Hallo, weten jullie nog goede (goedkopere) opties of internetsites waar ik een tweedehands commode kan vinden? Wij gaan namelijk eerst nog bij mijn schoonouders wonen en wanneer onze nieuwbouw woning klaar is willen we een compleet nieuwe babykamer kopen. Ik kom nu alleen nog hele dure tegen of met een open onderkant en ik wil toch graag iets van lades of een kastje. Opknappen vinden we geen probleem, zelfs leuk om te doen. Ik hoor het graag van jullie. Gr. Sabine
Wij hebben een kastje gekocht bij Kwantum, met onderaan deurtjes en daarboven een lade. Het is net een commode. Deze hebben we extra aangeschaft en op de badkamer gezet, voor als we Noortje badderen. Het kastje kostte 59 euro. Voor dat geld zou ik als ik jou was dus gewoon een nieuw kastje kopen.
Ik heb 2 waanzinnige commode's via marktplaatst gekocht! Ben er helemaal blij mee Wel nog zelf gelakt, maar zou geeneens een nieuwe uit de winkel willen!