Zaterdag is de housewarming van mijn broer en zijn vriendin. Na een jaar lang klussen in huis, is het eindelijk af. Wat is nu toch een leuk, origineel cadeau dat we hen kunnen geven? Een plant vind ik zo afgezaagd... (hoewel het huis nog wel aankleding kan gebruiken). Ik dacht aan een kookboek of zo? Het zijn beide (nog) geen keukenwonders, dus misschien een boek van 'De Makkelijke Maaltijd' dacht ik. Maar misschien hebben jullie nog leuke tips?!
Zo'n grote rode zuignap op een houten stok, een ontstopper. Als je hem nodig hebt ben je blij dat die er is. En een goede EHBOkit. Dat waren echt mijn favoriete housewarming cadeaus, haha!
Ik weet niet of ze een tuin/ terras of balkon hebben? Ik vind een plant voor binnen wel wat afgezaagd, maar voor buiten wel leuk. Een mooie plant in een mooie pot of zo..... Zoiets zou ik denk ik geven. Wat misschien ook een leuk cadeau is: ik weet niet of ze al een naamplaatje bij de deurbel hebben? Hun namen met het huisnummer bijvoorbeeld op een bordje.
Een zak dropsleutels met een cadeaubon, ehbo doos, schoonmaakpakket. Het kookboek vind ik ook een leuk idee!
Wij kregen jaren geleden tijdens een housewarming een wokpan met wokrijst, woksaus, spatel etc. Dat vond ik zo leuk dat ik het onthouden heb
Of een pannenkoekenpan, met pak mix, zakje rozijnen en spatel. Zijn van die handige dingen die niet in je standaard uitzet zitten. Ik kreeg destijds van mijn zus een grote emmer vol met handige schoonmaakspullen, handige sponzen, ossengalzeep, een brillantine zeem voor de ramen. Zeg maar van die spullen voor 'gevorderde poetssters' die al weten wat handig is 😁
Hahaha, leuke tips zeg! Nu moet ik erbij zeggen dat ze al eerder samen hebben gewoond op een flat, dus kook- en poetsspullen hebben ze al wel een beetje. Ik weet niet wat wel, en wat niet, dus dat vind ik lastig om te kopen. En ze hebben een hele grote vriendengroep, ik verwacht van hen wel zoiets ludieks .
Wij hebben verbouwd en lopen er nu tegen aan dat ons huis nog best kaal is. We hebben pas wel de gang aan gepakt dus een kapstok opgehangen, schoenenrek er onder, spiegel aan de muur. Hebben ze al een kapstok en/of schoenenrek en/of een spiegel voor in de gang? Een lamp voor in de werkkamer/bijkeuken (als ze die hebben) Daar blijft vaak lang een peertje hangen omdat je daar gewoon niet aan toe komt. Iets voor aan de muur (schilderij, kunst, foto op canvas) Als ze nu een tuin hebben: parasol, BBQ of vuurkorf
Ik kreeg een 'zit lekker een avondje in je nieuwe tuin pakket' gevuld met vuurkorf, houten blokken, flesje port, fleecedeken, zak chips... heerlijk van genoten met zijn tweeën en blijkbaar goed onthouden!
Ik geef deze met een bloemetje erin https://www.vtwonen.nl/mobile/xala-lungo-gieter-blauw-p117558.html