tas en portemonnee van bij elkaar 200 euro kan gooien,echt paat maanden oud :x
Ow leuk gefeliciteerd,welk model? Ik heb gewoon van die spray die je ok voor schoenen gebruikt zeg maar en die vlekte niet hoor.Maar je hebt ook special cowboybags spray.
Mijn vorige cowboysbag was zwart, die heb ik in het begin goed ingespoten en af en toe nog eens gedaan. Na 6 jaar zag hij er nog heel goed uit. Nu heb ik de kleur sand en op advies heb ik hem 2x heel goed ingespoten voor gebruik. Als ik nieuwe schoenen inspray doe ik vaak mijn tas ook even.
Ik heb de small bag, de kleine versie in ieder geval. En dan in light grey Durf hem niet te gebruiken, ben zo bang dat er vlekken op komen, dat ie netjes in de kast ligt