Nog een week en dan de echo. Dat er maar veel zegen mag rusten op deze poging. Ik duim ervoor! Liefs Flam
Lisa, kom je ff hier vertellen dat we eindelijk ook gaan starten met hopelijk een cryo TP!!!!!!!!! Goed gesprek met hubbie gehad! Sinds gisteren wat bruinverlies dus hopelijk komt de ongi het weekend goed op gang en dan CD 2 starten met de Progynova en maandag bellen voor afspraak echo! Spannend!!! Hopelijk lopen we dan een beetje samen op!! Volgende week donderdag weet jij meer he? Kus!
Hey Lieverd, ik wil je even succes wensen voor morgen. Hoop dat de echo goed is en je weer mag beginnen. Dikke knuffel van mij
Lisa, alles is toch wel goed gegaan? Ik lees hier nog niets en ik hoop dat alles goed is met je. Liefs Flam
Lisa, Ik kwam weer eens kijken op je topic. Hopelijk was de echo goed en mogen jullie snel weer verder! Succes!
hey meiden, hier ben ik dan eindelijk. heb hele hectische dagen achter de rug, zoals ik al eerder beschreven had in het ivf icsi topic, rondom problemen op het werk, er zijn heel veel dingen in negatieve zin veranderd, camera's zijn er opgehangen in de winkel, nu afgelopen dinsdag te horen gekregen dat de winkel per de volgende dag overgenomen werd, mijn collega de zus van mijn beste vriendin ontslag gekregen en van alles nog meer. ik heb mij hierdoor gisteren ziek gemeld op mijn werk, en vanochtend werd ik om 9 uur uit mijn bed gebeld want ik moest om half 11 bij de bedrijfsarts verschijnen, ik heb daar aangegeven van de ivf en de spanningen en de spanningen op de werkvloer, en heb een week rust toegezegd gekregen. ook heb ik afgelopen dinsdag een sollicitatie gehad, en ben daar aangenomen, en kan al per 1 mrt. beginnen als dit mogelijk is op mijn huidige werkplek. ik heb zojuist vanavond mijn ontslag ingediend, en kreeg ook volledige medewerking indien dit mogelijk was, en anders wordt het per 1 apr. ook heb gisteren de echo gehad, en we hebben groen licht gekregen voor de behandeling. vanmiddag dus de medicijnen opgehaald bij de apotheek, en vanavond de eerste spuit weer gezet. 25 febr. start ik met progynova en 16 mrt. heb ik de echo weer. ik hoop dat dan de tp zal zijn rond 22 mrt. en hoop dat dit dan allemaal te regelen is op mijn nieuwe werkplek. heb namelijk hier niks over verteld, wel vroeg mijn nieuwe werkgever mij of ik kinderen had, en zei mij dat ik dat zeker moest doen want dat was het mooiste wat er is. dus verwacht ook eigenlijk geen problemen mocht ik straks zwanger raken. pfffff, hectische dagen dus. x lisa.
jeetje lisa wat een hectiek zeg en wat een situatie op je huidige werk. Gefeliciteerd met je nieuwe baan en goede echo! Nu kan jij ook weer vooruit kijken.