Buikfoto's April 2013

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door corina1989, 27 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Zo, ik heb vanochtend weer een foto gemaakt en het is zelfs gelukt om nu weer een vergelijking te maken (al wil ik nu wel weer liggen want zitten gaat nu ff niet zo lekker).

    En ook eentje van voren gemaakt... wat een MEGA BOL!!!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. rara

    rara Actief lid

    26 jul 2012
    297
    0
    0
    werk, account manager
    Noord nederland
    Hallo allemaal,

    Jullie zijn lekker actief geweest met de berichten, mooie foto's en herkenbare verhalen. Toch leuk om zo te horen van anderen hoe die alles beleven.

    Wij zijn weer terug van center parcs. Wat was ik blij dat we weer lekker thuis waren ! Home sweet home.

    Hier staat het bed al klaar, ik vond het beetje overdreven maar kon mijn man niet bedwingen ! In deze regio is het bijna vanzelfsprekend dat er een bed in de woonkamer staat, ik heb begrepen dat het bij andere mensen niet vaak gebeurd.

    Gister nog weer foto's gemaakt, begint nu mooi buikje te worden... Hoop dat we niet heel lang hoeven te wachten tot de kleine zich aan gaat melden ;)
    Mijn buikomtrek zit nu rond de 103 cm dus weer iets gegroeid deze week.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  3. miekje28

    miekje28 Bekend lid

    3 nov 2009
    873
    0
    0
    verpleegkundige
    zeeland
  4. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Tori volgensmij groei je me voorbij! flinke bol al hoor..mooi!

    rara ook een mooie buik..we zitten zoiets gelijk geloof ik mijn omtrek vandaag gemeten en die is 104 cm ter hoogte van de navel.
    ik ben nu 9 kg bijgekomen, maar op het moment kan ik blijven eten. probeer wel een beetje op te letten dat ik niet blijf snaaien want ik heb vooral trek in lekkere ongezonde dingen hihi.

    miekje wat heb jij een bescheiden schattig rond bolletje en dat voor een 2de kindje.

    ik moet nog een foto maken maar vergeet het steeds.

    benieuwd wie als eerste van dit topic gaat bevallen.
     
  5. rara

    rara Actief lid

    26 jul 2012
    297
    0
    0
    werk, account manager
    Noord nederland
    Hip: Hier juist geen eet lust.. kan makkelijk met twee x daags eten toe, twee broodjes en warm eten verder weinig trek... Zit ook echt de hele dag 'vol'
    Ik ben iets meer gegroeid, denk zo'm 10 á 11 kilo.

    Ik ben ook benieuwd wie er als eerst zich gaat melden met een mooie baby. Hier rommelt het wel al, maar dat zegt niks.. Ook slijmprop verloren, maar dat zegt ook weinig dus afwachten... Kindje ligt wel al helemaal ingedaald en vast, dus dat is positief er is niks wat ons tegen gaat houden ;) (loop ik straks door tot 42 weken...)
     
  6. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Oww spannend zeg dat het al rommelt rara al wil dat idd niks zeggen, maar zo lijkt het voor je gevoel wel dichterbij te komen al of niet?

    hier nog helemaal niks, geen voorweeen of harde buiken slijmprop ook nog niet verloren voel me eigelijk nog hetzelfde als met 25 weken ofzo. alleen kan ik nog amper iets door mijn bekken instabiliteit.
    kleine ligt sinds 31 weken al helemaal ingedaald, maar dat zegt niks over wanneer je gaat bevallen helaas.

    ik ben het nog niet moe, mijn buik zit ook niet in de weg kan gewoon mijn schoenen aandoen enzo, alleen die bekkenpijn mag me gestolen worden.
    maar ik hoop niet dat ik tot 42 weken loop dat lijkt me niks.
     
  7. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Tori: mooi buikje hor!!!! Lijkt wel of ie al beetje zakt!
    Mooi ook zo van de voorkant!!!! Lekker bol , bollie ;) hihi
    Lekker genieten van je verlof nu!!!!! :D

    Rara: hier ist niet vanzelf sprekend van het bed. WEL als je woning/slaapkamer niet aan bepaalde eisen voldoet. Maar ik vind 37wk niet vroeg hoor voor je bed. Stel kleine komt wel iets eerder?! Dan ist maar gebeurd! Je kraampakket leg je ook vanaf 37wk in je bed!
    Wat een prachtige buik!!!!!!!!!!!!! Mooi rond! En mooi streepie :D
    Lijkt me spannend idee dat je kindje al helemaal “klaar” ligt en je ook al rommelt en je slijmprop bent verloren!

    Miekje: wat een lief klein buikje heb je nog meid! Mooi hor! Mooi rond.

    Hip: ben ook benieuwd wie als eerst zal bevallen. Hier ist nog rustig!! Ben ook benieuwd naar je balletje :D hihi gauw foto spammen!
    Ik kom eind vd week weer mn buik showen! En zal hem ook eens rondom meten! Toch apart dat het wel groeit (en das wel te zien ook) maar dat de omtrek vaak in cm meevalt.
    Bij mij varieerd de eetlust, de ene dag heb ik trek in alles wat los en vast zit, de andere dag eet ik nauwlijks. De hele week was ik geen gram aangekomen en volgens de weegschaal van vrijdag tot vanmorgen 1 kilo! (man is weer thuis dus wordt er weer flink (uitgebreid) gegeten haha)
     
  8. rozerood

    rozerood Bekend lid

    6 jul 2012
    797
    0
    16
    hi meiden. mooie buiken zeg! Heb het gevoel dat die van mij maar bescheiden is. Heb ook niet het gevoel dat ie nog veel groeit.
    Tori echt een mooie bol!
    Rara: Spannend dat de baby al startklaar is en je al de slijmprop bent verloren.

    Bij mij is het indalen ook al begonnen. Heb veel voorweeen/ menstruatiekrampen...al bijna 1,5 week regelmatig en soms wat minder...ben dus ook een beetje onrustig of het kind niet misschien toch eerder komt. Maar ja dat weet je dus nooit :)
     
  9. rozerood

    rozerood Bekend lid

    6 jul 2012
    797
    0
    16
    hier mijn buik met 36+3 weken.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  10. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    St ik heb juist het idee dat mijn buik amper groeit en dan meet ik en is er toch weer een cm ofzo bij. maar wat je wel es leest bij sommige dat het zo hard gaat dat heb ik niet.
    gelukkig is het bij jouw nog rustig het zou wat te vroeg zijn als het nu begint.

    Rozerood mooie buik hoor. En idd niet zo groot. meet je je buik wel es op?

    Hier trouwens ook geen bed in de woonkamer. is dat voor de kraamweek of wil je daar ook in bevallen rara?

    nu ik in het zkh moet bevallen zetten we het bed niet op klossen, maar in de kraamweek leggen we een extra matras erop dan is het ook hoog genoeg voor de kraam.

    ik lig weer ff een halfuurtje aan de ctg, genieten van het kloppend hartje!
     
  11. rozerood

    rozerood Bekend lid

    6 jul 2012
    797
    0
    16
    heb net even gemeten op hoogte van mijn navel (waar meten jullie?). Heb nu 104 cm. Ik heb ook nog steeds maar 7 KG toegenomen...wat ook niet veel is...dus misschien daarom een bescheiden buikje?

    Hip: Is de kleine wakker bij je CTG? Bij mij moesten ze hem de vorige keer met een fietstoeter wekken haha
     
  12. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    hip, waarom moet je aan de ctg?!?!

    rozerood: prachtige buik heb je zeg!!!!! WAUW!!! en 7kg is idd niet veel! netjes hor!

    ik zit nu op 9 ofzo maar...merk ook dat ik vocht begin vast te houden. mn leggingen zitten strakker (vooral savonds) mn sokken blijven in mn enkel staan en die MOET ik uit savonds,...kan ze niet verdragen! en als ik sta zie ik ophoping boven mn knie! (noem t zelf dubbel bovenbeen!)
     
  13. rara

    rara Actief lid

    26 jul 2012
    297
    0
    0
    werk, account manager
    Noord nederland
    rozenrood: grappig dat er meer zijn met dezelfde omtrek ! Dat is wel egr toevallig. 7 kilo is idd erg netjes !
    Ik hoop mijn kilo's straks weer snel kwijt te zijn... Ik pas nog steeds mijn 'oude' broeken al kunnen ze niet dicht bij de buik. Mijn billen passen er nog in ha ha

    ST: Hier nog geen vocht, helemaal niks.. Blijf stug door wandelen iedere dag al vind ik het nu wel erg koud! Het word nu wel steeds minder prettig maar doet geen 'pijn'

    Het bed: Hier voldoet alles aan de eisen, we wonen in een woonboerderij met open trap gat en de slaapkamer is ook ruim genoeg. Toch wordt er hier vaak beneden een bed geplaatst voor de bevalling en de kraamtijd dag of twee (net hoe het gaat) Mijn schoonzussen etc zijn ook allemaal in zo'n bed bevallen.. Waarom... zou het niet weten ha ha Voordeel, mocht in s'nachts op de loop zijn heeft mijn man er nog geen last van, ga ik beneden liggen.

    Wel even iets anders... Wanneer ik naar de toilet ga en heb en grote boodschap krijg ik ontzettende vervelende krampen in mijn rug die na het bezoek nog even aanhouden. Net of zit er iets in de knel, heb al meerdere houdingen geprobeert maar word nu echt vervelend ! iemand die dit herkend ??
     
  14. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Rozerood ik meet ook altijd bij de navel en heb nu ook 104cm wel iets merr aangekomen zit nu op 9 kg. maar ook dat vind ik nog netjes.

    rara dus je gaat ook in de woonkamer bevallen? dat lijkt me gek..wel lekker veel bewegingsruimte voor de vk.

    st mijn meisje ligt achter in groei. ze zit op P5 dat is dat 95% groter is en 5% kleiner bij de geboorte.
    Ze word nu goed in de gaten gehouden of alles nog goed gaat in de buik. dus 2x per week ctg 1x flowecho (doorstroming van de navelstreng) en controle bij de gyn. 1x in de 2 weken groeiecho die heb ik vrijdag weer. ook moet ik in het zkh bevallen omdat kindjes met een te laag geboortegewicht het moeilijk kunnen krijgen met de bevalling en erna moet de temp. en het glucosegehalte in de gaten gehouden worden.
    maar gelukkig zijn tot nu toe de ctg's en flowecho's goed en lijkt het erop dat ze ze gewoon te klein is en het dus niet door een slechtwerkende placenta komt. dus ze hoeft als het zo blijft niet eerder gehaald te worden.

    rara dat gevoel wat je hebt in je rug herken ik niet. mss es aan de vk vragen.
     
  15. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Oww en weet niet meer wie het vroeg, maar het maakt hier niet uit of ze laapt of wakker is tijdens de ctg, meestal wisselt dat een beetje af je ziet dan echt verschil in de hartslag. als ze slaapt is die rond de 125 en wakker wisselend tussen 135 en 160. als ze wakker is beweegt ze wel veel waardoor er periodes zijn dat het ontvangst ff wegvalt omdat ze wat verschoven is. vandaag daardoor een uur aan de ctg gelegen omdat ze zo druk was.
     
  16. rozerood

    rozerood Bekend lid

    6 jul 2012
    797
    0
    16
    bij mij moest de baby wakker zijn bij de CTG of iig moesten er aktive momenten in zitten. Ik merkte ook dat als ik met hem praatte zijn hartslag sneller werd haha of toen ik opgewonden was omdat ze die toeter gingen halen. Toen ik meer ontspante, ontspante hij ook haha
     
  17. valien

    valien Actief lid

    19 okt 2012
    107
    0
    0
    Wat een mooie buiken komen er weer voorbij! :) En veel van jullie 'mogen' al, spannend! :$ Rozerood wat ontzettend leuk die schildering!
    Hier niet veel spannends, ben extreem moe! Kan nauwelijks meer met het hondje lopen, lees:waggel waggel, & buikpijn. Komt niet echt tot iets. (ja beetje achter de naaimachine hangen) Waar ik eerder uren lekker rond kon snuffelen in de stad, moet ik nu alle moed bij elkaar rapen om te gaan! :p Ga vandaag wel wat stofjes halen,..
    Heb eend dekentje voor in de kinderwagen gemaakt, en een uilen familie :p Nu bezig met een knuffelkonijn. Vind het lastig om leuke werkbeschrijvingen te vinden in het nld.
    Hebben jullie trouwens een vermoeden wanneer jullie kleine wondertje zich ongeveer aan zal dienen??
     

    Bijgevoegde bestanden:

  18. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Rara: wij wandelen ook (bijna) elke dag wel even. En denk wel dat het scheelt hor. Vraag me zowiezo af wat ik er tegen kan doen.
    Helaas geen ervaring met grote boodschap (ga nie zo vaak) en “kramp”

    Hip: ooooh vandaar!!!! Goed dat ze je dus goed in de gaten houden!! En dat alles goed is, en de kleine meid gewoon aan de kleine kant is.

    Valien: klinkt heel bekend! Ik ben wel wakker maar zou het liefs hele dag in bed/op de bank liggen.
    Wat een leuke bekleding in je wagen!!!! Goed gedaan!!!
    Wanneer de kleine komt,..geeeen idee maar,…ik denk niet dat ik het ga redden tot 40wk. Ik (en mn collega) gok weekend na de 10e (mn nichtje is dan jarig, en dat word dat weekend gevierd, en ik denk dat als we dan thuiskomen…bij mij de boel gaat rommelen haha waarom,…geen idee…voorgevoel!)

    Gewicht: ik dacht gister dat ik dikke kilo was aangekomen sinds vrijdag,…nou denk dat mn weegschaal gewoon kuren heeft,..vanmorgen netjes 74.4. zelfde als 2wk terug dus! Heb mn omtrek nog niet gemeten,..ga ik donderdag doen! Op mn navel! :D
     
  19. rara

    rara Actief lid

    26 jul 2012
    297
    0
    0
    werk, account manager
    Noord nederland
    valien, wat mooi zeg! Hier de familie wieg ook in de kamer staan. Zal er binnen kort ook even een foto van maken, zo leuk. Erg benieuwd hoe het er gevuld uitziet ha ha

    ST: Ik ga ook niet vaak, maar wil nu ook echt niet ! Wat een kl#te zooi !
    Slapen.. kon ik maar slapen, doe geen oog dicht ! Ben nu al gesloopt, zal zo eens kijken of er iets te krijgen is om te kunnen slapen..
     
  20. rara

    rara Actief lid

    26 jul 2012
    297
    0
    0
    werk, account manager
    Noord nederland
    Oja, wanneer het gaat komen.. geen idee, heb altijd geroepen dat ik de 40 wken ook niet vol loop maar zou het nu echt niet weten... Ben het wel ENORM zat en mijn man kan mij wel achter het behang plakken denk ik ! Als ik niet rustig en met mijn verstand blijf denken kan ik zo in janken uitbarsten ha ha
     

Deel Deze Pagina