November 2017 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Elsa86, 4 nov 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sterretje31

    Sterretje31 Bekend lid

    8 nov 2014
    726
    75
    28
    Haha vrijheid blijheid! Eindelijk dat broeierige ding uit :roflmao:
     
    Ilse84 vindt dit leuk.
  2. Miesjella

    Miesjella Bekend lid

    18 jan 2017
    641
    279
    63
    NULL
    NULL
    Hier ook ja, zo leuk om te zien :)! Ook vind ze het heerlijk om zonder luier om te plassen.
     
    SJ86 en Ilse84 vinden dit leuk.
  3. Katin87

    Katin87 Fanatiek lid

    20 feb 2017
    1.348
    3.093
    113
    Ja hier ook! Maar ik denk dat het bij haar komt doordat haar spreidbroekje dan ook af is. Kan ze eindelijk de beentjes strekken ;)
     
    Ilse84 vindt dit leuk.
  4. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Hier ook een blije baby als de luier af gaat haha maar ik heb er dan ook een die gewoon enorm vies is van natte luiers. En al begint te huilen terwijl ze nog aan het poepen is of nog meer moet. Dat kost me af en toe een keer extra omkleden en een nieuw aankleedkussenhoes haha :roflmao: vanmiddag ook weer haha hoppa voetje er in en trappel trappel op de hoes.

    Ben ik de enige die zo’n super actieve baby heeft? Die ligt dus echt niet stil om zich heen te kijken in de box.. :eek: ze heeft sinds kerst (ze was toen nog net geen 2 maanden) een babygym, daar keek ze in het begin wel naar en sloeg per ongeluk eens tegen zo’n speeltje aan. Wat ze dan erg leuk vond want Hee dat rammelt en die kleurtjes zijn leuk :p duurde ook niet lang voordat ze er bewust tegenaan begon te slaan en sinds deze week ook heel gericht. Stampt met de voetjes tegen de hangers van de boxspiraal en zet zich af. (Ik hoor dus de hele tijd alleen nog maar klingelingelingeling uit die box komen haha met een hoop gekraai en gebrabbel). En die armen en benen zwaaien continu bijna zonder pauze alle kanten op, dat houdt ze zo een kwartiertje tot 25 minuten vol en daarna is ze doodmoe en wil ze weer naar bed. Echt een kleine adhd-er. Is dat dan uitzonderlijk?
     
    Miesjella vindt dit leuk.
  5. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Vandaag het koper spiraaltje laten plaatsen. Het viel me reuze mee! Deed wel een beetje pijn maar lang niet zo erg als de eerste keer toen ik nog niet bevallen was. Bevallen deed meer pijn.. :rolleyes:
    kreeg thuis wel een enorme kramp aanval, maar gelukkig was dat na een uurtje wel over. Dacht dat mijn menstruatie doorbrak maar dat heeft ie nog niet gedaan. Elk moment nu de tweede keer. Het zweet breekt me al uit bij de gedachte als het weer zo erg is als de eerste keer na de bevalling. Loop al twee weken met krampjes en het gevoel dat het komt. Hoop dat dat in de toekomst toch weer weggaat.
     
  6. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    30 jun 2014
    6.567
    3.506
    113
    @DangerBlonde mocht dat nu alweer? Ik dacht dat dat pas na 12 weken weer mocht. Ik laat 31 januari een Mirena plaatsen. Heb nog nooit een spiraaltje gehad, dus geen idee wat ik kan verwachten.

    Vandaag feest. Onze oudste is vandaag 3 geworden. Van 'Ik ben 2 en ik zeg Nee', naar 'Ik ben 3 en ik doe het lekker nie'.
     
    Samila en Miesjella vinden dit leuk.
  7. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    19 feb 2015
    2.068
    39
    48
    @DangerBlonde
    Heerlijk..zo'nactieve baby die zichzelf zo vernaakt en aangeeft naar bed te willen. Hoop dat N dat ook doet binnenkort
     
  8. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    19 feb 2015
    2.068
    39
    48
    Gefeliciteerd! Fijne dag samen
     
  9. Miesjella

    Miesjella Bekend lid

    18 jan 2017
    641
    279
    63
    NULL
    NULL
    #909 Miesjella, 20 jan 2018
    Laatst bewerkt: 20 jan 2018
    Onze meid is ook steeds drukker aant worden. Op het speelkleed of in de Box zwaaien de armen en benen alle kanten op en alleen maar lachen.
    Ook als ik der uit bed haal is ze mega blij. Zo geweldig om naar te kijken :).

    Merk wel steeds meer dat ze nu echt een eigen persoonlijkheid aan het worden is. Ze wil bijv niet meer zomaar vastgehouden worden, alleen op haar manier (zittend tegen je benen of buik aan zodat ze om zich heen kan kijken) anders gaat ze jammeren.
    Het echte kleine baby'tje is er al een beetje vanaf vind ik :(, wat gaat dat snel!
     
  10. Mikkie32

    Mikkie32 Bekend lid

    18 okt 2016
    804
    62
    28
    Ons meisje is vandaag 9 weken en drinkt ineens slecht.. net zelfs de fles geweigerd .. zou het een sprongetje kunnen zijn? Ze heeft geen koorts of is niet heel erg verkouden..
     
  11. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    @Elsa86 vanaf 10 weken zei ze tegen mij, liefst tussen de 10 en de 12. Sterkte met de peuterpuberteit haha!

    @Miesjella het gaat snel he vind ik ook! Zo’n actief kindje is wel leuk ja ik kan er wel om lachen, en zij ook. Alleen met naar bed gaan heb ik wel soms een vechter tegen de slaap.

    @Mikkie32 kan een sprongetje zijn, en soms kan het ook gewoon een off day zijn. Download de oei ik groei app eens, kost 3 euro. Dan weet je ongeveer wat je kan verwachten, ik vind hem heel handig en informatief. Zie precies terug/kan herkennen wat er gebeurt met haar. Je krijgt een waarschuwing als het sprongetje ongeveer begint. Ons meisje is meestal een tot een halve week eerder dan de telling. Huilerigheid, hangerig en honger zijn de kenmerken van een sprongetje. Niet willen drinken of juist heel vaak of steeds een beetje. Duurt 1 dag tot 1 week ongeveer dan is het ergste weer over ;)
     
  12. Mikkie32

    Mikkie32 Bekend lid

    18 okt 2016
    804
    62
    28
    Ok. Tnx
     
  13. Zwitsal

    Zwitsal Bekend lid

    19 mei 2017
    988
    1.449
    93
    Vrouw
    Ze hebben tussen de 8-10 weken idd een sprongetje, maar kan ook net zo goed een dagje zijn dat ze er gewoon even een potje van maakt de hele dag.
    Blijft moeilijk hè! Konden ze maar praten!
     
    Mikkie32 vindt dit leuk.
  14. Ilse84

    Ilse84 Fanatiek lid

    25 nov 2016
    1.278
    755
    113
    Zijn hier nog meer mama's die hun avonden nog niet terug hebben? Overdag sinds gaat slapen echt beter, maar in de avond krijst ze zich helemaal overstuur. Dan dragen wij haar maar dan ook is ze onrustig en wordt ze om het kwartier wakker.

    Hier is het overdag heel gezellig. Ze begint echt te babbelen en te reageren als we tegen haar praten. Zo lief
     
  15. baboon

    baboon Lid

    21 jul 2017
    81
    16
    8
    Vrouw
    Jep, wij hebben onze avonden ook nog niet terug. Ze zit nu ook bij me in de draagzak. Ze krijst zichzelf helemaal overstuur als ik haar in haar bedje probeer te leggen. Maar overdag gaat het hier ook nog heel wisselend. Ze kan ontzettend vechten tegen haar slaap.

    We zijn nu op een bungalowpark en vandaag voor het eerst naar het zwembad geweest. Norah met de babyfloat in het babybadje. Ze vond het fantastisch en was daarna heerlijk ontspannen. Wel een gedoe zeg, met een baby naar het zwembad. Maar heb wel genoten! Het water in het wat diepere bad was helaas te koud
     
    Ilse84 vindt dit leuk.
  16. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Hier gaat de avond goed maar heb soms meer problemen met de middagen de laatste tijd. Ze wil niet meer zo veel slapen overdag maar is dan eigenlijk te moe om te kunnen doen wat ze wil doen. En raakt dan weer helemaal van haar drinkschema af. Hoe doen jullie dat met flesjes, het ritme was hier altijd slapen-verschonen-fles-knuffelen-spelen-slapen. Maar ze wordt nu te snel wakker waardoor de fles te vroeg zou zijn. Ze wil dan spelen als ze wakker is. Als ik haar de fles na het spelen geef is ze eigenlijk al te moe en is het vaak een gevecht met de fles,ze slaat hem weg of draait haar hoofd en wordt dan boos omdat de fles weg is.. en dat riedeltje een paar keer totdat het echt niet meer leuk is en ik haar naar bed breng. De fles is dan nog vaak halfvol of meer, en na een klein uurtje wordt ze weer wakker en wil ze de rest. Lijkt me niet echt de bedoeling. En slapen met een lege maag lukt haar ook niet. Iemand tips?

    Dames met honden: hoe reageren ze op de kindjes? Mijne snuffelt er af en toe even aan en draait zich dan weer om. Rent vervolgens naar haar knuffels en slingert die de hele kamer door. Ze is een stuk speelser/wilder geworden sinds de baby er is. Heb ik nog nooit gehoord dat een hond dat doet. En altijd als we weggaan of naar boven gaan uit haar zicht dan verkracht ze haar mand! Dat deed ze voor de geboorte al, snap er niks van waarom ze dat doet. Als we erbij zijn doet ze dat niet.
     
    Ilse84 vindt dit leuk.
  17. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    30 jun 2014
    6.567
    3.506
    113
    Hier zijn de avonden ook nog niet terug. Overdag slaapt ze nog steeds in de kinderwagenbak, maar vanaf 19.00 uur wil ze nergens anders liggen dan bij ons. Een oh wee als we dan geen speen hebben.

    Onze hond schenkt weinig aandacht aan de kinderen. Ze kunnen alles bij haar doen (golden retriever), maar dat mogen ze niet. Want onze hond staat het misschien wel toe, maar een andere hond niet. Alleen in de kraamweek van Emma heeft ze haar kussen gesloopt, maar toen was ze net een jaar. Ze is nu al veel rustiger geworden.
     
    Ilse84 vindt dit leuk.
  18. Ilse84

    Ilse84 Fanatiek lid

    25 nov 2016
    1.278
    755
    113
    OK 'gelukkig' ben ik niet de enige.

    Nu we haar op haar buik leggen gaat het slapen een stuk beter. Alleen in de nacht weer even wat minder, omdat ik haar echt niet op haar buik wil leggen, zonder dat ik kan controleren hoe het met haar gaat..
     
  19. Miesjella

    Miesjella Bekend lid

    18 jan 2017
    641
    279
    63
    NULL
    NULL
    Hier gaan de avonden wel goed gelukkig. Heeft vanaf dag 1 altijd in der eigen bedje geslapen en wanneer ze gaat gapen leggen we haar erin, ook overdag ( eten, spelen en dan slapen ). Ze heeft behoefte aan ritme en regelmaat en geeft sinds kort ook heel duidelijk aan wanneer ze naar bed wilt, dan gaat ze huilen.
    Als we ergens zijn slaapt ze evengoed in de kinderwagen of op bed.
     
  20. elita

    elita Bekend lid

    25 feb 2014
    720
    74
    28
    NULL
    NULL
    Hier ook nog geen avonden terug. Vanaf 17/18 H wil hij alleen maar bij je op de arm liggen of eten. Ach ja biedt het hem maar
     

Deel Deze Pagina