Ladies, Wie weet waar je Nenuco, Agua de Colonia kan kopen? Het is een Spaanse lotion die heerlijk ruikt. Je kan het als haarlotion gebruiken, maar er is ook bodylotion, badschuim enz. van. Ik heb ooit 2 flessen uit Spanje meegenomen, maar die zijn al lang op. Ik kan alleen maar webwinkels vinden, maar dan krijg je weer verzendkosten. Weet iemand of het ook in Nederland te koop is? Supermarkt en drogist hier in de buurt hadden het niet. Groetjes, Anna
Hoi Annaliese, Nenuco ruikt inderdaad heerlijk! Wij hebben ook weer een fles meegenomen uit spanje. In Nederland heb ik het toen een keer gehaald bij de DA maar de afgelopen tijd heb ik het hier in de winkels nog niet gevonden (ook niet meer bij de DA)... Misschien iemand anders... Succes!
http://www.spanjewinkel.nl/index.php?page=shop.browse&category_id=24&option=com_virtuemart&Itemid=68 Hier?? Succes.
Hier ook wel eens meegenomen uit Spanje. Heb het een tijd terug ergens zien staan volgens mij was het een babywinkel maar ik weet dus niet meer waar
HIer ook NENUCO fans! Wij nemen het altijd mee uit spanje. Mijn ouders hebben daar een huisje dus gaan vaak heen en nemen het dan voor ons mee! Ik heb geen idee waar je het kan kopen in NL! Heb het nog nooit ergens gezien. kus miek
Weet niet waar je woont in zuid holland maar in den haag en rotterdam zit een winkel met merk kinderkleding, coccinelle heet die zaak en die verkochten het altijd. Mn vriendin heeft het zo n drie maanden geleden ook nog gekocht daar.
ik kan je helaas niet helpen... wij hebben uit Spanje een flinke voorraad van vanalles mee genomen. Inclusief Baby Spa artikelen Heerlijk...
Haha puck, scheelt jou ook weer een avondje verzinnen he ! Heb mn vriendin nog ff gebeld en in den haag hebben ze het zeker ! Rotterdam is een outlet dus we weten niet of die het heeft maar in den haag stond het in de etalage !
Ok binnenkort naar Den Haag dus! Dat is niet zo heel ver hier vandaan. Super meiden, bedankt voor het meedenken en de tips!
Ik heb zo wel eens bij de C1000 gekocht .. zag ze heel toevallig staan en heb gelijk een paar flessen ingeslagen .. Mijn moeder gebruikte het vroeger bij mij al dus ben er echt mee opgegroeid .. heerlijk .. TIP: het werkt trouwens ook goed tegen muggen, als je een klein beetje in een bakje doet en in je kamer neer zet dan komen er geen muggen
C1000? Dat is nou de laatste winkel waar ik het zou verwachten... Mmm, ga ik morgen toch maar eens kijken daar... En zo'n luchtverfrisser lijkt me ook wel wat.... dus morgen ook naar de Action dus!
Ik gebruik het zelf altijd. Zodra ik thuis kom uit mijn werk fris ik mezelf op met Nenuco. Ik heb de cologne in een spray-fles gedaan. Echt veel makkelijk opbrengen. Mijn schoonmoeder is Spaans en zij neemt dit altijd voor me mee als ze haar familie heeft bezocht in Spanje.
Hier in Capelle aan den IJssel zit een babyboetiekje en die verkoopt volgens mij ook Nenuco. Als je wilt dat ik voor je kijk laat het maar weten via een pb ofzo. Weet niet of Capelle ver voor je is. Liefs Kelly