Jaar super goed! Blij dat ik in de veilige zone zit! Hihi nu echt genieten en spulletjes kopen! Me buikje zie je al aardig! Voel je je goed?
Ja echt wel Als ik die positieve testen niet zou hebben zou ik nu niet meer weten dat ik zwanger ben! Geen krampen, geen pijn aan borsten, niet moe... Voel me eigenlijk kiplekker. Maakt me wel soms bang omdat ik niets voel maar 10 juli laat ik nog eens bloed testen om te zien of het genoeg stijgt Heb de testen van Kruidvat gehaald (2v5) en die streep was eergisteren direct even vet als controlestreep. Dat heeft me toch beetje gerust gesteld . Wat leuk dat je je buikje al ziet. Zal bij mij ook vlug zijn vermoed ik. Voel het al als ik onderaan mijn buik duw. En mijn vriend ook.
he ladies, super leuk hoor voor jullie. We zijn nu de eerste ronde in heb wel wat krampjes maar verwacht nog niks. Heeft ook geen haast hihih.. Geniet er van hoor meiden het gaat allemaal zoooo snel/ liefs xx
Hoi allemaal! Gefeliciteerd wat zijn jullie allemaal snel zwanger zeg! Ik heb me mirena 10 juni laten verwijderen en werd pas 2 juli ongi weet dus geen cyclus want tijdens de mirena werd ik niet ongesteld. Als ik van 28 dagen gemiddeld uit gaat zou deze week me vruchtbare week zijn maar ik voel niks haha qua ei dan.... wel heb ik een drukkend gevoel in me onderbuik en lichte buikpijn... Dus afwachten ben benieuwd.
Hoi meiden, ten eerste gefeliciteerd allemaal met jullie zwangerschap! Ook ik hebpas mijn spiraaltje eruit laten halen omdat wij graag voor een tweede kindje willen gaan! 13 juli is mijn spiraal verwijderd. 4 dagen daarna wat bloed verloren. Waarschijnlijk door verwijderen spiraal. Afgelopen zondag 2 augustus een beetje bloed verloren, dacht lijkt erop dat mijn menstruatie eraan zit te komen. En vandaag 3 augustus in de middag helder rood bloed en stuk meer als die dag ervoor. Dus ga er nu maar van uit dat dit mijn menstruatie is. Wat denken jullie? Heb spiraal 1 jaar gehad en werd niet ongesteld tijdens mirena. Voor mirena altijd mooie cyclus van 28 dagen, wel altijd kort en weinig ong maar 2 a 3 dagen. Nu hopen dat ook ik snel zwanger mag zijn van een tweede wondertje . Ik heb alleen wel een schildklier ziekte de ziekte van graves. Wat op dit moment goed onder controle is. Mijn waardes zijn perfect en mag dan ook zwanger worden van mijn arts. Ook daarom hoop ik dat het snel lukt omdat het ivm mijn schildklier nu de juiste periode is! Lijkt mij leuk om elkaar te volgen op deze manier! Liefs krissy
Hier vorig jaar einde Mei Mirena laten verwijderen en had positieve test op 31 Juli! Heb wel gewerkt met een persona monitor die je vruchtbare periode aangeeft!