Zojuist is onze pax kast bezorgd. Netjes verpakt, veel dozen alleen......... we hebben geen idee waar de handleiding te zoeken Het is een zelf ontworpen kast, dus geen standaard online handleiding mogelijk. Iemand die ervaring met deze kast heeft een idee waar te zoeken, zodat we niet al die dozen hoeven door te spitten?
Ik zou denken dat de kasten op zich wel standaard zijn. Tenminste ik vermoed niet dat de maten van de kasten opeens anders zijn, dan de standaardmaten. En dan vind je de handleiding gewoon online.
Staat hij ooi niet in je account dan, als je hem zelf ontworpen hebt? In die zin zijn al die kasten zelf ontworpen toch? Iedereen kiest zo zijn eigen indeling. Anders even bellen naar het filiaal.
Als je je ontwerp opent via de Ikea website (via het nummer van het ontwerp), staat daar als het goed is een montageoverzicht. Daar staat dan de volgorde van monteren van alle gekozen elementen. Dan weet je welke dingen je eerst moet doen en heb je je stappenplan zeg maar. Bij de elementen zelf zit een handleiding voor dat specifieke element. Dus je begint bij nummer 1 van het montageoverzicht en die zet je dan helemaal conform handleiding in elkaar (in het montageoverzicht staan bijv ook de planken die je dan bij een basisdeel hebt gekozen etc.
Ja de basis elementen zijn natuurlijk allemaal hetzelfde, maar er zal misschien wel een bepaalde volgorde per kast inzitten? Geen idee hoor, nog nooit zo'n kast gehad. Winkel ga ik zo bellen, maar die gaat pas om 10 uur open en ik en geduld gaan niet zo goed samen Bij mijn ontwerp kan ik via mijn telefoon niets zien, maar ik zal het via de laptop eens proberen, vaak is er dan meer te vinden.. Ik dacht, er zijn hier vast dames die deze uitdaging al eens zijn aangegaan en mij al eerder kunnen vertellen waar te kijken.
Aaaahh zo. Ja die nummering had ik gezien inderdaad, nog niet bedacht dat het dan op die manier moest. Ik denk dat het dan wel gaat lukken. Bedankt