bloedverlies zegt echt helemaal niks! ik heb twee keer een bloeding gehad met mijn zoontje.. de eerste keer was met 6wk en de 2e keer met 18wk en hij is nu alweer 1 jaar!! succes vandaag
ik heb bloedverlies gehad met 6 en 9 weken..vond het erg eng maarre niets aan de hand.. Mijn vriendin is nu 20 weken zwanger van een tweeling en heeft al heel veel bloedverlies gehad (maandverbanden vol) maar met de mannetjes in haar buik gaat het prima. Echt het kan allemaal goed gaan!!
hoi ik had ook bloedverlies in de 6de week, en ben 3 weken geleden bevallen van een gezonde zoon!!! dus positief blijven!!!
Ook ik heb bijna dagelijks bloedingen, word er helemaal gek van. Het is een geïriteerd plekje op m'n placenta wat gelukkig niet schadelijk is. Ik mag dan ook iet meer fietsen en zwaar tillen. Als het erger wordt, dan wordt er een zwaar regieme aangehouden met bedrust.
Bloedverlies in week 14, niets aan de hand. Iets laag liggende placenta. Met 36 weken enorm veel bloed, zal details besparen, maar leek op ruim vruchtwater verlies. Ook dit is goed afgelopen( spoed keizersnede), nu trotse moeder van onze tweede dochter.
Hai allemaal, Ik heb in week 5 ook bloedverlies. De avond daarvoor had ik hele zware buikkrampen. Ik lag krom van de pijn. De volgende ochtend had ik felrood bloedverlies. De paniek was compleet. De VK kon niks doen, want op een echo zou toch nog niets te zien zijn. Een aantal weken heb ik in onzekerheid gezeten. Totdat de zwangerschapsmisselijkheid op kwam zetten. Toen wist ik al wel een beetje dat het misschien toch goed zou komen. Inmiddels ben ik bijna 17 weken zwanger en heb ik al 4 goede echo's gehad. Twee weken geleden heb ik weer een heel klein beetje bloedverlies gehad, maar ook nu was er weer niets aan de hand. Het hoeft dus niet altijd verkeerd af te lopen! Gr. Stefanie
Alles is goed hoor! Ben 8 weken en 4 dagen zwanger. Ze dacht ook dat het bloedverlies gewoon oud bloed was.
Bedankt voor het initiatief. Ik ben vandaag 7 weken. Gister de eerste echo gehad, omdat ik al een week bloed verlies. Oud bloed. Echo was goed. Hartje klopt en geen oorzaak voor het bloeden gevonden. Gerustgesteld. Maar vannacht ineens een heftige bloeding. Eerst rood en daarna weer heel donker. Nu de hele dag door oud bloed. Maak ik me toch weer zorgen! Je wordt er gek van!
Tinkerbel: wat fijn dat alles goed is!!!!!!!!!! Heerlijk gevoel lijkt mij. Wat een goed topic is dit zeg. Echt heerlijk om even te lezen dat het ook anders kan..... Ik heb sinds gisteravond bruinig bloed verlies (hoop gewoon oud bloed) en wat licht zeurderige buikpijn. Nou ja afwachten is alles wat we kunnen doen! Volgende week echo..... spannend
ik heb met 9 weken zwangerschap ook bloedverlies gehad... was ook erg bang dat het weer verkeerd zou gaan (had al 2 miskramen gehad). er was geen reden gevonden waarom ik bloedverlies had.. maar alles is goed gegaan . ik heb nu een gezonde dochter van 3 maanden oud.
niet ales gelezen.... hier in het begin vele maln bloedverlies gehad en dan geen drupje! elke ker janken en in shock... maar nks aan de hand! wat het is geweest weet niemand waarschijnlijk een aatje wat erg gevoelig was! denk dat ik dit gehad heb vanaf 5 wkn tot een week of 10/12 echt vreselijk maar wel ales goed nu
Hier vrij veel bloed verloren in de 9e week; en toen een vervroegde echo waarop bleek dat ik zwanger was van een springlevende tweeling! Dus wij kregen toen dubbel goed nieuws!
ik heb in een latere stadium tot 2 keer toe met bloedverlies in het ziekenhuis gelegen inmiddels heb ik een kerngezonde dochter van net een jaar
Wat een goed topic! Telkens als ik zoek op bloedverlies kom ik idd bij mk uit... Dus positieve verhalen zijn erg welkom! Ik heb ook al 2 keer bloedverlies gehad met deze zwangerschap. Een keer met 5 weken en een keer met 8 weken. Beide keren een echo gehad erna en het hartje klopte nog steeds mooi. Ik ben nog steeds heel nerveus na 2 eerdere miskramen, zeker omdat ik bij het bloedverlies ook stolsels had. Mijn miskraam ging ook zo. Maar blijkbaar gaat nu alles goed. Heerlijk om al die positieve verhalen te lezen. Overigens ken ik meerdere meiden die de hele zwangerschap bloedverlies hadden en nu een gezond kindje hebben en mijn oma is zelfs 9 maanden ongesteld geweest bij mijn moeder. Ze kwam er pas met een maand of 6 achter dat ze zwanger was. Dus het kan echt goed gaan!