Ben alweer geveld door de buikgriep. Sinds vanmorgen heb ik overal spierpijn, ik kan niets binnen houden, heb hoofdpijn en ben sinds vanmiddag ook nog eens aan de diarree... Ik heb nog het geluk dat Ilias eigenlijk de hele dag slaapt, maar net na het verschonen moest ik hem heel snel neerleggen omdat ik weer moest overgeven. Heeft iemand tips voor me om er sneller van af te zijn? Of om het allemaal wat draaglijker te maken? Bah, ik haat ziek zijn en er niet aan kunnen doen...
Ik heb wel een goede tip (denk ik) bij mij helpt dit altijd goed. Nl "dode" cola drinken. Een glas Cola inschenken prik er uit slaan/roeren met een lepel en dit opdrinken. Bij mij helpt dit altijd goed. Mijn darmen gaan er enorm van rommelen maar verder geen diaree en overgeven meer.
hier helpt kippensoep erg goed, ( bij de hele familie) het schijnt ook erg goed te zijn als je griep of verkoudheid hebt,
Je maag is van streek,wij hebben het hier pas geleden alledrie tegelijk gehad! Je moet even elk kwartier één eetlepel water nemen,dat registreerd de maag niet echt..Gaat dat een uur goed,moet je 2 eetlepels water nemen.. Vooral niet eten,pas als je maag het drinken kan binnenhouden dan zou ik met lichtverteerbare dingetjes beginnen zoals droog beschuitje,koppie slappe thee! Dit bovenstaande heb ik van de doktersassistente! Beterschap,ik hoop niet dat de rest van het gezin het krijgt want het is erg besmettelijk!
Bedankt allemaal! Het gaat een stuk beter. Die tip van de cola, daar had ik zelf ook al aan zitten denken. Maar ik wist het niet zeker. Ik heb een Opkikker op (lichte bouillon) en inmiddels ook een droog beschuitje. Het ziet ernaar uit dat ik het binnen ga houden! Ik heb de hele tijd al kleine hoeveelheden water op, want je moet toch vocht binnen krijgen als je borstvoeding geeft... daar maakte ik me een beetje zorgen over. Toen ik dit bericht plaatste, had ik namelijk net weer overgegeven, en wel die kleine beetjes water steeds. En het was echt niet veel, want ik dronk eigenlijk alleen maar een sipje om mijn droge mond te bevochtigen. Maar goed, als ik dat water niet had gedronken, was het gal geweest, dus dan liever water. Maar ik ben niet meer misselijk, alleen nog wel een klein beetje buikpijn en mijn darmen rommelen nog. Ik pak even een beetje cola Nogmaals bedankt!
Waardeloos he?? Wij hier van week ook geveld, de kleine man en ik...uitzieken helaas, er zit weinig anders op volgens mij..
Ik ben inmiddels ook aan de beurt. Gelukkig geen overgeven (tenminste ik hoop dat dat aan me voorbij gaat). Gisteren koorts, zere spieren en vanaf vanavond dus diarree. Ik hoop op een eendagsgriep.
Cola met zout gaf mijn vader ons altijd, niet veel hoor een snufje is voldoende. Maar dat haalt denk ik de prik eruit zoals andere members al voorstelde. Lekker is het niet..