Start MMM januari 2024 deel 4!

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Boompje88, 8 mrt 2025.

  1. klok

    klok Bekend lid

    14 dec 2015
    874
    822
    93
    NULL
    NULL
    @Basilicum mag ik vragen of er een reden is dat je deze punctie minder embryo's hebt? Ivm pcos had je de vorige keer heel veel eicellen, hebben ze de medicatie omlaag gedaan zodat je minder follikels had of zijn er toevallig minder embryo's ontwikkeld? Puur nieuwsgierigheid hoor :D
     
  2. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    9 nov 2022
    3.164
    3.064
    113
    Vrouw
    #62 Basilicum, 12 mrt 2025 om 11:07
    Laatst bewerkt: 12 mrt 2025 om 11:16
    @klok waarschijnlijk is de schildklier daar ook de reden van. Dat komt in ieder geval in veel studies zo naar voren. Maar het ZH wil dat niet bevestigen, want het kan ook door PCOS komen. Maar het enige wat er anders was deze keer tov de eerste, was mijn schildklier. Dus in mijn hoofd = 1+1…..
    Toegevoegd: ik had overigens weer mega veel eicellen (25 x geprikt), maar 8 rijpe en uiteindelijk 3 dag 5 embryo's. Dus heel veel lege folikels en dat wordt in verband gebracht het TSH

    @Lief heel de dag zitten F5en en nu net binnen. TSH is nu 1,15 dus direct ZH bericht dat ik voor de laatste cryo van deze ronde wil gaan. Ik wilde inderdaad ook sowieso onder de 2. Ben heel benieuwd!

    En 26 mei is nog best eventjes. Zeker omdat je februari ook al als wachtmaand voelde. Ben benieuwd wat er uit je consult komt vandaag. Ze bellen meestal einde dag toch? Kunnen ze nog iets zeggen zodat je toch door wil bij het EMC? En eens hoor, ze hebben mij ook altijd prima behandeld alleen mis ik een complete aanpak. Door al mijn afwijkingen heb ik verschillende dokters, en die communicatie onderling is gewoon ruk! Maar nu associeer ik het EMC ook al twee jaar met teleurstelling op teleurstelling, dus ik neem liever zo snel mogelijk afscheid van het hele zooitje :roflmao:
     
    klok en Boompje88 vinden dit leuk.
  3. Lief

    Lief Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.943
    2.732
    113
    #63 Lief, 12 mrt 2025 om 11:40
    Laatst bewerkt: 12 mrt 2025 om 12:01
    Oeh yes mooie waarde!! Hopelijk snel veilig die emmy aan boord. Ik heb al paar keer gehad dat het vol zat en weer cyclus moest wachten :o:

    Ik kan de hele dag gebeld worden, superirritant :D

    Als er niks uit de eventuele onderzoeken of second opinion komt bij c&c gaan we ze sowieso bij emc gewoon laten terugplaatsen hoor. Hopelijk dan na 3 maanden kunstmatige overgang zodat alles rustiger is.

    Ideaalplaatje voor mij is nu 3 maanden Lucrin of Ryeqo. Paar onderzoeken bij C&C (NK cellen en plasmacellen zit ik vooral aan te denken, misschien nog geheel hormoon/schildklieronderzoek?) en dat ik, afhankelijk vd uitslag, intralipid infusen krijg voor/na tp en of Prednisolon en of asperine en ik dan wel de tp zelf gewoon vervolgens bij EMC kan doen... Maar gok dat ze niet willen meewerken dus dan moeten we de embryos naar C&C verhuizen.

    Eigenlijk wil ik het sowieso een keer proberen met Prednisolon..ook al komt er niks afwijkends uit. De endo/adeno ís er sowieso gewoon).
    Ik heb het idee dat ze verder qua endo/adeno weinig bieden tov NL.


    De ReceptIVFity-test hoeft voor mij niet omdat ik met de uitslag toch niks kan.. Hysteroscopie is nooit gedaan maar vraag me ook af of dat nodig is.. Maar dat hoor ik graag.

    Veel meer doen ze niet volgens mij :) Een geheel traject met testen van vanalles zoals zaadcellen of embryos is voor ons niet meer een optie.

    Heb jij die uirslag ooit nog gekregen eigenlijk @Basilicum van de receptivfty?
     
  4. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    15 dec 2021
    634
    748
    93
    Vrouw
    Lijstje MMM start januari 2024
    Basilicum - 34 jaar - 2e kindje - IVF 2.3 (laatste cryo)
    Lief - 41 jaar - 2e kindje - IVF 3
    Bambiniheart - 35 jaar kinderloos - eiceldonatie traject
    Boompje88 - 36 jaar - 1e kindje - IVF3?
    HD8489 - 39M/34V - kinderloos - IVF 2
    Flora85 - 39 jaar - 2e kindje - IVF 3
    Nynepien - 30 jaar - 1e kindje - IVF/ICSI 3
    Parelbaby - 25 jaar - 1e kindje - ICSI
    Pcosrondetwee - 32 jaar - 2de kindje - OI 7
    Marijtje85 - 39 jaar - 2de kindje - IUI 3/4?

    Afspraken
    11 maart - Boompje88 - bespreken plan van aanpak endo en uitslag karyotypering
    13 maart - Basilicum - telefonisch consult schildklierwaardes
    18 maart - nynepien - hysteroscopie
    27 maart - nynepien - bespreken uitslagen Gent + startgesprek IVF?
    1 april - Boompje88 - intake cuypers & cuypers + bloedprikken
    26 mei - Lief - intakegesprek C&C online

    Test datum

    ♡ ZWANGER ♡
    SuzanS - 25 oktober
    Zuster92 - 13 november
    Joylynn - 26 november
    Daydreamer89 - 14 december
    Liliane92 - 8 januari
    Klok - 11 januari
    Boontje96 - 1 februari
    Knut10 - 10 februari
    Danielledkx - 16 maart
    Pingpongpcos - 13 april
    Millie92
    MamaMan0n - 23 mei
    Palmpje - 31 mei
    Sterre83 - 15 juni
    SuzyCQ - 11 juli
    Newbie123 - 1 september
    Panda95 - 12 september
    Lieke2022 - 14 september
    Milena92 - 5 oktober
    Mamawensje - 10 oktober
     
  5. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    15 dec 2021
    634
    748
    93
    Vrouw
    En nogmaals een nieuwe voor de bingokaart: cyclus is gecanceld door 6 eicellen van 14 mm en meer :(.
    Moet nu provera slikken maar na opzoeken wat dat is zie ik dit niet zitten ivm een tia op anticonceptie in het verleden waar ik nog steeds bloedverdunners voor slikt.
    Nu aan het wachten op overleg van apotheker/ kliniek
     
  6. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    15 dec 2021
    634
    748
    93
    Vrouw
    @Basilicum wat een mooie waarde! Hopelijk heeft deze cryo een goede kans!
     
  7. Lief

    Lief Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.943
    2.732
    113
    Ugh was er al bang voor...die kon er ook nog wel bij :(

    Ivf lijkt wat dat betreft zoveel makkelijker te doseren...
     
  8. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    15 dec 2021
    634
    748
    93
    Vrouw
    Ja dan zouden dit er weer weinig zijn. Zou bijna willen dat er een escape- ivf bestond op dit moment
     
  9. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    9 nov 2022
    3.164
    3.064
    113
    Vrouw
    Shit wat balen! Ik had dat probleem ook constant met OI. Echt heel frustrerend en tijdrovend! Kun je niet een paar dagen utro gebruiken om menstruatie op te wekken? Misschien is dat 'lichter'?
     
  10. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    9 nov 2022
    3.164
    3.064
    113
    Vrouw
    Je hebt je huiswerk in ieder geval goed gedaan. Zeker als je toch weet dat die endo er is, snap ik je wens voor predisolon. Zou ik ook in ieder geval geprobeerd willen hebben! Ik denk inderdaad dat het EMC daar niet aan gaat meewerken... Zou ik me iig op instellen, kan het alleen maar meevallen!

    Ik heb uiteindelijk nooit meer gekeken naar de uitslag. Die test was in de ronde dat ik helemaal ben ingestort, en heb de code weggegooid :roflmao:. Als ik zeg dat ik er klaar mee was, bedoel ik ook echt he-le-maal klaar. Nu wel spijt van :o:.
    Maar ik heb de afgelopen maanden de tijd genomen om mijn algehele gezondheid te verbeteren, in de hoop dat dit mentaal ook zou helpen. Dus ik sport weer, eet gezond, drink met mate alcohol en cafeïne, ben veel buiten en heb vooral veel meer plezier. Ik hoop dat dat mijn recept tot geluk gaat zijn!
     
    Flora85 en Lief vinden dit leuk.
  11. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    9 nov 2022
    3.164
    3.064
    113
    Vrouw
    Oja, hier heb ik ook letterlijk om gevraagd :o:
    Maar toen werd me uitgelegd dat dat zo niet helemaal werkt....
     
  12. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.003
    2.374
    113
    Vrouw
    @Lief ik vind het echt gek dat ze nog geen Hysteroscopy hebben gedaan! Je weet uiteindelijk toch nooit wat ze er nog tegen kome . In BE doen ze dit bijna standaard voor een ivf opstart. Hoe hebben ze bij jou dan de endo, ademo en geblokkeerde eileiders ontdekt?

    Ik las onlangs een paar succesverhalen van dames die de combi Prednisolon, aspirine en een bakster (geen idee welke?) bij herhaalde miskramen. Moest en jou een @Boompje88 denken! Deze behandeling doen ze ook in UZ Brussel (Jette) maar dat is centrum België dus ik denk dat C&C dichterbij is voor jullie.
     
  13. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.003
    2.374
    113
    Vrouw
    Ah dat is echt het kut aan OI. Die dosering en alles nét goed krijgen! :( Vaak trial and errors constant switchen in emoties. :(
     
  14. Lief

    Lief Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.943
    2.732
    113
    Ik heb een laprascopie gehad, dus alles in mijn buik is bekeken, maar ze hebben niet ín de baarmoeder gekeken. Doel was endo bekijken, weghalen en de eierstokken zo klaar mogelijk voor ivf krijgen (losmaken van baarmoeder enzo, zorgen dat ze voor punctie bereikbaar waren) en kijken of er geen vocht in de eileiders zat. En ook dan gelijk de blauwe vloeistof test of ze doorgankelijk waren :)

    Adeno dus nooit iets over gehoord, denk op basis van de echo's? Volgens mij is dat beter te zien dan endo?


    Ik heb wel een paar keer echo's gehad en een gel-echo om te zoeken naar poliepen etc, dat was nog in het streekziekenhuis.
     
  15. Lief

    Lief Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.943
    2.732
    113
    Ben gebeld! 1 van mijn 2 favo artsen, geen onvertogen woord. Mocht zelf kiezen tussen Lucrin en Ryeqo. Ze vond het een goed plan voor een tp. Nu eerst 1 maand proberen en even laten weten of het te doen is, dan nog 1 a 2 maanden door.


    Ik vind het wel enggg, zit ik straks met opvliegers etc :o:



    Verder ook niet begonnen over dossier nu hoor, mijn doel was iets nuttigs met mijn wachttijd doen.
     
    klok, Boompje88 en marijtje85 vinden dit leuk.
  16. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    15 dec 2021
    634
    748
    93
    Vrouw
    Ja vind het wel een beetje een gewetens kwestie als in: het zijn er 6 maar 4 daarvan waren 13mm. In hoeverre zit daar allemaal een rijpe eicel in op mijn leeftijd van 40 jaar (over 1 maand)…
    En ze hebben gister niets gezegd over geen gemeenschap, dat hebben we dus met het idee van IUI zal wel donderdag zijn wel gedaan.
    Nu gonasi moeten spuiten meteen nadat ik thuis kwam.

    Apotheker was het inderdaad met mij eens dat provera voor mij niet geschikt is en heeft het zelfs als allergie opgenomen in mijn dossier (ben er niet allergisch voor maar mag het niet krijgen en zo komt het niet door de apotheek controle heen mocht de kliniek het nog een keer voorschrijven per ongeluk).

    Over 2 weken gaan onze dochter en ik met mijn familie een weekendje weg naar zee, zal je zien dat ik dan net voor uitgangsecho zou moeten. Moest wel perse door het grote aantal follikels en risico op cystes.

    Echt mega respect voor mede forumleden die nog veel en veel meer voor de kiezen hebben gehad en weer doorgaan. Zat nu al huilend in de auto naar huis
     
  17. marijtje85

    marijtje85 Bekend lid

    15 dec 2021
    634
    748
    93
    Vrouw
    Ja moest een tijdje wachten terwijl ze met een arts overlegde, dus heb van alles zitten googlen. Las dat als het geprobeerd werd, het ook niet succesvol is. Enige wat ik misschien nog had kunnen vragen was een paar kleinere weg prikken. Maar boden ze ook niet aan.
     
  18. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    7 jul 2021
    3.003
    2.374
    113
    Vrouw
    Oh ja met laproscopie kunnen ze het ook allemaal wel zien inderdaad!
    Wat de adeno betreft is er mij gezegd dat het soms niet te zien is bij een hysteroscopie omdat het in de wand zou zitten. Dat dat wel boven komt op een mri of ct scan. Dus met een hysterscopie heb je ook niet altijd uitsluitsel blijkbaar.
     
    Lief vindt dit leuk.
  19. Lief

    Lief Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.943
    2.732
    113
    Het 1 is niet erger of zwaarder dan het andere, juist dit soort piek momenten zijn gewoon pittig hoe dan ook.

    Dat zijn de dilemma momenten he..

    Gonasi is wel goede oplossing denk ik, minder kans op cystes ook met een trigger.
     
    marijtje85 vindt dit leuk.
  20. Lief

    Lief Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.943
    2.732
    113
    Kleine domper, werd gebeld door de apotheek, de Ryeqo wordt niet vergoed dus dat kost me 300 euro voor 3 maanden, jeej. Achja hoef geen ovu en zwangerschapstesten meer te kopen, voorlopig geen emc ritjes dus dat valt wel weer tegen elkaar weg :p
     

Deel Deze Pagina