Alcoholvrije wijn en sulfiet?

Discussie in 'Gezondheid' gestart door L0nneke, 27 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. L0nneke

    L0nneke Fanatiek lid

    21 dec 2009
    4.971
    432
    83
    Nederland
    Zojuist heb ik alcohol vrije rose wijn gekocht. Ik dacht: "mooi, wat lekkers voor bij oud en nieuw!"

    Nu zie ik dat op het etiket het volgende vermeldt staat: 'bevat sulfiet'.

    Ik ben dus op zoek gegaan wat dit is en of dit schadelijk is voor een zwangerschap. Nou, ik kom er geen wijs uit.

    Wel/niet drinken dus? Wat denken jullie?
     
  2. me83

    me83 Niet meer actief

    dit is voor de houdbaarheid goed te houden .. kan geen kwaad.. zit in wel meer dingen..

    proost!;)
     
  3. Speentje

    Speentje Fanatiek lid

    13 jan 2008
    1.343
    2
    0
    Lekker van genieten! Kan helemaal geen kwaad.
     
  4. mamavan2

    mamavan2 Actief lid

    29 jan 2011
    315
    0
    0
    Met mate kan het geen kwaad, maar ik zou er niet teveel van drinken. Sulfiet is echt niet goed. Ik was er zelf in ieder geval wel voorzichtig mee. Maar af en toe zo'n alcoholvrij wijntje kan geen kwaad, geniet er van!
     
  5. Mammadoe

    Mammadoe Fanatiek lid

    3 jun 2011
    2.169
    0
    0
    Amsterdam
    Ik had alcoholvrije wijn gehaald bij de gall&gall en nadat ik een paar glazen ervan gedronken had bleek er gewoon nog 0,5% in te zitten!!! :$ Ik was echt woest!
    Ik terug naar die winkel en doet die gast nog tof ook: "Ja, het mag als alcoholvrij verkocht worden!":x
     
  6. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    Alles wat als alcoholvrij wordt verkocht bevat alcohol! Weliswaar hel weinig maar zit er echt in. Toen ik zwanger was had iemand ook alcohol vrije wijn gekocht 1 slokje op maar proefde het gewoon dus heb het links laten liggen.
     

Deel Deze Pagina