Ach lieve Lizzy toch, dat gevoel herken ik maar al te goed. Wat doet dit dan pijn.. Kruip lekker onder die dekem en doe waar jij je goed bij voelt. Een hele dikke knuffel! Ucks, hoe gaat het? En de andere dames die vandaag niet actief waren? Een knuffel voor iedereen die het nodig heeft.
Wat een mooie echo foto Butterfly! Ach nee Lizzy .. Kruip inderdaad maar even onder de dekens en doe waar je jezelf goed bij voelt! Ik snap heel goed dat je even gek wordt van alle zwangeren en alles er omheen. Een dikke knuffel! Fijn "klus"weekend dames
Wat een goed nieuws ButterflyNova, mooie echofoto van jullie kleintje! Wat ontzettend naar Lizzy, had zo gehoopt op positief nieuws voor je .
Och meisje toch.... Wat een klap 😔 nog iemand... Waarom? Waarom bestaan miskramen? Pfff... Sterkte meis en kruip maar vroeg onder de wol. Kan je man er voor je zijn? 😘
Oh nee Lizzy Had er net neergezet dat ik net zo zenuwachtig als jou was voor je test... Een hele dikke knuffel (((()))))
Lizzy.. bah, stom, klote.. waarom? Veel sterkte meid.. knuffel Butterfly wat een mooie echo!! Meiden, veel plezier met klussen het weekend! Ik vandaag mijn eisprong gehad denk ik.. Had dinsdag een knaller van een ovulatietest (was de laatste die ik had liggen en wil geen nieuwe kopen). Gisteravond dus steken en buikpijn, vandaag veel rekbaar slijm.. We maken het voor de zekerheid het weekend ook nog even gezellig en daarna weer op het beruchte wachtbankje..
Lizzy: ik blijf voor je duimen!!! Ucks: ik ben blij dat je gelijk naar de gyn bent doorverwezen zeg! Misschien schept het wat rust! En laat je emoties gewoon toe. B: wat een geweldige echo!!' Ziet er super uit zeg!!
Goedemorgen dames, Ik ben met mijn gedachten bij de dames die het moeilijk hebben, vind het zo oneerlijk! Vind het zelf ook nog heel moeilijk, hoop zo dat onze beeb straks mooi gegroeid is.
Het is inderdaad heel erg oneerlijk allemaal.. Hoe gaat het met jullie allemaal? Ik snap het heel goed Butterfly.. Een goede echo is natuurlijk super, maar vaak na een paar dagen neemt de onzekerheid alweer toe. Probeer toch te genieten van het moment. Voor nu zit het goed en je hebt er zelf geen invloed op. Hopelijk heb je straks een prachtige termijnecho. Magnolia.. Je hebt vandaag ook een echo toch? Veel succes ! Ik duim nog steeds voor je!
Hmmm B ....zo zat ik ook te denken... Alleen dat beebje bij mij zit er er nog niet 😊 Ik heb iets gedaan vanmorgen. En dat kan je twee kanten uitleggen. Ik heb vorige week dinsdag een ziekenhuis bezoek gehad en daar een iniminie streepje op test gehad (zal eens kijken of ik m nog heb), maar nu dacht ik vanmorgen: ach, ik wil wel eens zien of ie helemaal wit is (lijkt me mooie start voor nieuwe ronde), maar eerst was ie wit, maar kwam er toch een streepje te staan. Niet vet, maar toch.... Ik dacht gelijk: daar gaaaaaan we weer! Want in t ziekenhuis was er wel een follikel te vinden die op springen stond de dagen erna. Ik dénk die afgelopen vrijdag gevoeld te hebben, maar ja, ik twijfel nu aan alles zo na de mk... T is dat ik een afspraak moet maken eind maart/begin april in t zhuis, omdat hij door slijm (of hoe heet zoiets) de bm niet goed kon zien. Beetje troebel beeld zeg maar. Eind janairo hadden we een mega schone echo (desondanks kwam er begin febr toch nog 1 stolsel uit).... Maar nu komt het: het is ruim 2 maanden geleden (17 jan mijn eerste cytotec en 4 febr laatste stolsel) vanaf het begin, hoe lang mag zoiets duren dat er hcg in je bloed zit een beetje? Ik ben ook nog gaan googlen...en dat had ik nooit moeten doen. De gyn zei toen ook wel: als er wat zit begin april wordt het sowieso een operatie...áls...áls er nog wat zit... M'n gevoel zegt van niet! Maar op internet staat dat stukje dat de follikel/ei niet eerder gaan springen voordat er geen hcg meer in het bloed komt! Hoe zit dat nou? Ik maak mij niet zo gauw gek....maar toch... Ik heb geen zin meer in "gedoe".... 😔
Ohhh ja, moest nog wat kwijt. Ik heb wenken waterige afscheiding.... Iemand herkenbaar? Wat zegt dat?
Mm lastig Lindaatje... Die waterige afscheiding had ik een paar dagen voor mijn eisprong, maar ik denk dat het bij iedereen ook weer anders is. Je zou dus eigenlijk over een week kunnen testen als ik het goed begrijp...? Ik neem aan dat het HCG van de MK nu wel weg moet zijn.. Misschien toch een nieuwe zwangerschap of anders een indroog streepje. Heb je een foto van de test...? Welke test heb je gebruikt?
Dit is m...die van voor het ziekenhuis bezoek kan ik niet meer vinden. Deze test is ook niet fel genoeg voor een clear blue test
Volgens mij zou je hcg al lang eruit moeten zijn pinda, als dit nog van de miskraam is dan is het niet goed. Of kan t ook al van een nieuwe zwangerschap zijn?