Hallo allemaal Ik ben hier nieuw en zit met vragen. Ik denk dat ik zwanger ben van mijn 2e ik zit 2 dagen voor mijn nod en test negatief? Ben ik nu niet zwanger? Ik.heb krampen in mijn onderbuik (andere krampen als je ongi moet worden) soms duizelig heb de 24e een paar druppels roze bloed verloren bij het vegen de dieren om mij heen doen ook heel apart voor de rest weinig symptomen soms wat trekkerig gevoel bij de borsten Herkent iemand Dit? Oh en gisteren een kleine slijmpropje verloren hoop dat julli3 mij kunnen helpen
Het is een cliché antwoord, maar wel waar: als je klachten afkomstig waren van Hcg, dan zou je positief moeten testen. Ook als het bloed de 24e van een innesteling kwam, had je al positief moeten testen. Waarschijnlijk komen de klachten dus gewoon van progesteron, mogelijk heb je te vroeg getest. Met welke test heb je getest?
Een vroege test van de action alleen waar ik vandaag dus achter kwam dat je de stick 20 sec in de urine moet laten en ik deed elke keer 5 sec ik weet niet of dat kwaad Kan?
Als hij doorgelopen is en de controlestreep is verschenen, is hij normazl wel geldig. Ik hoor echter niet veel goeds van die testen. Als je nogmaals wil testen zou ik kiezen voor predictor.
Zoals @Pinkie88 al zegt, als de klachten door een zwangerschap zouden komen dan zou er hcg moeten zijn. Kan natuurlijk nooit kwaad om morgen/overmorgen nog eens te testen als je echt denkt zwanger te zijn.
Wij kunnen niet denken hoe jouw lichaam werkt he je bent nog 2 dagen voor je nod, alles kan nog. Je eisprong kan later geweest zijn, je kan een late innesteling gehad hebben,... Je kan dus zeker niet uitsluiten dat je nog positief gaat testen, alleen kunnen je klachten nu niet van Hcg zijn als je een negatieve test hebt. Maar, als je er echt van overtuigd bent, dan zou ik gewoon even een predictor halen en morgen testen. Als die negatief is dan weet je 100% zeker dat je klachten niet van Hcg komen. Maar dan nog kan alles
Vind die steken gewoon heel raar deze steken ken ik niet zit bij mij kiezen namelijk nog nooit eerder gehad ook niet bij ongesteldheid en ben meestal veel te vroeg
Punten en komma's please! Als je denkt dat je de zwangerschapstest verkeerd hebt gedaan dan zou ik nog eens een testje doen. Aan de hand van kwaaltjes kan niemand zeggen of je zwanger bent of niet, helaas. Testen is de enige manier om zekerheid te krijgen. Succes!
Heb je ovulatie testen gebruikt? Anders kan t zomaar zijn dat je ei later is gesprongen dan jij denkt. Nu een negatieve test kan betekenen dat je of te vroeg getest hebt, of dat je inderdaad niet zwanger bent. Steekjes en zo zegt eigelijk helemaal niks, elke ronde heb ik dit gevoelt, zelfs de keer dat t dus wel raak was, maar omdat ik dus elke ronde steekjes had enzo, verwachtte ik een negatieve test, en was positief verrast dat ie toch positief bleek En mijn katten waren elke ronde aanhankelijker na mn eisprong Ik hoop voor je dat je alsnog positief test over een paar dagen! Succes met afwachten.
Steekjes zoals laatste 2 dagen heb ik nog niet gehad vandaar hihi En onze diertjes doen normaal ook niet zo behalve bij mijn vorige zwangerschap vandaar de gedachte ben er niet mee bezig om zwanger te worden dus ook geen ovu testen als het gebeurt gebeurt het
Proficiat! Aan die test te zien denk ik dat je bij het starten van dit topic last had van je eisprong