Wij willen graag een 2D pretecho laten maken, zonder geslachtsbepaling en met echo op dvd en foto's op cd. Wie heeft goede ervaringen met een echo bureau in de omgeving van Breda en welke was dat?
Ja! Bij echo baby Breda!! Hele lieve en kundige echoscopiste, die ook verloskundige is en zich heel goed kan inleven. De omgeving is heel relaxed, voelt heel anders als het klinische ziekenhuis! Ik vond de opgewarmde gel bijvoorbeeld een zeer welkome verassing haha! Verder zijn de echo's en dvd (met geluid) van goede kwaliteit. Ik was daar met 17 weken zwangerschap en ga denk ik weer rond de 28 weken!
Ik ben er ook geweest tijdens mijn zwangerschap en echt top zou er zeker terug gaan als ik weer zwanger ben
Ik ben er geweest met 9 weken. Idd super lieve vrouw en kreeg de foto's op papier uitgedrukt. Idd warm onthaal met gel... haha ik schrok zelfs dat het warm was LOL