Wat is het toch stil hier.. jammer... Overigens ben ik mij er bewust van dat geen nieuws, goed nieuws is.. Maar toch jammer dat er niet veel mensen zijn die hier praten. Hopelijk komt het binnenkort weer, of ik moet een ander topic gaan zoeken, haha
Ojaa.. die groepsapp hahah. Die was ik alweer vergeten.... Kan ik daaraan toegevoegd worden? Hoe werkt dat? Bij wie moet ik zijn? Haha
Baby meet helemaal op termijn ♡ zelfs al een minimensje vorm mini stompjes voor armpjes en beentjes en een hoofdje
Hier vandaag een goede eerste echo gehad, met kloppend hartje en zelfs 2 a 3 dagen “ouder” dan ik zelf had berekend, dus kleintje groeit goed door!
Ik heb vandaag bloed verlies, dus de Verloskundige gebeld. Mocht komen voor een echo. Tweeling te zien op de echo, 1 met een te langzame hartslag, de ander goede snelle hartslag te zien. Maandag zoals gepland intake en nog een echo ook om te zien hoe het gaat met baby 1. Termijn geschat op ongeveer 7 weken dus dat is netjes, had zelf gerekend op 7 weken 2dagen nu. Als het goed gaat met baby 1 krijg ik een door verwijzing naar de gynaecoloog direct met de intake.
Hoop dat het met beide goed blijft gaan♡ Wat is het stil hier trouwens, zo jammer, is alles goed met iedereen?
Wat spannend @bambiniheart! Hopelijk blijft het met beide goed gaan♡♡ Hier alles oke. Vandaag niet mijn dag, moe en misselijk, alles wordt flink omhoog geduwd. Maar jah, hoort er allemaal bij.
ben er nog niet uit of ik dat op de app wil, zo een forum is fijn dan kijk ik ook wanneer ik me ok voel. Hoop ook dat alles goed blijft gaan maandag weer even kijken en verwijzing als baby 1 OK is. De misselijkheid is behoorlijk en constant. Best heftig.
Ik ben nog erover aan het nadenken haha, vind dat misschien net te druk en onoverzichtelijk (met mijn adhd brein haha). Ben wel heel tevreden over het juli2022 groepje waar ik via hier nogsteeds gezellig in zit, maar 2 lijkt me wel druk worden plus veel berichten in 1 lange reeks, bang dat ik dat echt niet goed bij kan houden van 2 groepen haha Ik denk er nog even overna
Hoi hoi, ik ben nieuw hier. Laat me even vooropstellen dat ik nooit verwacht had me hier nog eens te melden. Ik ben 43 jaar en heb 3 kinderen van (bijna) 15, 13 en 7 jaar. Onze jongste heeft een genetische aandoening en hierdoor een lichamelijk beperking. Hier hebben we onze handen aan vol zeg maar. De wens voor een 4e is er dus nooit geweest. Toch kwam ik er vorige week achter dat ik dus zwanger ben. Volgens mijn berekening zou ik nu 8 weken zwanger zijn en 24 nov uitgerekend. De eerste dagen was ik nogal in shock en ik was er zeker van dat ik dit kindje niet wilde houden. Want hoe zou dit nog in ons leven passen…. Ik heb het uiteindelijk pas na 3 dagen aan mijn man verteld en hij reageerde eigenlijk heel positief. Uiteindelijk hebben we het allemaal een beetje op ons in laten werken en hebben we besloten dat, als alles oke blijkt, er toch voor willen gaan. Voor nu staat de eerste afspraak met de verloskundige as woensdagmiddag. Even afwachten dus nog.
Afspraak was 13h15 Alles helemaal okee, alle 2 de babies doen het prima en zijn nu gemeten op 7 weken 2 dagen, met hartslag waar op dit moment geen zorgen over zijn. De Verloskundige zag niet wat er zaterdag te zien was bij baby 1. Ik had mijzelf op 7 weken 4 dagen geschat. We zijn opgelucht en worden nu doorverwezen naar Gyno/Ziekenhuis die mag ik morgen bellen om volgende afspraak in te plannen. Ik heb de echos van vandaag Bijgevoegd. We zijn nog echt wel bewust dat het pas 7 weken is dus alles dag voor dag