Ik ben ook zoveel mogelijk blijven zitten met dochter en zoon aan tafel te knutselen. Zij dan, ik met mn laptop... Zo moe, nu weer op want de baby was al even wakker. Oudste kwam pas laat uit bed gelukkig. Vandaag gaat hij een dagje klimmen. Zal zien of vriend fit genoeg is om hem weg te brengen straks. Dat is in ieder geval één kind minder vandaag. Qua lunch hebben ze zelf de tafel gedekt en gegeten. Avondeten idem. Dan maar brood... Vandaag weer ik heb de puf niet om te koken.
Ik sta er sowieso al veel alleen voor, maar met een zieke vent erbij is het nog lastiger haha De tip van schermtijd loslaten ga ik vandaag maar toepassen als de oudste op pad is. Met hem erbij wordt het ruzie.
Hier op zulke dagen ook meer schermtijd. Blik soep als avondeten. Douchen overslaan waar mogelijk. En hopen dat de oudste kinderen fit genoeg zijn om ook wat over te nemen
Pff deze moeke mist haar kinders.... Twee zijn op scoutingkamp, vrijdagavond vertrokken en ze komen pas zaterdagmiddag/avond weer thuis. Je hoort niks (geen bericht is goed bericht toch?) De jongens zijn 16 en 12. 16-jarige mist mij nooit en die staat zijn mannetje wel, hij is ook de oudste van de groep zeeverkenners. Maar 12-jarige heeft het in een groep vaak toch net wat moeilijker. De eerste keer dat hij mee ging op kamp (is al een paar jaar geleden) haalde ik hem op woensdag op en zei hij uit de grond van zijn hart: dit doe ik nooit meer. Maar het jaar daarop wilde hij toch weer. Prima, ga maar. Naderhand vertelde hij dat hij op zondag dacht: waarom ben ik eigenlijk meegegaan? Maar is het verder toch goed gegaan. Vorig jaar is voor het eerst de hele week meegeweest en ook dat ging goed, maar toch zou ik zo graag even bij hem om het hoekje willen kijken....
Dat kan ik me heel goed voorstellen. Zou ik met mijn jongste ook hebben. Maar ze hebben vast allebei een superleuke week. Vorig jaar ging slapen goed. En nu heeft hij weer een jaartje kunnen groeien.
Ja je hebt gelijk, maar toch... Het is zo raar stil in huis met maar 1 kleintje thuis en drie groten die de hele dag naar hun werk zijn. Ik moet mijn draai gewoon even vinden denk ik
Dat uitvliegen blijft vreemd. Mijn oudste is 13 en die was gister ook een hele dag op pad (sportief) met zijn vrienden. Zo raar. Gelukkig kwam hij wel weer thuis
Ik moet er ook nog steeds aan wennen hoe de oudste zijn egen gang gaat. En de ene keer wel en de andere keer niet mee eet.
Verschrikkelijk gewoon. En dan moet ik morgenvroeg nog de koelkast leeg gaan pakken want moet voor bijna twee dagen eten meenemen, want we gaan varen en misschien niet eens ergens aanleggen morgen maar ergens voor anker, eerste kans boodschappen is waarschijnlijk zaterdagmiddag of avond, en dat voor 10 man want twee gezinnen Jemig... Hele volksverhuizing Net klaar met stapeltjes kleding maken voor de kinderen. Dan de schoenen nog etc. Tijdnood
Meer mama's die het lastiger hebben in de vakantie. We zitten nu in de tweede week, bijna afgelopen. de jongste stuitert het huis door, ik moet eigenlijk gewoon dingen gaan ondernemen met ze maar dit gaat gewoon heel lastig momenteel. De oudste logeert graag bij opa en oma dat geeft dan wel adem ruimte even. Vind het altijd zo lastig in een ritme te komen met de mannen.
Herkenbaar, even een wandeling naar de supermarkt en de speeltuin. Met mooi weer een zwembadje in de tuin etc. Het is gewoon druk met een aantal.klrintjes en op stap gaan lukt gewoon niet altijd. Ik heb een tijdlang geen auto gehad. Dan kom je met 3 kleintjes niet ver. Het wordt vanzelf beter als ze groter worden. Dan trekken ze meer hun eigen plan. Hier zijn er twee op scoutingkamp, de jongste speelt nu lekker met een vriendje. De anderen werken of gaan met vrienden op stap. (En dan ben ik weer mijn auto kwijt
De eerste week is altijd even zoeken. Maar de jongens pakken al vrij snel een routine. Vooral jongste komt dan tot rust en is veel beter te genieten En oudste heeft dan ook meer tijd om met zijn kleine broertje te spelen. Dat doet hij superlief.