Huttenheugte? Vreselijk zwembad vind ik dat totaal niet wat ik verwacht had. Vreselijke wildwaterbaan ook waar je als je geluk het niet je tanden of wat armen of benen breekt. Verder geen gezelligheid. Dan kan je nog beter naar de Bonte Wever in Assen gaan, kleiner maar voelt zoveel beter aan.
Ik vond de Bonte Wever echt tegenvallen...klein en vooral steenkoud... Golfbal in Oss vonden wij erg leuk.
Ik vond huttenheugte ook heel leuk! Dochter was toen 3,5 en ging al zelf van enkele grote glijbanen. Wij hebben een heel leuke tijd gehad daar!
ik hoor hier de laatste tijd veel leuke verhalen over! ben er zelf nooit geweest.. Zwembad Aquafun Sportiom. verder zijn de zwembaden van centerparcs altijd leuk!
De Scheg in Deventer! Met name in de zomermaanden, dan zit er naast een groot speelparadijs bij, kunnen ze via het zwembad dan gewoon in en uitlopen (gratis) echt onwijs leuk!!