ohh elfje dan hebben we aalebei echo de 26ste! spannend. Met mano had ik er een met 6.2wk, t is dan nog heel klein, maar hartje was toen duidelijk te zien, is echt wonderlijk dan zo klein! spannend hoor!
Spannend hoor elfje. Lekker snel al, hoef je tenminste niet zo lang te wachten. Radna, hoe is het nu met jou? Hou je het allemaal binnen? Sam, hoe is het met jullie kleine meid? Doet ze het een beetje goed? Hopelijk hebben wij ook wat moois gecreeerd. Aan het klussen al het niet liggen.
hier gaat het super runner, de kleine meid doet het echt geweldig! gisteren zijn we even weggeweest en ze heeft de hele tijd heelrijk in de wagen geslapen. je hoort haar echt alleen maar als er iets is ik hoop dat je snel een posi test hebt meid! elfje, wat super al zo snel een echo! radna, jeetje zeg. naar is dat zo missleijk zijn, ik heb het ook gehad, hield de eerste 15 weken bijna niks binnen. sterkte!
@sam: wat heerlijk zo'n makkelijk meissie! @runner: joehoe! het wachtbankje! ik ga enorm hard voor je duimen meis! je bent nu aan de beurt hoor! liefs elfje
he meiden, @sam, wat fijn dat t zo goed gaat met jullie kleine meid! heerlijk genieten is t dan he! @runner, ohh wat spannend, we duimen heel hard voor jullie! 31-8 zag ik staan als nod, ik hou t in de gaten hoor @elfje, lekker hoor zo snel al een echo, had ik met mano ook en is toch al lekker even een extra bevestiging! wij hebben s'avonds echo, 13,5 week dan alweer. @pientje, hoe gaatie bij jou, alles nog goed? Hier blijft t eten er gelukkig weer in, al ben ik nog wel steeds misselijk maar ja, hopelijk zijn dat de laatste paar weken. Moet nog steeds bloedprikken in zh, nuchter of twee uur na eten............pff nuchter is zoieso geen optie, dus zitnu te wachten tot mano wakker wordt en dan maar gauw gaan, eten mee voor als we klaar zijn. nu al trek en misselijk. Maar ja is wel handig als de uitslagen bij volgende vk bezoek binnen zijn. fijne dag allemaal nog lieffs
hee moon! hoe is het met je? en alles goed met britt? @runner: hoe is het op het wachtbankje? krijg je al de kriebels? vanmiddag komt moeders voor moeders langs... en nog een weekje en dan hebben we de echo.... ik kan niet wachten! liefs elfje
ooo bij mij kriebelt het ook weer zo ondanks alles (vroeggeboorte).. Ik weet wel dat het niet verstandig is om er nu al voor te gaan, maar zit wel aan een s.o te denken van een andere gyno.. Wat de kansen zijn op een volgende vroeggeboorte.. Ik zit zelf te denken rond het volgende voorjaar, dus het is niet zo dat het vandaag al voor het echie moet.. Maar mijn man moet nog nergens van weten, als ik het voorzichtig aankaart dan kan hij nogal kribbig reageren dat hij er nog niet aan toe is en dat als ik erover begin alleen maar averechts werkt bij hem... Hij weet totaal nog niet of hij een tweede wil..
@ elfje Goed, begin nu wel telkens beetje emo te worden haha. Der verjaardag komt dichterbij en vind het zo snel gegaan. En kan me niet echt meer voorstellen dat ze zo klein geweest was En had gisteren haar foto's zitten kijken en meteen huilen Zal wel bij de verwerking horen En stiekem kriebelt het toch nog wel voor een 2de. Maar mannetje wil echt niet meer. Dan houdt het op.. wie weet ooit nog is. Kleine meid doet het super. Trekt zich op aan de box.. erg schattig! Kletst de hele dag aan 1 stuk door. En is zo eigenwijs @ mariebel Moest jij niet terug bij de gyn van het ziekenhuis waar je bevallen bent? Want ik mag nl niet meer naar een andere alleen nog maar in het WKZ als ik zwanger zou willen worden. Hier ook hoor. Als ik er maar 1 woord over zeg dan kapt hij het meteen af. En zegt ie dat ie al die ellende nooit meer wil mee maken.
Er is mij niets verteld dat ik weer naar het UMCG moet om daar onder controle te blijven.. Ik heb dus nog nergens duidelijk antwoord op gekregen.. Maar ik wil wel graag onder controle blijven bij mijn gyno in Assen.. Ik probeer hem dus een beetje te bedaren door een s.o aan te vragen, want ik ben te vroeg bevallen door een infectie.. en het lijkt mij vreemd dat het nu al vast staat dat ik dat weer ga krijgen.. Mijn gyno wist het fijne er ook nog niet van, waardoor ik te vroeg was bevallen.. ik weet dat de patholoog het in de placenta later gevonden heeft dus misschien kan ik daar iets meer duidelijkheid over krijgen..
Sorry meiden dat ik zo lang niets heb laten horen.. Ik was het topic steeds kwijt... @Elfje, meis wat ontzettend geweldig! Heel erg gefeliciteerd! @Pien, zo snel na je mk weer zwanger. Goed hoor! @Sam, gefeliciteerd met jullie practige dochter! Ik ben net aan ronde 3 met Clomid begonnen. Ronde 1 was 28 dagen en ronde 2 ging niet zo lekker en werd 35 dagen. In ronde 2 hebben we netjes om de dag geklust behalve op dag 17 en toen pas weer dag 20 omdat we in de nacht van dag 19 van vakantie terugkwamen... Ik dacht maakt niet uit is lang na ei... ei is dus in de ochtend van dag 20 gekomen... Dus echt gemiste kans... We hadden niet getempd... Gyn zei ga op vakantie en laat het los... Ik heb het er op het moment zwaar mee. Zeker ook als ik al jullie geweldige nieuws lees. Ook is mijn zus zwanger van haar 1ste IVF en dat is geweldig... maar ook moeilijk... Met Xander was ik in 2 rondes Clomid zwanger... dacht dat het voor mij een echt wondermiddel was... Dit is echt even slikken... had toch ook weer niet gedacht dat ik zo verdrietig zou zijn... De thermometer gebruik ik deze maand weer iedere dag!
Elfje, vandaag je echo, spannend, hoe laat mag je? Ik moet nog tot vanavond wachten.............. Pientje, hoe gaat ie met jou? Sam, bij jullie ook alles nog goed, met je kids en jezelf? Moon, je kleine meid alweer bijna een jaar! Wil jij zelf ook geen tweede meer of alleen je vriend niet? Ceacilia, mwwww kan me voorstellen hoe je je voelt, wij hadden dan wel de mmzl dat t bij de eerste lang duurde en bij de tweede voor mijn gevoel snel dus das fijn, maar elke maand weer dat afwachten, hoop dat je snel ook mooi nieuws hebt! Runner, hoe is t met jou, de 31ste toch? wordt spannend dan nu, heb je zelf al gevoel of idee of merk je nog niks? Ben heel erg benieuwd, hoop t voor jullie! lieffs
liefies! we hebben een hartje gezien! de berekening van de duur van de zwangerschap kwam redelijk overeen met mijn banner...... Ik mag alleen nog niet naak de VK, want de gyn zag een enorme cyste op mijn rechter eierstok! hij was groter dan mijn baarmoeder! ik moet over 3 weken terug komen, om te kijken of hij slinkt... het kan nl zijn dat het een rest is van het gele lichaam van de eisprong..... het klonk allemaal niet zo ernstig, maar ik schrok toch wel behoorlijk van die enorme zwarte vlek! gelukkig maakte het hartje van ons kindje alles weer goed... EN, leuke bijkomstigheid is toch weer snel een echo! Ook durfde hij nu uit te spreken dat het 80-90% goed zit! @caecilia: ik begrijp heel goed hoe je je voelt! je hebt toch een bepaald verwachtingspatroon van de vorige keer.... en als dat, zoals nu, tegenvalt, kan dat er behoorlijk in hakken! kop op meis, ik hoop dat je toch vol goede moed de nieuwe ronde ingaat..... @radna: het schiet al op bij jou he! al bijna "veilige" 12 weken haven! @pien: hoe is het bij jou? al veel mensen verteld? @runner: woehoe, wijfie! duimen draaien full time meid! ik ben benieuwd! liefs elfje
ohh elfje, gefeliciteerd, watsuper dat jullie hartjegezien hebben! Ind wel even schrikkenzeg zon grote cyste........ben benieuwd over 3wk! Hier gister ook alles goed, al een echt minimensje met 2 armen en 2 benen, maagje zag ze, mooie ruggengraat! En was gister volgens de echo, 13wk 4 dg, dus 2 dg verder dan ik dacht, maar ja......... Dus elfje ik ben al voorbij de 12wk hoor Heb nu over 5 wk weer afspraak, vind t ineens zo snel gaan, want dan ben ik al bijna op de helft! lieffs
Hey meiden! Elfje wat goehoed dat het hartje klopt wat heerlijk! alleen schrikken van die cyste zeg! Hopen maar dat ie vanzelf weggaat. Blijft bijzonder hè, kindje is nog zo klein maar dan klopt er gewoon al een hartje. We hebben het nog aan niemand verteld, op onze buren na, die passen op de kids als we maandag de 1e echo hebben. Als de echo goed is, dan gaan we het op 6 september aan iedereen vertellen, want dan vieren we de verjaardag van mijn man. Ben zoooo benieuwd hoe iedereen reageert, ook hoe onze dochter reageert, zoonlief begrijpt er nog niks van. Jullie al verteld? Hoest met de kwalen? Radna ook al een goede echo, joepie! Leuk om te zien dat het al echt een mensje is hè. Willen jullie nou weten wat het wordt? Ben je nog steeds zo misselijk? Was je dat bij Mano ook? Sam hoe gaat het met de kleine meid? Heb je een fijne kraamtijd gehad? Caecilia Snap je gevoelens, duurt allemaal zo lang hè, elke maand is er 1 teveel. Wel jammer van die gemiste kans, baal baal baal. Nu alle kansen op deze ronde gooien. Wel jammer dat je dan geen fm's hebt. Temp je deze ronde? Gebruik je ook ovutesten? Ik heb zelf de persona gebruikt, ideaal apparaatje! Runner en en en?? Hoe staat het ervoor? Voel je al wat? Stiekem al getest? Spannend! Jij tempt toch wel? Moon & Mariebel mijn man wou lange tijd ook geen 2e (kijk nu eens, 3e op komst ) vandaar het leeftijdsverschil van 5 jaar tussen Jennifer en Jason. (ook vanwege pco natuurlijk) Had ook niet verwacht dat manlief ineens overstag zou gaan. Achteraf had hij spijt dat we er niet eerder aan begonnen waren. Maar ik heb hem nooit gepushed. Eens in de zoveel tijd ging ik het onderwerp 2e kindje aankaarten. Jullie kindjes zijn nog jong, dus geniet daar lekker van en af en toe je wensen kenbaar maken aan manlief Waarschijnlijk gaat het wel weer kriebelen als jullie kindjes geen baby's meer zijn en jullie mannen ergens anders een babietje zien. Zo ben vandaag 8 weken en 5 dagen, ben me toch een partij misselijk, bah bah bah Dat had ik bij Jason helemaal niet zo erg, dus had het nu ook niet verwacht eigenlijk. Hoop wel dat het snel overgaat, want tis wel zwaar met 2 kids. Maandag de 1e echo, ben zoooooo benieuwd!
hahahha, geeft ook niet hoor elfje Pientje, bah vervelend die misselijkheid, en ind met nog paar loslopende kids helemaal nietfijn, is nu hier gelukkig redelijk over, alleen steeds nog zooooooooo moe, maar ja. 21 okt hebben we 20wk echo, en we willen denk wel weten wat t wordt, ben zo nieuwsgierig dit keer, meer dan als bij mano, hahahah Jij ook alweer bijna 9 wk, wow goedzo! en spannedn maandag eerste echo, ga ik pas die week erna lezen hoe die was, want we gaan vrijdag op vakantie! Runner, gaatnu echt opschieten zeg, ben zo benieuwd, duim hard hier! zo op naar t werk, dus fijne dag allemaal lieffs
@ elfje Brr schrikken joh! Gelukkig was met de kleine alles goed. Hopelijk krimpt het gewoon weer. @ radna en pien M'n gevoel zegt kom maar op met een 2de en m'n verstand zegt nee.. want ze kunnen ons niet veel vertellen. Wel hormonen geven dat de kans op een vroeg geboorte met 40% verkleind maar kon hij ook niet garanderen. Ach we zien het wel. Zijn het net gisteren eens geworden met een bod op ons huis dus is nu verkocht onder voor behoud. En gaan eerst lekker verhuizen ( als we wat kunnen vinden hihi ) @ radna Fijn dat de echo goed was. Wat gaat de tijd snel zeg.. al over de 12 weken! @ pien Hihi als ik het aankaart dan zegt ie al bijna niks meer.. maar moet het tijd geven denk ik. Maar wil er niet al te veel leeftijdsverschil tussen hebben.
Mijn man begint al een klein beetje bij te draaien.. het werkt niet meer averechts geloof ik.. Ik heb hem ook duidelijk gezegt dat we er met z'n tweetjes over moeten hebben, maar dat mijn wens wel is dat de leefdtijdsverschil niet te groot wordt.. Begin volgend jaar wil ik wel weer eens naar de gyno om mijn pco te bepalen en hoe de kans is op een weder vroeggeboorte.. @pientje, radna & elfje: had ik jullie al gefeliciteerd.. Had het wel bij 1 gedaan geloof ik, maar weet niet meer wie