Hoi meiden Ik vroeg me af of er meiden zijn die innestelingspijn gevoelt hebben Wat heb je toen ervaren en hoelang duurde dat? Ik zit nu zelf 11 dagen na mn vermoedelijke eisprong. Heb zon 6 dagen daarna een paar steekjes gehad. Een dag geen klachten maar die dag erna zeurende onderbuikpijn met zo af en toe een steekje. Voornamelijk rechts maar soms ook wat zeurende pijn links. Straalt ook uit naar mn onderrug/heup. Ben benieuwd naar jullie ervaringen!?
Had je daarbij ook zo'n zeurend gevoel of dat niet. Verder eigenlijk geen tot weinig symptomen die duiden op een zwangerschap. Afgezien van een gevoelige rechter tepel
Ik had op 9po 2 felle steken rechts onderin mijn buik wat ook direct ophield, en heel toevallig ook alleen mijn rechtertepel was gevoelig hahaha
ik ook op dag 6 dpo wat steekjes links onder mijn buik en vandaag 10 dg dpo een positieve test en inderdaad een zeurend en warm gevoel in mijn onderbuik dit had ik bij mijn eerste zwangerschap ook
Ik had op 6dpo een stekende pijn voor een paar uur lang, net of het messteken waren en daarna was het over. Het straalde ook door naar mijn onderrug.
Ik herinner me dat ik een felle steek voelde links, het bleef ook een paar minuten hangen en ik dacht hé zou dat een innesteling zijn? Verder niet bij stilgestaan dus ik weet niet op hoeveel dpo ik zat. Maar ik bleek dus zwanger te zijn, achteraf gezien denk ik dat het inderdaad de innesteling was.
Mijn NOD gaat vallen op 23 sept welgeteld 10 dagen van nu. Ik was vanmiddag in mijn kleuterklas aan het werk en gedurende een half uur had ik erge menstruatie-achtige krampen.... Sindsdien rommelt het een beetje onder in mn buik. Mijn menstruatie zal toch niet nu al beginnen? Innesteling is te vroeg lijkt me.... Huh?
Bedankt voor jullie ervaringen. Net het gezellig gehad met mn man maar dat voelde zeer onprettig. Bijna pijnlijk.. echt mn baarmoeder. Ik heb dit niet eerder gehad.. Misschien toch raak.. 😅😁
Ik had 5 en 6 dpo de ganse dag ongiekrampen alsof ik elk moment ging ongesteld worden. Daarna dit gevoel niet meer gehad.
Hier tijdens het winkelen ineens enorme buikkrampen. Direct doorgegaan naar de huisarts want ik kon niet eens meer staan. In verband met mijn Endometriose dacht ik direct aan een cyste maar diezelfde middag een echo gehad en baarmoeder was niet goed te zien op de echo. Uiteindelijk gaf de arts aan dat het waarschijnlijk mijn darmen zijn geweest, wat ook best kan kloppen overigens. Ik vind alleen de timing apart want 4 dagen later testte ik positief
Ik heb net een test gedaan. Nu 12 dpo en zie een heeeel licht streepje. Misschien ben ik ook wel minder ver dan ik denk Ben benieuwd of ie op gaat lopen!
Ik heb bij de derde heel duidelijk de innesteling gevoeld. Ik heb een hele ochtend giga menstruatiekrampen en rugpijn gehad. Dat was op donderdag. Zondag daarop getest en positief. Hopelijk jij ook!!
ik heb mijn innesteling ook duidelijk gevoeld 5 of 6 dagen na ovulatie. echt pijn was het niet maar wel een vervelend zeurderig gevoel. daarna nog af en toe steekjes. het zeurderige gevoel hield 2 uur aan ongeveer