Hallo dames, Ik word ingeleid omdat het hartje van ons kindje soms naar de 267 schiet en nu lig ik ook nog in het ziekenhuis met zwangerschapsvergiftiging, 2 redenen om mij eerder in te leiden. Nu komt dus de vraag, hebben jullie er ervaring mee en wat hebben ze toen gedaan?
Helaas geen ervaring met inleiden maar wil je wel heel veel succes en sterkte wensen bij de bevalling!
Ik ben precies een maand geleden ingeleid, ik was toen 41+1 en onze dame had absoluut nog geen zin om te komen haha. Ik ben op zondagavond naar t ziekenhuis gegaan en daar hebben ze toen een ballon ingebracht. Ik vond dit zelf reuze meevallen, gewoon goed ontspannen en voelde er weinig van. S morgens om 7u is deze eruit gevallen en bleek ik 2cm ontsluiting te hebben. Om 7.45 hebben ze m'n vliezen gebroken en kreeg ik regelmatige pijnlijke harde buiken. Om 8.30u is t infuus aangesloten met weeën opwekkers en werden deze elke 20 minuten opgehoogd Ik had mazzel dat ze bij mij in t ziekenhuis een nieuw draadloos ctg apparaat aan het uitproberen waren, dus ik mocht er lekker mee douchen. Om 10.00u had ik 4cm en begon een weeenstorm. Na 1.5u onder de douche te Heben gezeten had ik om 12.00u nog steeds 4cm. Toen dus een ruggenprik gevraagd en gekregen, echter werkte deze maar 1.5u en kwamen de weeën daarna er dwars door heen, dus deze alsnog zelf moeten opvangen. Uiteindelijk heeft de bevalling 12u geduurd waarvan een half uur persen. Om 19.44 is ze geboren. Ik kijk er goed op terug, ondanks dat het veel pijn deed en de ruggenprik niet meer werkte. Ik vond de tijd verbazingwekkend snel gaan eigenlijk haha. Maar iedere inleiding is anders, het kan ook zijn dat er niet veel gebeurt of dat je binnen een paar uur bent bevallen. Ik wens je in ieder geval veel succes, het duurt niet lang meer voor je je kleintje in je armen hebt!
ik ben 3 keer ingeleid, 2 keer spontaan gebroken vliezen en wee opwekkers gekregen en 1 keer gebroken vliezen door de gyn en wee opwekkers, termijnen waren 36,3 36,5 en 37 weken ik heb ook een spontane bevalling gehad, deze was echt veel pijnlijker en moeizamer dan de andere 3, ik vond de inleidingen goed te doen, geen weeenstorm gehad tot de 6 cm, vanaf daar in een uur naar de 10 cm dat waren wel even hetige weeen maar ik was zo met mijzelf bezig dat het voor mijn gevoel 5 minuten was ipv een uur. de eerste drie deden het ook meteen goed na de bevalling, heb wel 2 nachtjes moeten blijven, maar de baby's deden het allemaal goed,
Ik was 41.4 weken van de 2e. Heb 1x gel ingebracht gekregen. Binnen 5 minuten kreeg ik krampen die snel over gingen in stevige weeën. 3uur later was mijn zoontje geboren. Succes!
Ik ben ook 2 x ingeleid....bij de 1e was het hel...meteen in een weeenstorm....bevalling was wel maar 4 uurtjes... Bij de 2e ging de inleiding veel gemoedelijker...hoe het kwam weet ik niet maar het was een fijne bevalling....langzaam opbouwende weeen die langzaam heftiger werden...persen...hallo kind haha.. Inleiding valt volgens mij niet veel over te zeggen wat er gast gebeuren van te voren...het kan alle kanten op gaan...
Ik ben ingeleid vanwege zwangerschapsvergiftinging. Do ochtend begonnen en vrijdagavond met een spoedkeizersnede is ze geboren. Ik vond het echt een hel! Zat in een weeenstorm en had geen tijd om op adem te komen. Mijn hart vond het ook allemaal niet zo grappig dus ging het alarm van mijn plakkers iedere keer af. Ruggenprik werkte niet. Mijn lichaam was er duidelijk niet klaar voor. Gelukkig zijn er ook heel veel goede verhalen. Heel veel succes en hopelijk verloopt jouw inleiding voorspoedig. Want dan kan ook! Dat je na een paar uurtjes je kindje in je armen mag sluiten
Hier ook een vreselijke ervaring. Na 14 uur is onze dochter geboren met een keizersnee. Ik denk ook dat mijn lichaam er duidelijk niet klaar voor was. Ik kreeg een ballon, deze is de volgende dag er uit gehaald en ik had genoeg ontsluiting om de vliezen te breken. Al snel kreeg ik van mezelf weeën. Maar protocol hè, weeën opwekkers er aan met als gevolg een weeënstorm die niet meer ophield tot aan de keizersnee. De eerste centimeters gingen overigens vlug maar bij 8,5 cm blijven steken. Mijn dochtertje was gedraaid (sterrenkijkertje en lichaampje scheef). Ik heb ook nog een ruggenprik gehad maar na ongeveer een uurtje werkte deze niet meer, ondanks 3 keer ophogen. Gelukkig is onze dochter helemaal gezond. Maar ik vond de bevalling een hel.. Ik hoop voor jou dat het voorspoedig gaat succes.
Ben op vrijdagochtend ingeleid had al 3 cm ontsluiting dus konden ze m'n vliezen breken. Rond een uur of 4 zat ik op 8 cm en uur daarna op 10 cm.. Vanaf 6 uur kreeg ik persdrang en heb ik 1,39 uur geperst. Baby kwam er niet door en de vacuümpomp kwam tevoorschijn ondertussen kreeg ik een verdovingsspuit daaronder voor een eventuele knip. Voordat ze begonnen met de vacuümpomp hebben ze de ok al gewaarschuwd dat het eventueel een keizersnede zou kunnen worden. Ze hebben 2x geprobeerd met een vacuümpomp om onze zoon geboren tw laten worden maar is mislukt. Pomp is 2x van zijn koppie geschoten. Met spoed werd ik rond 8 uur naar de ok gebracht voor een keizersnede. En om 11 over 8 s avonds is onze zoon geboren.
Ben 2x ingeleid ivm zwangerschapsdiabetes. Bij dochter (38 precies) om kwart voor 8 melden in t ziekenhuis. Daar bleek ik 3cm ontsluiting te hebben. Na de ctg om 9 uur vliezen geprikt. Om 10 uur aan t infuus die steeds op gehoogd werd en binnen notime vol uit stond maar omdat het infuus dubbel zat kreeg ik niet voldoende weeën. Om half 12 zat ik nog op 3 cm. Toen het infuus om 13.00 goed werd gedaan werd het heel heftig. Ik mocht onder de douche de weeën opvangen. Om 14.30 weer checken had ik 6 cm. Klinisch verloskundige en de verpleegkundige zijn toen weer weg gegaan en ik weer onder de douche waar bij de eerst volgende wee ik mijn buik zag samen trekken en mijn dochter voelde glijden. Wee daarop stond het hoofdje. Vriend heeft toen op de bel gedrukt en mij op bed geholpen. Toen er geen reactie kwam heeft hij de eerste de beste verpleegkundige van de gang gehaald en voor dat ze de handschoenen aan kon doen had ze onze dochter in de handen... tussen de laatste check en dat ze geboren is zat ongeveer 35 minuten Bij mijn jongste zoon lag ik al 10 dagen in het ziekenhuis vanwege vele hypo's. Op 36+3 is er s avonds een ballon gezet die ik binnen 2 uur kwijt was. Die nacht verder geen krampen of harde buiken. Om 10 uur kwam de gyn controle en kijken of er genoeg ontsluit was. Dat was er en heeft ze gelijk mijn vliezen gebroken. Dit deed verder niets. Om kwart over 11 infuus en die is maar 1 tikje aan geweest. Om half 1 5 cm zoon was nog niet ingedaald. Voelde hem goed bewegen en vroeg steeds wie er aan het draadje van zijn ctg zat. Om kwart over 2 werd het zo heftig dat ik pijn stilling wilde. Klinisch vk checken nog steeds 5 cm. Zij stelde voor te douchen. Als t hoofdje in mijn bekken zou zakken was t zo gebeurd volgens haar. Om kwart voor 3 nogmaals getoucheerd deze keer in de douche. Nog steeds 5 cm. Ze lopen de kamer uit en ik krijg persweeën vriend op de assistentieknop gedrukt en binnen een minuut stond kamer vol. De klinisch verloskundige is achter me komen staan en heeft na 1 perswee onze zoon aangepakt. Ik ben staand onder de douche bevallen. Tussen de laatste keer toucheren in mijn zoon in de armen hebben zat iets meer als 10 minuten. Beide keren is her inleiden mij letterlijk en figuurlijk goed bevallen