Bij de eerste kwam de placenta niet Na veel duw en trek werk uiteindelijk in ok manueel verwijderd Nu moet ik weer in t zh bevallen om die reden Alleen niemand weet me eigenlijk te vertellen hoe groot de kans is dat dat weer gebeurd Dus vraag t aan jullie!
Ik heb het zelf niet meegemaakt maar een vriendin van me was dicht gemaakt toen nog niet haar volledige placenta eruit was. De tweede keer moest ze daardoor in het ziekenhuis bevallen. Bij deze bevalling ging het zo als het hoort te gaan.
Hier liet hij steeds moeilijker los, maar hoefde er de derde keer net geen ok aan te pas komen en is hij uiteindelijk dus aldoor wel manueel losgekomen.
Ha ha hier ervaring mee. 1e keer duurde lang maar kwam nog op tijd. 2e keer duurde iets langer maar na aantal prikken in been en infuus nog net binnen de tijd. 3e keer net voor de ok om manueel te verwijderen toch nog met hoop trekwerk gekomen. 4e keer volgens het boekje prima binnen een half uur. Totaal 100 ml bloed verloren. Echt niks dus, zo kan het ook!
Bij mij in de OK verwijderd..heb toen daarna aan de gyn gevraagd wat de kans coor de tweede was. Hij noemde percentages en wanneer je eerder ook operatief moest dan was de kans een paar procent meer dat het nu weer moest, maar niet abnormaal veel.
De eerste keer werd ik als n malle naar de ok gebracht (verloor iets te veel bloed) de tweede keer kwam binnen 5 minuten de placenta zelf! Alles stond klaar, infuus, medicatie de hele rataplan, gelukkig niet nodig gehad.
Ik lees mee. Eerste keer ook als een malle naar ok-fluxus. Tweede keer bevallen van vlinder met 15 weken, weer fluxus... Nu hoop ik toch echt een keer dat ie eruit komt!!!!! Ben er wel nerveus over...
Bij mij kwam ie de eerste keer net op tijd, de tweede keer net op het moment dat ik klaar lag om naar de ok te gaan en de derde keer niet en dus werd ie op de ok manueel verwijderd. Vanwege de eerste twee bevallingen moest ik in het ziekenhuis bevallen de derde keer, de kans op herhaling wordt groter volgens mijn gyn.
Wat zal het dan toch zijn he waardoor het bij dezelfde vrouwen vaker voorkomt? Maak je bepaald hormoon niet aan? Het is jammer dat er weinig office info over is he
Hier de eerste keer ook manueel verwijdert omdat ie niet vanzelf kwam. Deze keer hebben ze eerst gewacht of ie vanzelf kwam dat gebeurde niet en toen hebben ze in de navelstreng medicijn gespoten die door ging naar de placenta en toen liet ie gelukkig los en kon ik direct gaan genieten van onze kleine meid
Eerste na injectie, buikmassage en een fluxus van bijna 3 liter manueel verwijderd. Tweede infuus gekregen na buikmassage na 17 minuten gekomen! Bloedverlies nihil!
Overigens is bij mij verteld dat de snelheid van de bevalling mee kan spelen! Bij een snelle bevalling denkt een luchaam eerder "ok wij zijn nu klaar". Hier was de eerste 30 minuten en geen placenta dus. De tweede 4.5 uur wel een placenta (met hulp uit voorzorg)