Hier heel naar nieuws gehad. Het gaat erg slecht met onze directeur. De chemo slaat niet aan, hij heeft veel pijn, heeft nu ook tumoren in zn rug waardoor ze bang zijn voor een dwarslaesie dit gaat echt niet goed...
Wat een mooie foto's heb ik voorbij zien komen! Ik ga binnenkort ook zelf aan de slag met leuke dingetjes, de kids en een fotocamera had al bedacht hoe ik het ongeveer wil, ben benieuwd of het lukt! Smyltje, dat is zeker slecht nieuws!
Smyltje:dat is zeker rot nieuws,sterkte. Hopen dat je meisje een beetje aankomt,maar ze ziet er evengoed goed uit hoor mooi meisje,en niet iedereen heeft spekkies.
Smyltje dat is geen leuk nieuws zeg. Hopelijk gaat je mooie dochter aankomen van de rijstebloem Paradijs ja volgens mij kunnen we zelf ook zulke foto's maken toch. Kijk maar naar norwegian Hier is manlief op Ismail aan het passen hahaha.. Ben benieuwd. Hij wou wel dat Ismail ging slapen want dan kon hij ook nog ff tukken Vanmiddag eventjes was opvouwen en afwassen en ik wil naar de dekamarkt waar norwegian het over had. Voor 2.50 kan je dan een foto uitkiezen die ze maken. Tja dat laat ik dan niet liggen hahahaha... Dan moet ik ook nog het bbq-rooster van mijn moeder even schoonmaken en dan gaat manlief met een vriend de bbq weer terug brengen naar moeders.
hoi!! @smyltje wat een rot nieuws! hier laptop nog stuk! moet een nieuwe hardeschijf in dat gaat vandaag gebeuren dus als het goed is heb ik laptop morgen weer terug! vanmiddag naar mijn ouders, moeder is jarig!!
he bah smyltje, wat een rot nieuws. kanker is echt n vreselijke ziekte. @miek thanks|!!!!! je bent echt n top vriendin!! t is nu ook ff afwachten wat advocaat gaat zeggen woensdag. helaas is die man vanuit hoorn naar amstelveen verhuisd dus dan woensdag terug weg lekker in de file. ga t heeeel mischien combineren met bezoek aan oude werk. ligt eraan wie of wat er aan t werk is. @hier vanmorgen met yoga partner les. erg leuk en fijn zo samen met kleintje bezig zijn. mannen hebben massage technieken geleerd ook altijd goed\! moesten alleen op n gegeven moment tegen over elkaar zitte. nou dat was niet leuk! meneer had koffie gedronken jaggg!!! bah!!! ik gelijk misselijk. yoga docente ook ff gezegd maannen denk eraan vrouwen die zwanger zijn, moeten bevallen of net bevallen zijn hebben een heeel goed reuk vermogen. dus wil je koffie prima maar neem dan erna kauwgom of iets. verder ziet farid alles heel positief voor woensdag. ik probeer er nu niet veel aan te denken. maar de rechter kijkt niet naar zn gezondheid, zn aanvraag om in nl te blijven is juist vanwege zn gezondheid. ind heeft laten onderzoeken door een bureau dat er wel dialyse is in marokko. ja t is er wle alleeen dus prive z'huis. voor de normale mens niet te betalen. en je komt er niet zomaar op de lijst. maar ja ik hoop op goede afloop, maar hou toch ook rekening met slechte.
Smyltje ze geven nooit de mooiste foto mee. Dat noemen ze: verkooptechniek. Lautje ik hoop echt dat ze ook de financiële en gezondheids aspect bekijken. En natuurlijk het feit dat hij dan papa is. Hier vandaag al 5 poepluiers gehad. Gisteren en eergisteren ook al dunne poep terwijl ze geen infacol meer had gekregen. Ze kwijlt veel als ze rechtop zit. Zou ze toch al tandjes krijgen?
Smyltje mag je zelf niet een foto uitzoeken dan? Lautje wat belachelijk als ze Farid daarom dan terug zouden sturen. Maar ze zeggen het dan zo: Er is dialyse in Marokko en tja hoe hij dan aan geld komt is zijn probleem... Hoop het echt niet voor jullie hoor! Kan zijn nefroloog hier in het ziekenhuis niet een begeleidende brief erbij doen? Of maatschappelijk werk? Zo net met Ismail op de foto geweest. Het was wel grappig want hij ging gewoon lachen Ben erg benieuwd naar de foto's
Net bij de hcp geweest. Heb een scheurtje opgelopen in m'n achillespees. Weinig aan te doen. Rust houden en been omhoog. lekker makkelijk gezegd
Lautje jemig zeg jullie maken ook wat mee zo... Waarom heeft hij toen hij naar NL kwam niet meteen geprobeerd een verblijfsvergunning te krijgen dan? Verassingsei, bij jullie houd het ook niet op he... heel veel sterkte en een hele dikke knuffel!!! Smyltje wat een super meid zeg! ze gaat als een speer! Wat erg van de directeur, jullie ook heel veel sterkte! norwegian-sky mooie foto's van je meisje! Ik zou ook nog gaan naar de fotograaf maar het is er niet meer van gekomen helaas. Danituh ben ook wel benieuwd naar de foto's! We zijn vorig jaar wel geweest die foto's waren erg leuk, maar wel duur. Moet je ook niet te vaak doen haha! MiekR heel veel sterkte met je achillespees! Rustig aan dus. Hier lekker rustig weekeind. We gaan morgen zwemmen met de hele fam. maar ik mag niet zwemmen want ik heb een tattoo laten zetten vorige week. En dan mag je 2 wkn niet zwemmen. Dus ik ga lekker aan de kant zitten haha.
Mooi Mouschy, ik heb bijna dezelfde maar dan met 1 dolfijn en die is nog iets paarser (denk ik??) hihi heb m zo'n 15 jaar geleden laten zetten. Ik hou van dolfijnen! En ik zag bij iemand op de babykamer ook zo'n dolfijn staan.. is dat die van 'plastic' zeg maar?? die is gevaarlijk, heb m zelf gehad en de fik kwam er in!! (moest ik toch ff zeggen).
@danitjuh. nee dat doen ze slim. je krijgt één foto en de rest moet je kopen. alles ligt al geprint en al klaar (ook op doek) dus kan je meteen meenemen. je kan ook nog nabestellen natuurlijk. maar het is echt heel erg duur! een gewoon formaat foto was geloof ik uit mn hoof d 8 á 10 euro!! @tricia. Ninthe kwijlt al sinds ze 2,5 maand is ofzo hahah. nu 3 maanden verder nog geen tand te zien hoor! en hier ook weer op 4 a 5 poepluiers. de meeste babys beginnen rond de 3 maanden te kwijlen. in het merendeel is dit niet het gevolg van tandjes, maar je weet t nooit. miekr. beterschap!
pfffffffff ff klagen hoor.. Ismail heeft al een aantal dagen niet gepoept. En krampt dus enorm ook in de nacht. Gevolg mama en papa geen slaap en Ismail ook niet. Bel je net met de kinderarts.. jaaa we willen geen klysma geven.. want bla bla bla... je moet 4 gram forlax geven... en dan 1 a 2 dagen aankijken...nou ik ben gewoon pissig geworden op die assistent...kan hij niks aan doen maar toch... hij moet natuurlijk overleggen met de achterwacht en dat is Drewes... de oude rot in het vak om het maar zo te zeggen... als mijn eigen arts het was geweest hadden we mogen komen.. wij zitten dus weer een nacht op met Ismail... pfffffff en ik ben al zo moe