Bij mij duurt het nog iets langer voor mijn verlof start.. Ik heb me voorgenomen om mn huis netjes te maken, mn boeken en tijdschriften, administratie uitzoeken. Maar ook heerlijk theeleuten met een vriendin die ietsje eerder met verlof gaat. Proberen wat uit te slapen. (het slapen lukt nu niet zo goed, ook omdat ik steeds op de wekker lig te kijken->nog maar 3 uur voordat mn wekker gaat...) Tsja, verder weet ik het ook niet zo goed. Ben benieuwd naar de meiden die al verlof hebben
Tot nu toe (2 weken) heb ik lekker rustig aan gedaan. Elke dag de standaard huishoud klusjes en verder veel rust. Aantal thee afspraakjes met vriendinnen gehad en sinds vandaag ben ik alle kleertjes aan het wassen. Dressoir uitgezocht en de keukenkastjes nagelopen . Mijn partner heeft een to do lijstje gemaakt waar ik de hele week over mag doen haha (besteklades uitzoeken).
Dat is een goede vraag! Voor mij dag 1 vandaag. Bij de eerste kreeg ik al snel last van mn bloeddruk, dus deed ik niet veel meer. Kan me er eigenlijk ook weinig van herinneren. Moest vandaag echt wennen! Wel wat dingen in huis gedaan, maar minimaal. Beetje ronddolen op zwangerschapspagina. Dacht toen, ik ga lekker shopjes doen en naar de kapper. Blijkt dus het halve dorp gesloten op maandag. Dus maar weer naar huis... Moet nog een borduurwerk afmaken, maar daar had ik dan weer net geen zin in... En dan denk ik: Ik ben pas over 5 weken uitgerekend! Met een beetje pech loop ik overtijd en zit ik tot 7 weken naar de muren te staren! Hoop dat ik toch een beetje invulling van de dagen kan vinden...
Tijdens de eerste week heb in vanalles gedaan, kleertjes gewassen en andere huishoudelijke taken. Helaas deed ik teveel en heb vorige week besloten toch meer rust te nemen. Heb 6 wkn verlof. Ik wil nog veel doen, maar mijn bloeddruk en moeheid houdt mij tegen. Ik had me voorgenomen stap voor stap het huis grondig te poetsen.
Alle seizoenen van je favoriete serie kijken, wat huishoudelijke dingetjes doen, afspreken met vriendinnen?
Lekker genieten! Het weer zal toch nog wel een keertje opknappen?? Lekker naar buiten en energie halen! Ik heb op het eind niet meer al te veel gedaan. (was 30 kg aangekomen en voelde me net een tientonner). Als ik toen had geweten dat ik het met m'n uk zo druk had gekregen de eerste tijd, had ik iets meer genoten van m'n vrije tijd..
Vandaag eerste dag,hebip 4 weken maar als t net als dochter is maar 2 Ga poetsen,met dit weer moet je wat hè iedere dag wat (en als t niet afkomt dan komt t straks wel als ik weer op de been ben van bevalling) Lekker veel afspreken met vriendinnen,nog ff stad in voor verjaardagskado.s die rond uitgerekende datum zijn, tutten met dochterlief, slapen,rusten,lezen.internetten... Voor baby is alles klaar,bij dochter had ik dus nog geen heel pak pampers en doekjes in huis...nog geen voedingsbh's... Dus 1tip stel zulke dingen maar biet te lang uit want voor je t weet is t zover Kraambezoekboek had ik ook nog niet en was toen nergens te krijgen dus via internet ook 3 dagen later pas.... Dat alles heb ik nu dus voor verlof al gehaald Geniet nog even van de rust en tijd voor alles!
Niet veel bijzonders eigenlijk. Elke dag wat huishoudelijke klusjes. Uitslapen gaat niet aangezien zoon van 3 om uiterlijk 7 uur wakker is. Mijn energie is snel op dus ik hang,lig veel op de bank te knuffelen met zoon als hij thuis is. Even gezellig een rondje wandelen is er niet meer bij. Ik ben al blij als de boodschappen weer in huis zijn .
Ik doe veel rusten Maar ook het huis helemaal schoonmaken zodat het weer een tijdje er tegen aan (dingen die niet elke week hoeven maar op zijn tijd) Nog even gezellige dingen doen met mijn vriend familie en vrienden Verder nog lekker genieten
Luieren.. Heerlijk.. Zit nu ook nog in mijn pyjama bijvoorbeeld! Straks een douchen.. Een huishoudelijk taakje, boekje lezen, spelletje doen op de iPad, lunchen, forummen etc.. Kom de dagen prima door!
Inderdaad ga luieren. Probeer te genieten van het niets hoeven en alles kunnen. Bij M heb ik precies dat gedaan naast geZellige dingen met vrienden. Veel lezen Ed. Bij de tweede en derde was dat niet meer mogelijk en ik heb dat wel gemist! Nu zal het helemaal heftig zijn met ballet en zwemmen enschool en speelzaal. Geen rust dus.
Goed topic, ik lees ff mee Voor mij duurt het nog even, maar ik merk dat ik er af en toe best wel tegenop zie, heel raar misschien. Maar ik heb vanaf mijn 23e (ben nu 31) altijd fulltime gewerkt, met hoogstens 2 weken vakantie in de zomer, dus ik ben nog nooit zo lang vrij geweest. En mijn familie en vriendinnen wonen allemaal ver weg (zeker 1,5 uur rijden) en zelf heb ik geen rijbewijs, dus veel aanloop zal ik niet hebben. Hoop dat ik me een beetje kan vermaken...
Herkenbaar! Hier precies hetzelfde. Een weekje moet het wel uit te houden zijn, maar daarna.. Pfff.. Denk dat ik maar Heel. Veel. Films. moet downloaden. En boeken moet gaan lezen. Enzo. *Zucht* Waar ik ook een beetje tegenop zie, is als ons kindje er eenmaal is. Heel raar misschien, maar wij hebben geen buiten (geen balkon of tuin, we wonen in de binnenstad) en ik aangezien ik vrij ondernemend van aard ben, denk ik dat ik op een gegeven moment tegen de muren opvlieg.. Die eerste hersteldagen kom ik wel door, maar daarna?! Maar goed, we zullen zien!
Hier de zorg voor een peuter en een dreumes. Dus elke dag 7.00 op Ik ben gastouder dus mijn kinderen zijn altijd thuis, alleen op vrijdag gaan ze naar het kdv. Op die dag ga ik een beetje poetsen en zo Nu is ml helaas werkloos dus ik heb wel het 'geluk' dat ik in mijn verlof 's middags even naar bed kan!
Ik moet nog 6 weken maar ohh ik kijk er aan de ene kant zoo naar uit maar ook weer zo tegenop! Sowieso wil heel me huishouden doen alle kasten uitpluizen/opruimen/schoonmaken/sorteren.. Dus echt alles waar je nooit echt de tijd voor heb.. De babykamer nog een keer goed schoonmaken, alle kleertjes wassen en strijken en dat soort dingetjes.. Ik wil veel gaan wandelen als het goed weer is met een lekker muziekje op Maar wat als dat allemaal gedaan is? Denk dat ik me dan wel wat ga vervelen.. Mjaa dat zien we dan wel
Ik ben blij dat ik de wat grotere klussen al eerder heb gedaan zoals kasten uitzoeken en zolder opruimen, want gezien hoe ik me nu voel had ik dat niet kunnen opbrengen. Ben veel sneller moe en heb weinig energie (helaas) en probeer elke dag het gewone huishouden bij te houden. Ben ook steeds weer blij als ik de weekboodschappen met men man heb gehaald en alles verder klaar is thuis. Ik kom mijn tijd door met dvd box kijken en af en toe even uitrusten, met de hond wandelen, thee drinken bij vriendinnen en de dagelijkse dingetjes zoals opruimen, wassen en koken. Ik kan er wel van genieten, omdat ik voor die tijd mijn to-do lijstje heb afgewerkt mij gaf dat rust. Jammer dat het nu weer koud is anders zat ik lekker met een leesboek in de tuin.
ik ben al in verlof van toen ik 16 weken was ( wettelijke verplichting ) In het begin mijn dagen gevuld met babyshoppen, daarna elke dag iets in het huishouden tot alles op punt staat nu de laatste hand gelegd aan de geboortekaartjes en bedankjes. voor de rest huis netjes houden enne, wachten op dat kleine hummeltje maar vooral :veel luieren