Toen ik nog bezig was, heb ik gewoon gedronken in de periode dat ik bv. wel aan de pil was maar nog niet hoefde te prikken. Wel minder dan normaal, maar wel even dat het nog kan vonden wij. Helemaal weglaten vinden we echt pittig, want dan had ik al vier jaar niet meer gedronken. En ik moet zeggen: wij deden het traject niet vanwege vruchtbaarheidsproblemen. Speelt misschien ook wel mee in ons besluit. Zodra ik begon met het prikken, stopte ik wel met drinken omdat het dan wel echt dichterbij kwam en dan voelde het niet goed om te drinken haha.
Ik drink in principe niet sinds ik gestart ben met de kinderwens. Afgelopen maand wel helemaal los gegaan omdat het toch een pauze maand was. Maar dit was een keuze van mij, dronk ook al niet zoveel. Je moet vooral doen wat voro jezelf goed voelt. In principe kan het geen kwaad voor een eventueel kleintje als je drinkt tot je een positieve test hebt. Ik vind het zelf vooral fijn om er niet over te denken of het wel of niet kan op dat moment, zoals sommige doen: tot aan eisprong drinken en erna niet. Maarja zou dus gewoon doen waar je jezelf fijn bij voelt en als dat af en toe een wijntje is, gewoon stoppen als je een positieve test hebt. En natuurlijk je niet volledig vol zuipen
Ik drink zelden nog een wijntje. Niet alleen door de kinderwens, maar de behoefte is ook minder. Als ik drink is het alleen als ik een pauze heb ingelast of als ik aan de pil zit. Voor mijn eerste zwangerschap was ik 2 maanden ervoor op vakantie en wel wat cocktails gedronken. Niet veel, maar wel enkele. Dus of echt laten staan helpt..?
De eerste ronde na al onze IVF-perikelen dat we besloten het op z'n beloop te laten heb ik heel veel gedronken (meer dan normaal, iets met een onbewuste inhaalslag ofzo, maar het was in ieder geval weer als vanouds heel fijn - dit is ons ding een beetje, niet dat wij wijn nodig hebben om het gezellig te hebben want dan hadden we het al bijna vijf maanden niet leuk haha, maar het geeft toch een sort of andere dimensie vinden wij). En toen ben ik zwanger geraakt... Per direct gestopt bij positieve test natuurlijk! Hadden we totaal niet verwacht. Dus ja... Dat kan dus ook nog.
@Soof1992 Nee dat gelukkigggg niet, we beginnen volgende keer gewoon dus weer opnieuw aan ronde 4. Wat fijn dat de 20 weken echo goed was, dan zit je gewoon nu alweer over de helft dus? Wauw! @Bloemkooltje Oh neee he wat balen van de misselijkheid. Ergens wel fijn om een beetje symptomen te hebben voor de geruststelling, maar dit lijkt me dan weer iets teveel van het goede. Hopelijk blijven de medicijnen hun werk doen! @Frasseke Yes de eerste terugplaatsing in zicht dus!
Helemaal in het begin dronk ik helemaal geen alcohol meer, maar hoe langer het duurde hoe meer ik ook mijn leven niet meer wilde beïnvloeden. Ik drink zowieso niet zo veel, maar ik hou inmiddels geen rekening meer met mijn eisprong wanneer ik wel of geen wijntje mag. Behalve tijdens een IVF ronde, dan drink ik helemaal niet. Alleen tijdens de laatste IVF in de dagen van het prikken wel een keer 2 wijntjes gedronken, ik ben er gewoon echt klaar mee om mezelf alles te ontzeggen voor niks. Volgens mij is het wetenschappelijk bewezen dat alcohol pas bij een aantal glazen per week invloed kán hebben op de vruchtbaarheid, ik kan me herinneren dat dat rond de 5 glazen was. Als je er van houdt, zou ik dus zeggen lekker af en toe blijven doen.
Wens voor een eerste kindje - lijst Dit is een groepje voor meiden die graag zwanger willen worden van hun eerste kindje. In het bijzonder voor meiden waarbij het al wat langer duurt, met of zonder behulp van de medische molen. - Ben je nieuw en al wat langer bezig met zwanger worden? Welkom, zet jezelf erbij op de lijst! - Ben je nieuw en pas net begonnen met zwanger proberen te worden? Het topic Zwanger worden van eerste kindje is dan misschien meer iets voor jou. - Ben je nieuw en al zwanger? Gefeliciteerd, je kunt jezelf in dat geval aanmelden bij 1 van de zwangeren clubs zodat dit vooral een 'zwanger worden club' blijft. De meiden die zwanger worden in dit topic staat het natuurlijk vrij om gezellig mee te blijven kletsen en elkaar te blijven volgen! NOD: Lelie92 - 30 jaar - 23 oktober Kmoon - 29 jaar - 28 oktober EMMB - 29 jaar - 1 november (?) Lieke2022 - 30 jaar - 13 november Kitten93 - 30 jaar - 16 november Frasseke - 29 jaar - 18 november (?) NOD (nog) onbekend: Linn93 - 30 jaar - Mai1998 - 25 jaar - wachten op cryo TP Leonie - 32 jaar - rustmaand iui Lelie92 - 30 jaar - ICSI 4 Frasseke - 29 jaar - Cryo TP Nov Noor93 - 30 jaar - even pauze Zwanger: Soof1992 - 31 jaar Ikwilzwangerworden - 30 jaar Kaas123 - 37 jaar Minkx - 32 jaar Bloemkooltje - 30 jaar Afspraken oktober: Mai1998 - 23 okt: tweede echo voor cryo TP Minkx - 30 okt: Vitaliteitsecho (7+2) Kitten93 - 31 okt: afspraak internist Afspraken november: Linn93 - 10 nov: afspraak gynaecoloog Soof1992 - 9 nov: controle vk (24+2) Als je jezelf toevoegt of iets aanpast, graag even dubbel checken of je de laatste lijst hebt gepakt en vergeet niet de [ QUOTE] [ /QUOTE] aan het einde weg te halen.
@Kmoon Ik dronk regelmatig wijn, tot we besloten dat het tijd was voor een kindje. Toen we wisten dat het zonder hulp waarschijnlijk niet zou gaan lukken, heb ik in de weekenden af en toe een wijntje gedronken. Zodra het traject van start ging ben ik weer gestopt.
Wens voor een eerste kindje - lijst Dit is een groepje voor meiden die graag zwanger willen worden van hun eerste kindje. In het bijzonder voor meiden waarbij het al wat langer duurt, met of zonder behulp van de medische molen. - Ben je nieuw en al wat langer bezig met zwanger worden? Welkom, zet jezelf erbij op de lijst! - Ben je nieuw en pas net begonnen met zwanger proberen te worden? Het topic Zwanger worden van eerste kindje is dan misschien meer iets voor jou. - Ben je nieuw en al zwanger? Gefeliciteerd, je kunt jezelf in dat geval aanmelden bij 1 van de zwangeren clubs zodat dit vooral een 'zwanger worden club' blijft. De meiden die zwanger worden in dit topic staat het natuurlijk vrij om gezellig mee te blijven kletsen en elkaar te blijven volgen! NOD: Lelie92 - 30 jaar - 23 oktober Kmoon - 29 jaar - 28 oktober EMMB - 29 jaar - 1 november (?) Lieke2022 - 30 jaar - 13 november Kitten93 - 30 jaar - 16 november Frasseke - 29 jaar - 19 november (?) NOD (nog) onbekend: Linn93 - 30 jaar - Mai1998 - 25 jaar - wachten op cryo TP Leonie - 32 jaar - rustmaand iui Lelie92 - 30 jaar - ICSI 4 Frasseke - 29 jaar - Cryo TP Nov Noor93 - 30 jaar - even pauze Zwanger: Soof1992 - 31 jaar Ikwilzwangerworden - 30 jaar Kaas123 - 37 jaar Minkx - 32 jaar Bloemkooltje - 30 jaar Afspraken oktober: Mai1998 - 23 okt: tweede echo voor cryo TP Minkx - 30 okt: Vitaliteitsecho (7+2) Kitten93 - 31 okt: afspraak internist Frasseke - 31 okt: follikelmetig voor ivf terugplaatsing Afspraken november: Linn93 - 10 nov: afspraak gynaecoloog Soof1992 - 9 nov: controle vk (24+2) Als je jezelf toevoegt of iets aanpast, graag even dubbel checken of je de laatste lijst hebt gepakt en vergeet niet de [ QUOTE] [ /QUOTE] aan het einde weg te halen.
Uitgangsecho gehad vandaag. 31 oktober weer een echo voor terugplaatsing in natuurlijke cyclus hopelijk snel eisprong!
Ik dronk al nauwelijks voordat we bezig waren met zwanger worden. (was wel op 1 hand te tellen wat ik in een heel jaar aan glazen drank ophad haha.) Sinds we begonnen zijn met zwanger worden drinkt ik eigenlijk niks meer. Afgelopen zomer 1 cocktail gehad, en verder niks haha. Toen was ik de menstruatie net klaar, en was de eisprong nog niet geweest, dus toen wist ik zeker dat het ook geen kwaad kon ofzo.
Hoe is ‘t met je ovulatie testen afgelopen? Of heb ik dat bericht even gemist? @Ikwilzwangerworden Hoe is het? Denk nog regelmatig even aan je hoor! @Lieke2022 Hoe gaat ‘ie? Is je dal al wat minder diep?
Ik drink sowieso eigenlijk bijna nooit alcohol. Ik hield er alleen rekening mee als ik heel dicht op mijn NOD zat. Maar weet je, als je al lang bezig bent… dan zou ik dit soort dingen gewoon doen. Want anders blijf je aan de gang en jezelf dingen ontzeggen en als het wat langer duurt is het al zwaar genoeg. Geniet van dit soort dingen!
Wat stom, ik krijg al een paar dagen geen meldingen meer en nu zo veel om bij te lezen dat ik even niet weet op wie en wat ik moet reageren haha. Over de alcohol, ik drink sowieso amper, maar de afgelopen twee jaar wel beduidend minder dan de jaren hiervoor. In de zomer heb ik wel zo nu en dan wat gedronken, lekker op het terras en op vakantie, maar toen had ik al ICSI in het vooruitzicht en waren we niet "actief" aan het proberen zwanger te worden. Ik was zaterdag met vriendinnen uiteten, en toen heb ik voor het eerst in twee jaar bij dit soort etentjes weer een wijntje gedronken. Ik vond dit fijner dan ik had verwacht, niet perse het glas wijn, maar gewoon het idee dat ik even kon doen wat ik wilde haha! En voor nu hoop ik dat dit het laatste wijntje was van de aankomende 9 maanden, want vandaag weer een echo gehad en mijn eitje is klaar voor de sprong! Vanavond zet ik de ovitrelle, en zaterdag heb ik dan de eerste cryo TP. Ik ben een beetje zenuwachtig, maar wel op een goede manier!
Wens voor een eerste kindje - lijst Dit is een groepje voor meiden die graag zwanger willen worden van hun eerste kindje. In het bijzonder voor meiden waarbij het al wat langer duurt, met of zonder behulp van de medische molen. - Ben je nieuw en al wat langer bezig met zwanger worden? Welkom, zet jezelf erbij op de lijst! - Ben je nieuw en pas net begonnen met zwanger proberen te worden? Het topic Zwanger worden van eerste kindje is dan misschien meer iets voor jou. - Ben je nieuw en al zwanger? Gefeliciteerd, je kunt jezelf in dat geval aanmelden bij 1 van de zwangeren clubs zodat dit vooral een 'zwanger worden club' blijft. De meiden die zwanger worden in dit topic staat het natuurlijk vrij om gezellig mee te blijven kletsen en elkaar te blijven volgen! NOD: Lelie92 - 30 jaar - 23 oktober Kmoon - 29 jaar - 28 oktober EMMB - 29 jaar - 1 november (?) Lieke2022 - 30 jaar - 13 november Kitten93 - 30 jaar - 16 november Frasseke - 29 jaar - 19 november (?) NOD (nog) onbekend: Linn93 - 30 jaar - Mai1998 - 25 jaar - wachten op cryo TP Leonie - 32 jaar - rustmaand iui Lelie92 - 30 jaar - ICSI 4 Frasseke - 29 jaar - Cryo TP Nov Noor93 - 30 jaar - even pauze Zwanger: Soof1992 - 31 jaar Ikwilzwangerworden - 30 jaar Kaas123 - 37 jaar Minkx - 32 jaar Bloemkooltje - 30 jaar Afspraken oktober: Mai1998 - 28 okt: cryo tp Minkx - 30 okt: Vitaliteitsecho (7+2) Kitten93 - 31 okt: afspraak internist Frasseke - 31 okt: follikelmetig voor ivf terugplaatsing Afspraken november: Linn93 - 10 nov: afspraak gynaecoloog Soof1992 - 9 nov: controle vk (24+2) Als je jezelf toevoegt of iets aanpast, graag even dubbel checken of je de laatste lijst hebt gepakt en vergeet niet de [ QUOTE] [ /QUOTE] aan het einde weg te halen.
Woehoeee! Gooo eitje gooooo!!!! Ik snap wel dat je een beetje kriebels hebt... gezonde spanning! Spannend! Duim voor je!
Hi lieve allemaal! Ik zal een dezer dagen even uitgebreid reageren. Heb langere tijd niet op deze website gekeken en zag dat een aantal gevraagd hadden hoe het ging. Heel lief! Zag ook weer goed nieuws ook voorbij komen, gefeliciteerd!heel fijn! Ik ga nog even goed bij lezen en zal dan even wat uitgebreider reageren nog. Zal ook even de lijst bijwerken. ❤️
Wens voor een eerste kindje - lijst Dit is een groepje voor meiden die graag zwanger willen worden van hun eerste kindje. In het bijzonder voor meiden waarbij het al wat langer duurt, met of zonder behulp van de medische molen. - Ben je nieuw en al wat langer bezig met zwanger worden? Welkom, zet jezelf erbij op de lijst! - Ben je nieuw en pas net begonnen met zwanger proberen te worden? Het topic Zwanger worden van eerste kindje is dan misschien meer iets voor jou. - Ben je nieuw en al zwanger? Gefeliciteerd, je kunt jezelf in dat geval aanmelden bij 1 van de zwangeren clubs zodat dit vooral een 'zwanger worden club' blijft. De meiden die zwanger worden in dit topic staat het natuurlijk vrij om gezellig mee te blijven kletsen en elkaar te blijven volgen! NOD: Lelie92 - 30 jaar - 23 oktober Kmoon - 29 jaar - 28 oktober EMMB - 29 jaar - 1 november (?) Lieke2022 - 30 jaar - 13 november Kitten93 - 30 jaar - 16 november Frasseke - 29 jaar - 19 november (?) NOD (nog) onbekend: Linn93 - 30 jaar - Mai1998 - 25 jaar - wachten op cryo TP Leonie - 32 jaar - rustmaand iui Lelie92 - 30 jaar - ICSI 4 Frasseke - 29 jaar - Cryo TP Nov Noor93 - 30 jaar - even pauze Ikwilzwangerworden - 30 jaar - menstruatie afwachten na MA Zwanger: Soof1992 - 31 jaar Kaas123 - 37 jaar Minkx - 32 jaar Bloemkooltje - 30 jaar Afspraken oktober: Mai1998 - 28 okt: cryo tp Minkx - 30 okt: Vitaliteitsecho (7+2) Kitten93 - 31 okt: afspraak internist Frasseke - 31 okt: follikelmetig voor ivf terugplaatsing Afspraken november: Linn93 - 10 nov: afspraak gynaecoloog Soof1992 - 9 nov: controle vk (24+2) Als je jezelf toevoegt of iets aanpast, graag even dubbel checken of je de laatste lijst hebt gepakt en vergeet niet de [ QUOTE] [ /QUOTE] aan het einde weg te halen.
Hm ik weet eigenlijk niet zo goed hoe het gaat, kan dat? Het gaat vlak.. niet echt diepe dalen (soms) en niet echt hoge pieken.. Gewoon vlak.. wachtend op november.. Werk is té druk, maar het is even niet anders.. Iedereen op mijn werk is inmiddels op de hoogte van onze situatie en wat komen gaat dus dat geeft wel rust. Maar ik kan niks hebben van niemand niet.. Voornamelijk alles wat kindgerelateerd is (sorry niet vervelend naar jou bedoeld wat ik gun het jullie stuk voor stuk allemaal). Zelfs dingen die ontspannend waren in het weekend zijn dat niet meer, want overal word ik geconfronteerd met baby, peuters, kinderen, zwangeren.. Dus ook dat leidt niet af.. We kruipen lekker naar november, begin november belafspraak met het ziekenhuis en dan hopelijk eind november ergens de IUI.
Ik herken wat je zegt helaas wat je zegt. Uitjes kunnen confronterend zijn. Vol zwangeren of baby’s. Ik hoop voor jou dat het snel november is. Houden ze op werk rekening met je?