Ik denk dat ze gaan monitoren , anders zeiden ze meteen dat ze niks voor jullie kunnen doen. Dus ik hoop voor jullie dat er iets is om jullie te helpen ❤️
Waarom dat uitroepteken erbij? Heb nu ook al 2keer ovitrelle gewpoten. Je kan perfect de 24 ste ovulatie hebben dus 16 dpo. Ma hey sorry hoor
Is niet zo bedoeld hoor de uitroepteken? Ik deed het gewoon omdat het zo lang duurt dat ik ongesteld wordt. Je hoef het niet zo persoonlijk op te vatten. Was niet bedoeling. Ik zal er op letten met mijn uitroeptekens ?
Ik heb net de eerste druppel bloed gespot, dus zal morgen wel doorzetten. Ik ben wel blij dat het gewoon netjes optijd komt dan kunnen we weer verder naar de volgende ronde. Mijn nod valt dan waarschijnlijk op de vrijdag dat we thuiskomen van vakantie. Is ook wel relaxed, die laatste dagen ben ik hier dan ook niet te vinden om mee te praten denk ik.
Is niets, ja dacht het misschien van wel. Misschien ben jij iemand die pas heel laat positief test? Kan altijd. Wij in deze groep zijn er voor wlkaar te steunen dus bij deze …
Dankjewel ik hoop het! Ik blijf hier nog wel meelezen, kijken wie er nog positief gaan testen. En jij natuurlijk heel veel geluk gewenst met je zwangerschap. ❤
Dankje. Nee ik denk weer rond de de 27e een positieve ovulatietest. En dan rond 11 november mijn nod.
Precies dit! En dan is het soms lastig om te relativeren je beschrijft precies hoe het is... De kans is harstikke groot en iedere maand waarschijnlijk dichterbij de positieve test, maar t voelt juist iedere maand alsof het verder buiten bereik is.
14 dpo geen positieve test dan zit er geen goede zwangerschap in hoor. Stel dat je dan pas daarna test, moet ie wel razendsnel oplopen om nog een goede zwangerschap te zijn. Mensen die na hun nod pas positief testen hadden een nod die voor 14dpo lag of hebben hun ei niet goed berekend.