Kamperen Denemarken begin september

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Decca1980, 14 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Decca1980

    Decca1980 Fanatiek lid

    22 nov 2011
    1.068
    0
    0
    Hoi,

    Wij willen de eerste twee weken van september nog even weg met onze vouwwagen. We zaten eerst aan Frankrijk of Zuid-Duitsland te denken, maar we willen ook al heel lang graag een keer naar Denemarken.

    Maar is het wel lekker weer dan? En dan vooral de nachten in een vouwwagen. Het zal waarschijnlijk wel vroeg donker zijn, maar dat is op zich geen punt.

    En wat zijn leuke plekjes, campings? Onze dochter is dan 3,5 dus een camping met speeltuin, eetgelegenheid en evt zwembad zou wel fijn zijn. Maar het hoeft zeker niet te massaal te zijn.

    Bedankt voor de tips alvast!
     
  2. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Het weer is in Denemarken vergelijkbaar met dat in Nederland. Het zal daar ongeveer even warm/koud zijn overdag en 's nachts. Dus even op de lijstjes van het KNMI kijken hoe hoog de waarden ongeveer liggen.

    Wij vinden de oostkust van Jutland erg mooi, het merengebied in midden-Jutland rond Silkeborg en het eiland Funen (Fyn).

    Een camping met een overdekt zwembad zal lastig worden. Sommige campings hebben wel een zwembad, maar dan buiten. Dus dat moet maar net treffen met het weer. Een eetgelegenheid, dus een buffet of een restaurant, wordt ook wat moeilijker. Campings in Denemarken zijn over het algemeen niet heel erg massaal. Jouw wensen passen meer bij een vakantiepark, maar die zijn in Denemarken nogal prijzig.

    Succes met zoeken!
     

Deel Deze Pagina