Vanmorgen was hij wel positief! Ook een smiley op fe clearblue. een uur later had ik een echo en was mn ei al gesprongen... beetje balen dat ik anders dus te last was geweest... (mn man is namelijk gewoon werken).
Dan heb je wel een mega snel ei gehad als hij een uur na de piek al springt. Heb je de testen met eerste urine gedaan?
oh dan krijgt mijn man misschien toch gelijk. de foto is trouwens genomen na 5 minuten. ik hoop dat het gaat oplopen
Is iemand hier ervaren in Ovulatietesten. Heb die van de Kruidvat gebruikt kreeg ik elke een licht streepje en nu die van cb en daar krijg ik geen smiley. Over twee dagen moet m'n eisprong erzijn. Krijg k morgen m'n smiley te zien. Wordt hier zo onzeker van. Help me out olease!
Hoezo moet over 2 dagen je eisprong zijn je geeft zelf aan nog geen positieve test gehad te hebben en je lichaam is geen machine?
Omdat me App dat aangeeft. Mijn dochter was een grote verrassing maar toen ik ging uitzoeken wanneer ik zwanger was. Kwam t overeen met de App die ik heb. DRM leun ik daar op!
Ik zou niet leunen op een app. Die machine kan niet in buik kijken. Ik zou toch echt vertrouwen op ovulatietesten en al helemaal op de tempmethode. Volgens de app zou ik op dag 14 mijn ei hebben en een lf van 14 dagen (cyclus van 28 dagen). Altijd geklust van dag 10 tot 14....maar niet zwanger. Toen ging ik tempen en wat denk je.... mijn ei is op dag 16-17 en mijn lf dus maar 11-12 dagen. Heb dus een behoorlijke tijd op het verkeerde moment geklust!
Sorry maar een app kan niet aangeven dat jouw eisprong eraan komt. De app geeft namelijk aan wat jij invult. Tis niet dat je eroverheen plast en de app gebruikt als ovulatietest. Even doortesten en daarop vertrouwen ipv op een app
Dat start je op cyclusdag 1 dus eerste dag dat je ongesteld bent dit doe je iedere ochtend op dezelfde tijd dus ook in weekend voor het opstaan.. Want anders is hij niet betrouwbaar dit doe je het liefst rectaal maar vaginaal zou ook kunnen en de dag na je eisprong stijgt je temp met minimaal 0,2 0,3 graden ten opzicht van je basale lichaamstemperatuur
Dames willen jullie meeturen!! Hele goede tuurders gezocht want krijg het niet goed op de foto. Is rozig en even dik als controlestreep.. Ik moet over 5/6 dagen ongi worden.. Heb er ff n streepje bij getekend, zelf zie ik m wel maar denk dat de foto niet goed genoeg is..
Ja ik ben niet zeker van mijn nod. Heb mijn ei niet kunnen vinden deze maand maar vorige cyclus was 32 dagen en was 2/5 ongesteld voor t laatst..
die testen geven vaak een streepje ook al is er niks.. wil je hoop niet weg vegen of zo hoor.. heb ook vaak een streepje gehad.. ( dan zou ik al zo ong. 4 kinderen moeten hebben haha).. ik hoop voor jou dat het anders is.. en dat je over een paar dagen een duidelijkere test heb ! succes met wachten!