Dit. Ik heet zelf Floor. Geen last van, maar denk dat ik het handiger had gevonden als ik een andere officiële voornaam had, zoals Florine. In het buitenland is het toch vreemd, ik maak er meestal een grapje van. Voordeel is dat mensen je naam daarna niet zomaar weer vergeten
Ik wilde in eerste instantie Niet storend aanklikken... Maar toen zag ik dat je in een vrij internationale omgeving werkt. Ikzelf woon en werk ook veel in het buitenland en bedacht me dat ik die naam niet zou kiezen (inderdaad om de reden die je noemt). Flora is in (engels sprekend) Azië trouwens wel een normale naam. Succes!
Ze zou zich in het Engels kunnen voorstellen als Flora, dat is de Engelse variant. En in het Nederlands gewoon Floor, het is hier een algemeen geaccepteerde naam (en ik vind m leuk!) Een oude Nederlandse naam die ik juist stom vind ik het Engels is Joke. Daar zijn er toch ook honderden van?
Heel storend. Niet alleen als expat kom je met engelstaligen in contact. Ook als bijv. recepcioniste bij een NL bedrijf krijg je met anderstaligen te maken. Ik zoudan voor Florine of Flore gaan, en Floor als koosnaam gsbruiken.
Ik vind het totaal niet storend! Als je dit een mooie naam vind gewoon doen. We zitten toch echt in Nederland en daar is het een hele normale naam. Even een stom voorbeeld alle mensen die vanuit het buitenland hierheen komen/vluchten gaan hun kinderen ook niet ineens Jan,Klaas of Miep noemen omdat dat in Nederlands beter klinkt. Floor is gewoon in Nederland geboren dus mag vind ik een Nederlandse naam krijgen en wat ze later gaat doen in het buitenland tja ik denk dat ze daar wel een oplossing voor vind.
Ik vind het ook een leuke nam en niet gigantisch storend. Het is in ieder geval niets raars.. a la cock, joke of Dick.
Pfff echt serieus nooit die link gelegd. In buitenland kan ze Flora zeggen inderdaad. Vind het een leuke naam. Zo heeft elke naam wat toch?
Ik vind het niet per se storend, maar het zet wel aan tot grapjes als ze in een Engelstalig land komt. Zolang ze om dit soort dingen zal kunnen lachen lijkt het me geen probleem
Wij hebben Engelstalige familie en dan nog vind ik het niet storend... Desnoods maak je er idd Flora van.
Ik vind het wel storend, zou dan gaan voor Florine, Flora of Noor. Fleur vind ik geen leuke naam. Maar nog beter Floor wat mij betreft dan Virginia of Vajèn.
Ja, die ja! Die staat echt overal als je op reis bent. Idd, je moet erom kunnen lachen. Ik maak vaak zelf naar de grap voordat iemand anders dat doet: yes Floor...like first floor, second floor, dancefloor... Ik heb er iig nooit echt last van gehad en heb echt wel veel gereisd en in engelstalige omgevingen gewerkt ....
Oh het plaatje komt niet mee. Ik bedoelde dus het bordje 'caution: wet floor' op vliegvelden en zo....
Voordeel is men kan het wel goed uitspreken en geloof me altijd na de eerste grapjes is het ook weer klaar. Ik heb mijzelf er dus ook nooit aan gestoord!
Voor ons zou het wel storend zijn, gezien we in een Engelstalig land wonen. Ik zou het dus niet doen. Onze oudste heeft als tweede naam trouwens wel Florine, omdat we Floor wel een hele leuke naam vonden.