Tussen begin december en eind maart ga ik een keer of 3 omdat ik echt enorm bleek zie in de winter. Zodanig dat mensen constant vragen of ik ziek ben of niet even moet gaan zitten omdat ik zo wit zie. Nu ik zwanger ben ga ik niet, ik heb via marktplaats een gezichtbruiner gekocht voor 5 euro en daar heb ik nu 2 x 10 minuten voor gezeten en het bleke is weer weg. Ik gebruik trouwens wel zonnebrandcreme erbij, resultaat zie je dan minder snel maar het is wel een stuk veiliger!
Toevallig vorige week nog geweest! Maar ik ga hooguit 1 keer in de maand of 1 keer in de 2 maanden! niet zo vaak ik vind dat prima zo en ook beter voor je huid! in de zomermaanden bijna nooit
Nooit Alleen een keer of 5 voordat ik ging trouwen. Sinds mijn vader aan huidkanker is overleden kijk ik nog beter uit met zon en zonnebank. Het is echt heel schadelijk!
Nooit. Gewone zo'n mijd ik ook. Als je een kleurtje wilt kun je beter een spray tan doen, beter voor je huid.
Misschien 3 x per jaar in de aanloop van de zomer nu ik in NL ook kan verbranden (mijn huid was daarvoor zo sterk dat ik niet verbrandde in NL). Maar dat doe ik ook niet altijd. Ik heb waarschijnlijk een keer of 10 in totaal onder een zonnebank gelegen. Een gezichtsbruiner heb ik wel vaker gebruikt vlak voor een wintersport. Maar ook dat vooral om mijn huid te laten wennen.
Nooit! Ik heb niet zo'n zin het risico op huidkanker fors te vergroten. Daarnaast vind ik het echt lelijk als mensen zonnebank bruin zijn.
soms een periode niet en dan weer een tijdje wel. Ik zie soms lijkbleek en lijk net een spook zo wit. Heb mijn eigen zonnenbank en ga er dan zo'n 2 keer in de week onder.
Ik ga nooit. Gelukkig ben ik geen bleekscheet, maar anders zou ik ook niet gaan. Zo zonde van de huid. In de zomer let ik goed op dat ik niet te lang in de zon zit en me goed insmeer. Hopelijk blijft mn huid hierdoor op de lange termijn mooi
Joh weet je dat het mij echt verbaast dat mensen nog onder de zonnebank gaan? Ik dacht dat t algemeen bekend was dat het echt niet goed was. Ik ging ervanuit dat dit dus niet meer gedaan werd.😟
Ik ga ook nooit inderdaad om deze reden. Ook niet in de natuurlijke zo'n en hele gezin smeert hier met factor 50 in de zomer. En in de andere maanden van het jaar gebruik ik een gezichtscreme met factor 30 en in de zomer ook mijn gezucht met factor 50.
Dat deed ik vroeger wel maar de laatste keer was voor ons trouwen een kuurtje om er wat leuker uit te zien. Sindsdien niet meer gedaan. Het staat me niet meer aan ik vind het zo slecht. Maar het was wel altijd lekker
Nou, ik wel hoor. Heb er zelfs een op zolder staan. Ik heb geen Nederlandse blosjes en word in de winter zo bleek dat mensen denken dat ik ziek ben. Ik volg meestal in de winter eerst een kuurtje en vervolgens ga ik eens in de 2 weken om het bij te houden. Gaat me voornamelijk om mn gezicht, de rest valt qua kleur wel mee. Maar dat gezicht is echt vreselijk, zo ongezond bleek gewoon.
Overigens, helemaal nooit in de zon, of altijd met een factor 50 is ook ongezond. Iedere dag bijvoorbeeld 10 minuutjes zonder factor in de zon (afhankelijk van huidtype) zorgt voor aanmaak van vitamine D. En dat voorkomt een hoop andere problemen. Zo heb je bijvoorbeeld minder kans op darmkanker. En dit is nog maar één voorbeeldje. Een tekort aan vitamine D kan een hoop problemen veroorzaken die niet moeten worden onderschat. En de normaalwaarden voor vitamine D die in Nederland worden gehanteerd zijn al zeer laag ten opzichte van andere landen. Dus, bakken in de zon is ongezond. De zon volledig ontwijken is net zo ongezond. Alles waar te voor staat is niet goed. Dus niet naar de ene kant doorslaan, maar ook niet naar de andere kant.