Hoi, Ik kan een kast overnemen incl. glasplaat. De kast wil ik graag gebruiken als een commode. Twijfel of zo'n glasplaat veilig is. Hebben jullie ervaring met commode incl glasplaat? Aan te raden ?
Dat ligt er helemaal aan hoe lang je de commode gaat gebruiken. Voor de eerste maanden kan het wellicht maar hier gebruik ik nog steeds de commode en dat zou ik nu dus niet meer doen als het een glazen plaat zou zijn. Kortom, nee een afrader.
Ik heb nog nooit een commode met glasplaat gezien, denk dat dat niet voor niks is. Met een jaar wegen ze al snel een kg of 10 én vanaf een maand of 8 kunnen ze flink schoppen met hun voetjes. De mijne vinden het leuk om buiten het Aankleedkussen met hun voeten op de plank te schoppen, maakt lekker kabaal.
Ik zou het niet doen. Die van mij woog met 8 mnd al 10 kilo, zou ik hem niet meer veilig op durven leggen. En als ze gaan staan of er valt eens wat op..
Glas zou ik ook niet doen om mn kindje op te leggen. Kan je niet een andere plank erop maken? Zoveel zie je verder vaak toch niet van de bovenkant. Aankleedkussen, mandje met verzorgingsspullen en commode is vol.
Lijkt me erg eng. Wat alstie knapt... Hier sprong de jongste ook altijd erg graag op de commode en beide schopten met hun voeten erop als ze op het aankleedkussen lagen. Zou dat toch wel heel spannend vinden.
Ik zou het niet doen. Hier overigens geen commode maar ik ben aan het minimaliseren. Verschonen kan net zo makkelijk op bed.
Wij gebruiken de commode nog steeds en hij is 3jaar en 3 maanden. Maar hoe worstelend het er soms een toe gaat.... Maar hij weigert om op de wc te plassen of te ontlasten... echt van alles al geprobeerd maar hij vind een vieze onderbroek of luier niet vies... Ons neefje klom met 2 jaar op de commode en sprong er dan vanaf... dat zagen ze ineens op de babyfoon. Ik zou het ook niet doen.