Hallo iedereen! Heeft iemand hier ervaring met een eisprong terwijl er nog HCG in het bloed zat na een miskraam? Bij sommige vrouwen lees ik dat het kan en sommige zeggen dat het onmogelijk is. Ik had namelijk 2 weken terug een miskraam en zat volgens de gyn 2 dagen geleden rond mijn eisprong maar toch had ik toen nog een HCG-waarde van 13. Zoveel vragen spoken door mijn hoofd... Jullie kennen dit gevoel zeker wel Groetjes! X
Hoi, ik heb recent wat fora afgestruind en ik vond dat je met hcg van 30 of lager een eisprong kan hebben. Maar heb ook op meerdere sites gelezen dat ze zeggen dat het niet kan of bij minder hcg. Ik las een verhaal van een dame die vertelde dat haar hcg nog aanwezig was (gemeten met bloedtest) en dat er op de echo te zien was dat haar ei alweer gesprongen was.
Hoi! Naar mijn weten zat er nog wat hcg in mijn bloed toen ik weer zwanger raakte, had ervoor een partiële mola gehad en was nog onder controle bij de gynaecoloog
Ik wilde toevallig net een topic starten hierover. 2 weken geleden miskraam opgewekt dmv Cytotec. Afgelopen vrijdag bleek bij controle dat alles schoon is. Nu een testje gedaan en die is nog heel licht positief. Nu vraag ik me dus ook af wanneer ik mn eisprong zal hebben.. zou ik nu al met ovulatietesten moeten gaan beginnen?
Ik ben ook ongi geworden met nog hcg in mijn lichaam. Zat rond de 8 geloof ik dus niet zoveel meer. Een zw test slaat al uit bij 25.
Ik had een week na miskraam een eisprong. Er zat toen ook HCG nog in het bloed. (maar mijn miskraam ging in twee delen, een bloeding bij 4,5 week en bij 7 weken --> bij 7 weken was mijn HCG rond 150, een week later rond 20)
Hier met een HCG van 10 in mijn bloed weer zwanger geraakt. Kan dus zeker wel bij lagere HCG waarden!
3 weken na mijn miskraam eisprong, 10 dagen later ongesteld en HCG gemeten op 24 Ovutesten bleven trouwens positief door het HCG denk ik dus die waren niet echt betrouwbaar.
Ik was meteen na mijn curretage zwanger en had nog hcg in mijn bloed, want dit is in december (2 dagen voor t ongelukje) nog geprikt en de gyn zei dat er daarom nihil kans was dat ik zwanger zou zijn..... en het was toch dik positief (als tweeling begonnen)
Na mn bbz had ik nog een HCG van 18 toen ik alweer een eisprong had. Ik kon zelfs nog duidelijk een streep op de zwangerschapstest zien. Volgens mijn gyn gebeurt dit wel vaker en was het geen probleem. Het duurde daarna nog bijna 3 weken voor mn HCG helemaal 0 was.