Hoi, Ik heb gezocht maar kon er niets passend over vinden. Mijn man vind dat ik naar de huisarts moet gaan een keer. Ik heb al best lang een soort van extreme verkramping in mijn voeten. Doet erna ook nog bizar lang zeer, soms zo erg dat ik er niet op kan lopen bijna. Erna dus ook bloeduitstorting erop, niet dik. Nu gisteren gewoon kramp gehad en vanmorgen weer een blauw plek. Moet erbij zeggen dat ik altijd al snel blauw word, benen zijn altijd bond en blauw zonder dat ik weet dat ik me gestoten heb, vooral bovenbenen. Iemand die dit kent?
Snel blauwe plekken kunnen meerdere oorzaken hebben. Zou er zeker mee naar de huisarts gaan. Mijn vader heeft een erfelijke bloedafwijking, heeft ook snel blauwe plekken, probleem met de vaten. En heeft meerdere malen trombose in de benen gehad. Ook snel ontstekingen. Alleen een dokter kan uitzoeken of het onschuldig is of niet. Kijk er maar mee uit.
Naar mijn weten raden ze sowieso aan om niet verklaarbare blauwe plekken te laten onderzoeken. En verkramping vind ik persoonlijk niet echt een verklaring. Heb je wel een idee waardoor de verkrampingen ontstaan? Hier ook vaak onverklaarbare blauwe plekken, wordt dus regelmatig gecontroleerd. Tot op heden kunnen ze er geen oorzaak voor vinden.
Als ik intens flink wandel is het voor het eerst mee begonnen. Was afgelopen herfst. Ben toen strompeld thuis gekomen. De volgende dag was de helft van m'n voet zwart/blauw aan de bovenkant. Ik heb flink overgewicht (waar ik aan werk) dus ik gooi het daar maar op. Blauwe plekken onverklaarbaar het ik al 25 jaar, lichte druk bij bijvoorbeeld vastpakken of aantikken op m'n bovenarmen en bovenbenen is ook altijd intens pijnlijk en duurt soms een bijna een minuut. De pijn bouwt op en straalt door voor hij verdwijnt.
Bedankt voor je reactie. Ontsteking herken ik want m'n gewrichten doen m'n hele leven al zeer. Is ooit gezegd fibromylangie maar goed daar is toch niets aan te doen.
Die aanraakpijn? Dat is tanden op elkaar en dan gaat het weer weg. Het gebeurt bijvoorbeeld al als m'n dreumes tegen me aan duikelen gaat. Of als er met 1 vinger geprikt word. Is z'n intense pijn kan het moeilijk omschrijven.
Vreemd hoor. Het is dat ik net met de zoektocht begonnen ben of ik wil weten of ik het gen ook heb. Anders had ik niet gereageerd, ben geen dokter. Maar normaal lijkt mij dit niet.
De kramp gaat weg en de volgende dag of soms na een paar uur is dit het resultaat. Mijn man heeft vast gelijk net als jullie dat ik ernaar moet laten kijken.
Ja dat kan je belemmeren om te gaan. Maar beter een keer te vaak dan een keer te weinig naar de dokter!
Heb je veel stres? Slaap je wel goed, eet je gezond? Dit is echt niet gek om mee naar de dokter te gaan hoor. Beter vandaag dan morgen.
Stress? Gaat de laatste tijd beter. Afgelopen 5 jaar extreem veel stress gehad na de geboorte van de 2e. Eet nu gezond maar heb veel overgewicht dat ik nu dus aan probeer te pakken. Slapen gaat wel goed. Bij de huisarts altijd het idee gehad dat ze niet weten wat ze ermee aan moeten.