Weet iemand waar ik goed betrouwbaar kan checken wat de maatregelen precies zijn? Vind alle berichtgeving zo vaag
diventerà obbligatorio a partire dal 6 agosto per tutti i cittadini dai 12 anni in su e sarà valido per chi abbia avuto almeno una dose di vaccino, abbia fatto un tampone negativo nelle 48 ore precedenti o sia guarito dal Covid nei sei mesi precedenti. Snelle vertaling: green pass verplicht voor iedereen boven de 12 jaar. Tenminste een dosis van een vaccin, negatieve test van max 48 uur of hersteld van covid in de afgelopen 6 maanden.
https://www.lastampa.it/cronaca/2021/07/22/news/covid-confermato-lo-stato-di-emergenza-fino-al-31-dicembre-1.40524752
Dat zou mooi zijn. Anders heb ik 1 kind wat zich om de 2 dagen moet laten testen. Vind hij geen probleem maar zou ik toch sneu vinden voor hem.
Het is alleen voor binnen activiteiten.. binnen zwemmen, binnen eten, musea etc.. Ik heb twee kinderen van 12 en 13 en die zouden dan ook om de 2 dagen getest moeten worden.. Maar wij gaan niet naar musea ofzo.. en eten nooit binnen.. Dus voor ons is dit niet zo’n probleem
Ja ben ik ook benieuwd naar voor de mensen die nu in Italië zijn of net zijn aangekomen hoe is de reis verlopen? Wij gaan zondag weg overnachten in Zwitserland en maandag door naar Italië.
Wij zijn zondag aangekomen in italie.. veel slecht weer gehad, en files.. maar nergens aangehouden, en niets hoeven laten zien.. Op de brenner bij een stop moest je wel bewijs laten zien om langs het buffet te kunnen, maar voordat ik het liet zien zei ze al; loop maar door… Je kon daar overigens ook gratis sneltest doen, of iemand die wel gevaccineerd was broodjes laten halen en dan kon je vervolgens wel allemaal in het restaurant zitten.. alleen voor toegang buffet moest je het laten zien
Dus jullie zijn zaterdag gaan rijden? En de zondag was het nog steeds druk vanaf Oostenrijk of ging het toen al beter? En waar in Italie zitten jullie? Want zag dat het weer rond het Gardameer niet zo goed was dacht ik nu gaan wij daar niet heen want wij zitten nog zuidelijker maar wil toch wel lekker weer aangezien het hier in NL ook dramatisch is.
Wij zijn zondag gaan rijden via zwitserland. Totaal geen file gehad. In zwitserland overnacht en maandag in italie aangekomen. Nergens controle gehad. Zitten bij het gardameer, vandaag slecht weer maar vanaf morgen word het prachtig en dat blijft komende 3 weken. Grote nadeel is hier wel testen. Voor alle binnen dingen en pretparken heb je een test nodig en dat loopt behoorlijk in de kosten
wij zijn zaterdagavond vertrokken.. waren zo Duitsland en Oostenrijk door.. vanaf italie begon de ellende.. wij zitten nu aan de adriatische kust, zijn wel langs gardameer gekomen.. daar was het het drukst.. maar dat is vaak, die weg vanaf de brenner naar het gardameer toe.. wij zijn al geregeld aan gardameer geweest, gaan in mei weer, en die route staat er best bekend om.. maar nu zat het weer ook niet mee, echt hoosbuien waardoor je niks meer zag.. Hier is het weer vandaag wat minder, erg bewolkt, maar wel droog en prima temperatuur. Morgen geven ze nog een mindere dag en vanaf dan schijnt het mooi te worden.
Goed om te horen want wij vertrekken aankomende zondag richting Zwitserland en daar overnachten en maandag door naar Italië. Las weer over vreselijke files aankomend weekend dus zie de bui al hangen maar hopelijk valt het mee. Testen zijn wij voor niks van plan want wij eten toch niet binnen in een restaurant en musea bezoeken we ook niet dus hoop dat dat mee zal vallen. We gaan wel dorpjes ed bezoeken maar meer de winkels en terrassen maar verder geen binnen dingen. Wij gaan naar Toscane en daar ziet het weer er komende weken gewoon top uit gelukkig.
Wij gaan via Zwitserland wel door Duitsland maar als jullie daar ook geen problemen hadden dan verwacht ik dat het wel goedkomt. Fijn dat het weer wat beter wordt want is toch wel een grote reden dat wij naar het buitenland gaan want hier in NL is er geen zomer te bekennen.
Dat dachten wij ook maar voor aquapark, dierentuin, gardaland, de watervallen moet je dus ook allemaal testen
Ik heb geen baby of kind maar kwam toevallig op deze pagina terecht omdat ik op zoek was naar informatie voor reizen naar Italië. Ik heb gelezen dat de zogeheten ''Green Pass'' in Italië (vergelijkbaar met dat van NL eigenlijk) al geldig is na 15 dagen na je eerste vaccinatie en 24/48 uur na je tweede vaccinatie en dat je dan al voldoet aan de eisen voor de Green Pass die je nodig hebt voor musea etc. Ik heb mijn accommodatie in Italië gemaild en gevraagd hoe het nou zat en zij beaamden dat je 15 dagen na je eerste vaccinatie al een 'Green Pass' krijgt. https://www.dgc.gov.it/spa/public/home (Ik heb bij FAQ gekeken en Google Translate gebruikt want mijn Italiaans is niet goed) https://www.suedtirol.info/de/informationen/coronavirus/green-pass
Wij zijn alweer een weekje thuis. 11 juli vertrokken wij naar t Gardameer. Konden overal gewoon doorrijden, nergens gecontroleerd. Ook niet bij het hotel in Duitsland vd overnachting. (Vrienden moesten wel in hotel alle papieren laten zien) Blijkbaar waren wij net op tijd Wij zijn nog naar Movieland en Aquapark geweest zonder te testen. Werden alleen getemperatuurd bij de ingang.. Weer was overigens heel goed! Eerste week af en toe wat bewolkt, maar wel goede temperatuur, (28 ofzo) dus mooie week om wat dingen te ondernemen. Stadjes bezoeken, pretparken ed. 2e week was het prachtig! Rond de 33 graden. In de eerste week ook 2x zo'n gigantische stortbui gehad waarbij je niks meer ziet Haha.. Maar gelukkig is het dan binnen een uur ook weer mooi!