Wel of geen papfles vanaf 4 maanden

Discussie in 'Voeding' gestart door christacloots, 18 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. christacloots

    4 sep 2011
    93
    0
    0
    Wie van jullie is met 4 maanden begonnen met het geven van een papfles? Wat is de reden dat jullie hiermee begonnen zijn? Gaven jullie die dan s avonds of als ontbijt?
     
  2. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Zoontje kreeg vanaf 5 maanden een fles met daarin rijstebloem als laatste fles (19:30). Hij had niet meer genoeg aan de 1000 forte voeding die hij al kreeg en ik wilde wachten met verdere bijvoeding (rijstebloem is feitelijk wel al bijvoeding). Hij werd eerder wakker en met de papfles werd dat weer zijn gewone tijd. Een paar weken later zijn we gestart met bijvoeding.

    Dochter kreeg een week voordat we starten met reguliere bijvoeding een fles met rijstebloem (16:00) zodat ze een beetje kon wennen aan bijvoeding (rijstebloem is heel neutraal) en oefenen van een lepeltje. Zij was toen bijna 6 maanden.

    Papfles voor ontbijt ben ik gaan geven met 6 maanden maar toen wel met granen (gewoon regulier ontbijt zeg maar)
     
  3. Prins03

    Prins03 Fanatiek lid

    13 nov 2012
    3.695
    2
    0
    Met 4,5 maand hier begonnen met een papfles.. Zodat hij met een vol buikje de nacht in gaat, en gewoon omdat hij het heerlijk vind :D

    En ik heb gelezen dat het goed is om hem te laten wennen aan 'vastere' voeding.. weet niet of dat waar is..
     
  4. 7nov12

    7nov12 Bekend lid

    13 sep 2012
    948
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vanaf wanneer moet je dat eigenlijk gaan geven?
     
  5. Prins03

    Prins03 Fanatiek lid

    13 nov 2012
    3.695
    2
    0
    Moet niet.. Maar vanaf 4 maanden mag het wel..
     
  6. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.139
    3.016
    113
    Nederland
    Vanaf 4mnd deden we savonds rijstebloem in de fles.
    Zijn we rond 7mnd mee gestopt, want nu krijgt ze smorgens ontbijtpap van Nestle in haar fles.:)
     
  7. MMarianne

    MMarianne Niet meer actief

    Pap is in principe niet nodig.
    Heb het wel eens geprobeerd maar meneer vond het niks, net als rijstebloem...heeft het altijd prima gedaan op de gewone fles.
     
  8. Anoniem1211

    Anoniem1211 Bekend lid

    14 jun 2011
    587
    5
    18
    NULL
    NULL
    Hier nooit mee begonnen, omdat hij het niet nodig had (groeit goed, slaap 's nachts door). Vanaf afgelopen vrijdag zijn wij begonnen met pap voor 6+. Ondanks dat we nooit rijstebloem door de fles gedaan hebben, heeft hij nergens last van en vindt hij de pap (soms met lepel, soms uit de fles) heerlijk!
     
  9. Jessie80

    Jessie80 VIP lid

    3 okt 2009
    6.203
    266
    83
    Nooit gedaan. Tot de 6 maanden gewoon nog een late avondvoeding (bv). Toen begonnen we met bijvoeding en had hij deze niet mee nodig. Pap uit een bord als ontbijt vanaf negen maanden.
     
  10. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Hier zijn het beide geen papeters (drinkers).

    Bij onze dochter wel eens geprobeerd als laatste fles, nou bij haar nog nooit zulke slechte nachten gehad. Heel snel weer afgeschaft.
    Toen pap als ontbijt gegeven, maar na een kleine maand brood gaan geven, sindsdien nooit meer pap gegeten.

    Mijn zoontje hoeft het ook absoluut niet. Zijn melk moet gewoon glad zijn, en vloeibaar (alleen nutriton accepteerde hij door de fles). Uit een bordje hoefde hij het ook niet. Hij vind brood ook helemaal geweldig.
     
  11. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    15 nov 2009
    4.613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    Onze zoon sliep juist slechter op een papfles of fles met rijstebloem. Viel te zwaar en hij kreeg buikpijn. Hij werd alleen maar vaker wakker. Onze dochter is net zo gevoelig dus bij haar gaan we te niet eens proberen.
     
  12. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.808
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Waarom zou je je kind dat nou geven, helemaal bij 4 maanden al??
     
  13. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Nooit gegeven, gewoon na 7m met brood begonnen. Pap begon eentje pas lekker te vinden toen ze jaar of zes was.
     
  14. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Nooit gegeven. Thirza kreeg BV en bij haar met 5,5 maand gestart met bijvoeding en daarvan ging ze beter slapen, (ze meldde zich overdag elke 1,5 uur en 's nachts elke 2 uur, op dat moment. Na 2 weken bijvoeding werd dat weer 'gewoon' elke 3 uur).
    Bij Thirza met een maand of 8 met pap gestart, omdat ze brood niet wegkreeg, (bleek aan de oortjes te liggen, moeite met kauwen en slikken).

    Caitlyn krijgt het ook niet. Ik geloof niet dat dat heel handig gaat zijn in combi met de JBPM die ze voor haar reflux krijgt en aangezien het verstoppend kan werken en ik net de forlax (laxeermiddel) heb afgebouwd, gaan we dat dus niet doen. Ik vind het ook gewoon niet nodig trouwens. We zijn bij haar nu ook gestart met bijvoeding en daarvan eet ze al erg goed. Op de nachten maakt het nog weinig verschil, maar ze slaapt ofwel van 21.00-5.00 of 21.00-2.00-6.30.
    Als ik pap ga geven, wordt het gewoon normale ontbijtpap. Maar straks eerst maar eens zien of zij brood wel gewoon weg krijgt :)
     

Deel Deze Pagina