Aaaah, ik kan wel janken! Mijn schoonzusje heeft babykleding van mij "geleend".. Ik was er sowieso al niet zo happig op, maar mn man had al gezegd dat we nog wel leuke jongenskleertjes voor dr hadden.. Nu verwachten wij weer een jongen en ik kreeg de kleertjes dus weer terug.... en er zitten nu allemaal gele vlekken in.. klopt ook wel, want haar zoontje spuugde heel veel... Het waren echt nog super mooie setjes toen ik het gaf.. Ook allemaal van Noppies, Feetje, Z8, Bess.. zooo zonde! Kan ik dit er nog uit krijgen???
Enige tips misschien nog: Ossegalzeep (wel echt oldschool) op de vlek smeren intrekken en wassen Vlekkenoplosser proberen (denk aan Shout) Weken in de Vanish?
Ik behandel het voor met ossegalzeep. Soms nog klein beetje extra in de wasmachine. Dan laten drogen in de zon.
Hier met shout de vlek behandeld daarna nog met vanish en ook met vanish erbij gewassen en alles is eruit
Bij mij was dat ook steeds als ik de kleinste babykleertjes van zolder haalde. Ik waste het uit. Eventueel de vlek met iets voorbehandelen en daarna in de zon laten drogen. De meeste vlekken krijg je er op die manier wel uit.
Idd, gewoon wassen evt de vlekken voorbehandelen ( hier vloeibare ossegalzeep maar dat wat je graag gebruikt is ook prima)en in het zonlicht laten drogen. Hier heeft dat altijd gewerkt, maar ik weet ook dat als ik de kleertjes nu van zolder haal dat de vlekken weer gaat zien. Maar goed kleren die op zolder in een doos hebben gelegen was ik liever toch eerst voordat ik ze gebruik.
Bedankt voor de tips! Ik heb ze vanmiddag ingespoten met Dasty vlekkenverwijderaar, even in laten trekken, in de wasmachine gegooid en in de zon laten drogen.. De meeste vlekken zijn er wel uit In een paar shirtjes zie je nog lichtjes een vlek.. misschien later nog eens wassen.. Iig bedankt!