Ha meiden, Ik ben afgelopen half jaar 9 kg afgevallen met gezond eten en veel sporten. Ik zag de verandering, spieren, voelde me lekker. 5 wk geleden begaf m'n rug het, ik dacht even rust... En inmiddels is m'n motivatie verdwenen!! M'n rug is zga over maar manmanman. Ik heb r zo weinig zin meer in. Maar ik wil nog 4 kg kwijt en zal moeten blijven sporten om 't gewicht niet terug te krijgen. 't lukt me alleen gewoon niet. Iemand tips?!
Think happy thoughts, download een paar up tempo en vrolijke nummers op je Spotify en gewoon gaan. Als je eenmaal weer 1 x geweest bent, zit je zo weer in het ritme (Geef je me deze even terug over een paar maanden wanneer ik weer aan de bak moet? )
Hahaha doe ik!! Ik begin elke keer wel goed. Maar na 3 dagen is 't weer klaar. Vorige week weer keer sportschool gegaan. Had er echt zin in. Maar vind 't zo vreselijk!! Terwijl ik juist zo gemotiveerd was...
Ik herken het Hier was ik mooi afgetraind.... maar na een drukke periode waarbij ik minder tijd had ben ik heel veel aangekomen ( ook door leeftijd denk ik) Motivatie om te sporten is er helemaal niet. Terwijl ik het als ik bezig ben heerlijk vind.
Accepteren dat je motivatie even weg is, want die fase komt iedereen wel eens tegen. En dan is het opstaan en gewoon door gaan! Onthoudt waar je het voor doet. Om lekker in je vel te zitten, om je gezond en sterk te voelen...maar onthoudt ook dat je jezelf soms ook een kleine break mag geven en dat het oké is om even al die moeite zat te zijn. Want je bent al 9 kilo kwijt en dat is hartstikke knap! Ik weet niet of je thuis sport of in de sportschool? Wellicht dat je met iemand kan afspreken om samen te gaan, zodat je even over die drempel heen komt?
Ik wil ook echt weer beginnen met sporten in de sportschool maar ik heb geen abonnement meer en ik ben bang dat ik uiteindelijk toch niet meer ga als ik wel een abonnement heb en dat is zonde..
Een goed boek meenemen voor bij de cardio (werkt bij mij goed want dan zit ik ineens 40 minuten te fietsen zonder dat ik het echt door heb) of via netflix een leuke serie of goede film downloaden Ik heb altijd met cardio meer moeite dan met krachttraining.. dan ben ik toch in mijn hoofd de hele tijd aan het tellen dus dat gaat sneller dan fietsen of crosstrainer
Dit. Of beloon jezelf met iets. Als ik nu ga, dan maak ik thuis een lekkere fruit, kwark, noten bowl. Of einde van de week koop je een leuke lipgloss of een bos bloemen v jezelf. Gewoon iets kleins waar je blij van wordt. Na een week of iets langer zal je motivatie vast terug keren, het is namelijk helemaal niet erg dat die er even wat minder of niet is. Accepteer het en ga daarna weer door!
Misschien werkt het ook ok om even wat minder vaak te sporten, maar wel heel goed op je eten te letten? Zelf wil ik afvallen omdat ik geen van de overgewicht-gerelateerde ziektes die in mijn familie voorkomen wil krijgen. Ik hoef dus alleen maar aan het lange ziekbed van mijn moeder te denken en plop daar is mn motivatie weer. Waarom wil jij afvallen? Waar kan jij jezelf mee triggeren om weer goed verder te gaan?
Om je op te vrolijken, op een juiste manier afvallen is 80/20. 80% staat voor goed eten en slechts 20% is het sporten. Ik was een hele poos de motivatie kwijt om te gaan sporten. Toen samen met mijn vriend een personal trainer genomen voor 3 maanden, dat deed echt wonderen! Ja, je zal je in het begin misschien even jezelf een trap onder je kont moeten geven als je naar de sportschool 'moet'. Als je weer resultaat ziet, dan motiveert dat weer. Lukt het niet? Lekker wandelen, de boodschappen doen op de fiets en de trap nemen. Kleine veranderingen kunnen ook helpen. Het duurt 3 maanden om iets tot een gewoonte te maken, dus je moet niet over 1 nacht ijs willen gaan! En niet te drastisch alles in 1 keer willen. En je bent al 9 kilo kwijt! Super zeg
Een sport zoeken die je echt leuk vind! Denk dat plezier hebben heel erg belangrijk is om gemotiveerd te blijven. Mij moet je niet in een sportschool willen neerzetten.
Sporten en lijnen om af te vallen klinkt als iets tijdelijks/negatiefs en als moeten. Terwijl als je in shape wilt blijven, je er een leefstijl van moet maken. Waarom lijnen als het ook met clean eating en/of calorieën bijhouden kan? Ik hou mijn calorieën bij en geniet hierdoor ook gewoon zo nu en dan van een ijsje, bakje chips oid en het werkt perfect voor mij. Sporten is mijn ochtendritueel. Ik sta altijd eerder dan de rest op om te sporten. Lekker momentje voor mezelf en klaar om de dag in te gaan Denk aan je eigen 'waarom'. Waarom wil je afvallen? Wie of wat is je 'waarom' en hoe belangrijk is je 'waarom'? Ik ben sinds oktober vorig jaar 20 kilo afgevallen (van 72 naar 52 kg) en in een betere vorm dan voor mijn zwangerschappen! Ik ben fitter dan ooit Voor mij is sporten en gezond eten een deel van mijn leven geworden. Omdat ik dit doe om gezond en sterk te blijven voor zowel mezelf als mijn gezin en familie. Ik voel me heerlijk in mijn vel en daar doe ik het voor! Mijn doel is om iedere dag aan een betere en sterkere versie van mezelf te werken Maak er een leefstijl van Wat is jouw doel? Jouw reden? Jouw 'waarom' ?
Via de Luisterbieb-app een spannend Boek downloaden en 's morgens of' s avonds lekker een uurtje wandelen? Als het boek je goed te pakken heeft, dan wil je geen dag overslaan . Volgens mij heeft de app nu in de vakantie een paar leuke gratis boeken.
Ga eens kijken om buiten te sporten, bootcamp of hardlopen . Als je lekker in het bos gaat hardlopen ( ik dan ) kun je er weer tegen en het is iedere keer weer anders dan op een sportschool tussen 4 muren naar een scherm te zitten kijken
Mijn vriend schopt me gewoon de deur uit. Enige excuus die ik mag hebben is geen oppas (als hij ergens heen moet op mijn sportavond), ongesteld (endometriose dus erge pijn)) of erge rugpijn. Met rugpijn ga ik vaak wel even zwemmen en dan de sauna in. Als ik op mijn sportavond niet ga sporten ga ik in ieder geval wel wandelen (een uur lang), muziekje in, op zoek naar nieuwe leuke plekken in onze woonplaats, of autos kijken (volgend jaar mogen we een nieuwe auto uitkiezen, ik ga gewoon lekker kijken waar onze kinderen alle drie achterin passen en sla het op in een bestand op mijn telefoon). Qua gezond eten.. Wij hebben standaard geen lekkers in huis, tenzij het weekend is. Drinken geen fris. Ik hou niet van zoet broodbeleg of snoep oid, dus is voor mij niet zo moeilijk om gezond te eten..
Mee eens, ik had niks met sporten tot ik reservist wou worden en ja dan moet je wel gaan sporten om in vorm te blijven maar nu vind ik het heerlijk en het motiveert mij enorm, ook om het vol te houden als het tegen zit.