Ik vroeg me af of iemand de ervaring heeft dat je met bepaalde luiers minder ongelukjes hebt? Ik heb al begrepen met wasbare, maar daar wilde ik niet naar overstappen, dus zoek tips voor wegwerp.
Hier hadden we daar veel last van met pampers. Wij zijn luiers van kruidvat eigen merk gaan gebruiken. Bij een echt volle luier wil het er ook nog wel eens bij langslopen maar hier is dat echt veel minder dan bij pampers. Waar ik eerst dagelijks bedje aan het verschonen was is dat nu misschien 1 x in de week Door lekken van de luier.
Ik ben al een tijdje uit de luiers, maar bij spuitluiers hielpen de pampers new baby beter dan de pampers baby dry. De baby dry was beter voor veel plas, maar de spuitpoep bleef erop liggen. De new baby nam de poep beter op.
Gisteren gemerkt dat bij een echte goede spuit luier..... Ook de kruidvat luier het laat liggen . (Het zat tot zijn nekje....) We hebben hem in bad op een handdoek uitgekleed en daarna afgespoeld, er was geen beginnen meer aan op een andere manier.
Bedankt allemaal, we zijn nu idd bezig met een maandbox baby dry, hiervoor hadden we een paar pakken active fit, had ook wel het idee dat ze daar minder vaak ongelukjes mee had (en de new baby ook, maar daarvan is maat 3 niet overal verkrijgbaar), maar wist niet of het toeval was. Kruidvat heb ik nog niet geprobeerd, ga ik een pak van kopen. Ik vind een spuitluier op zijn tijd niet erg hoor, maar ze heeft ze nu meerdere keren op een dag, en om nou te zeggen dat het dan grote hoeveelheden zijn... Mijn zoon had ze volgens mij maar een paar keer per week, en dan liep de luier ook echt over, daar is natuurlijk geen enkele luier tegen bestand . Bij dochter is het nu dus vaak een klein streepje naar achter plus een flinke vlek op de rug, heel irritant, hopelijk gaat het snel wat indikken (was bij zoon volgens mij pas rond de 5 maanden, hoop nu wat vroeger).
Hier altijd de pampers baby dry, en op het moment dat de spuitpoep er bovenuit kwam steed over naar grotere maat (ook al klopte dat qua gewicht niet), dat ging hier prima.
Ik denk dat ze dan bij de beentjes zal gaan lekken, want dan zou ze nu naar een maat 4 moeten en ze is pas 3 maanden. Ze is heel lang, maar niet zo heel dik, maat 3 sluit al niet fantastisch aan bij de beentjes. Zoon was als baby idd ook lekker dik erbij, dus die kon idd vlotter naar de grotere maten.
Onze dochter was ook mollig inderdaad, dus luiers sloten prima aan om de beentjes. Als het nu al niet aansluit zal ik inderdaad niet naar maat groter gaan. Dan wellicht toch ander merk eens proberen.
Ik zweer momenteel bij magics.. te bestellen via onternet ook voor de baby nu overstapt en bevalt super
Sinds ik het bovenste randje van de pamper naar binnen omvouw blijven de poenamies in de luier ipv tot in de nek. Ben nou de Aldi luier aan het uittesten, heb het idee dat hij jeuk heeft van de pamper.
Ben al aan de slag gegaan met de tips. Randje omvouwen is nog geen succes, want dat blijft niet zitten en we hadden vandaag dus gewoon weer een ongelukje. Er ligt een pakmkruidvatluiers klaar, dus die gaan we testen. De magics zien er ook prima uit, en zijn ook goed betaalbaar, alleen jammer van de verzendkosten, ik zag trouwens 2 soorten, welke heb je dan?
Ik heb maat 2 en dan de blauwe voor mini en voor zoonlief heb ik de groene ooit geprobeerd maar daar kreeg die een doordingendr pieslucht van als ik niet na elke plas verschoonde. Nu de blauwe maat 6 en die zijn perfect. Wat het daadwerkelijke verschil is geen idee maar dit viel mij op. De doekjes zijn ook erg fijn vind ik! Ik heb nu weer de herfstaanbieding besteld dan heb je geen cerzendkosten.. maar snap dat je het niet zo op de bonevooi voor 50 gaat bestellen
Hoewel ik de kruidvat luiers vrij stug vind en raar vind qua materiaal, lijkt dat elastische bovenrandje aan de achterkant wel wat te doen. Eerste poepluier van vandaag was denk ik in een pamper een ongelukje geworden, maar is er nu dus ingebleven, kan natuurlijk toeval zijn, maar ik ben voorzichtig optimistisch .
Even een update voor de belangstellenden: Toch ook wel al een paar ongelukjes gehad met de kruidvat luiers, wel veel minder dan met de baby dry. Ik vind het materiaal van de luiers echt heel akelig aanvoelen (ben nogal prikkelgevoelig op mijn tast, dus is echt een dingetje van mij bij bepaalde stofjes) en ook de pasvorm is niet zo fijn bij mijn baby, dus ga nu toch Daan90's tip van het maatje groter proberen (ze heeft de afgelopen week flink wat extra spek op de benen gekregen, dus maatje 4 gaat nu wel) en dan de active fit, want die deden het toch al beter dan de baby dry, vanochtend al eentje geprobeerd en die paste redelijk en heeft een flinke vuurproef doorstaan .
Sinds we de rompers een maat groter hebben hebben we minder ongelukjes. Bij een strakke romper kan het ook maar 1 kant op, misschien is dat nog een idee?