hallo allemaal Ik ben 7 weken geleden bevallen van mijn prachtige dochter. Nu ben ik me aan het verdiepen in anticonceptie. Echter is de keuze niet zo gemakkelijk gemaakt, aangezien ik borstvoeding geef. Welk anticonceptie hebben jullie gebruikt?
Hoi Ik geef ook nog bv en was ook druk op zoek. Aangezien hier de kinderwens niet meer is heb ik gekozen voor de prikpil.
Ik heb mirena gehad. Met 12 weken geplaatst. Geen last gehad van productiedip ofzo. Met 13 maand weer verwijderd en binnen anderhalve maand weer zwanger.
Ik heb een koperspiraaltje gebruikt. 6aug is hij verwijderd en 1 sept positieve test. gelijk weer vruchtbaat en zwanger dus
Na mijn 1e heb ik minipil gehad, maar die beviel niet (bijwerkingen). Na mijn 2e een koperspiraal, daar was ik tevreden over, maar helaas toch ongepland zwanger omdat verzakt was. Om die reden na de 3e een mirena genomen. Veel bijwerkingen van mirena helaas en uiteindelijk toch weer een koperspiraal, die ik nu nog heb (omdat ik geen gewone pil meer mag ivm ernstige bijwerking in verleden). Qua effect op BV maakte het niet uit (nihil), wat dat betreft is het om het even (behalve dan dat betrouwbaarheid van spiraal beter is dan van minipil, maar dan heb je het over subtiele verschillen).